MKK 7 Dynaudio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

pabik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 28, 2018 01:34

MKK 7 Dynaudio

Post autor: pabik » wt sie 28, 2018 01:51

Witam
Nie znalazłem nigdzie opisu jak dołożyć Dynaudio do Golfa 7 po Lifcie.Sporo ofert kompletnego sprzętu z demontażu na znanych portalach jest.Pytanie czy do montażu/przeróbki coś dodatkowo potrzebujemy?
Np.mam Golfa z Discovery Media.
Jeśli kupię sam sprzęt to co jeszcze muszę zrobić ,żeby z niego korzystać?
Chodzi o jak najmniej inwazyjną pracę.
Czy wystarczy sam sprzęt , tj. głośniki , SUB , Ampli ?
Czy głośniki są te same , a tylko dołożono AMPLI i SUB?
Czy potrzebna będzie wiązka?
Gdzie podłączyć Ampli ?
Jak podłączyć SUB ?
Czy potrzebuję do tego dodatkową wiązkę i kiedy jej nie potrzebuję ?
Czy muszę coś odkodować w moim Radiu ?

ETC.

Szukam takich informacji zbiorczo i precyzyjnie.Czy ktoś już takie przeróbki , montaże wykonywał ?

Pozdrawiam i liczę na merytoryczną dyskusję.



Awatar użytkownika
flo89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Golf MK7 2016
Silnik: CZCA

Re: MKK 7 Dynaudio

Post autor: flo89 » wt sie 28, 2018 08:23

Czytałem o tym na zagranicznym forum szukając info aby zrobić to u siebie. Zatem, potrzebujesz głośniki, wszystkie są inne. Wzmacniacz oraz wiązkę. Wzmacniacz będzie się znajdował pod fotelem pasażera, sub w bagażniku w miejscu koła. Wiązkę najlepiej kupić kompletną i wypruc tylko te kable które potrzeba do audio. Jednostkę infotainment łączysz ze wzmacniaczem poprzez światłowód, głośniki ze wzmacniaczem. Nie wiem czy discovery media ma taką możliwość - światłowód. Pro na pewno ma. Wtyczki do głośników są inne, znaczy inaczej włożone piny , najmniej problemu będzie jak kupi się fabryczna wiązkę pod dynaudio. Potem zostaje zdjęcie ochrony komponentu ze wzmaka no i kodowanie vcds. Chyba o niczym nie zapomniałem...


MK7 2016 1.4 TSI CZCA Highline

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości