VW beta + hi input i wzmacniacz

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

VW beta + hi input i wzmacniacz

Post autor: Repo » pt mar 09, 2018 22:03

Hej, nie wiem czy nie wbiję trochę kiju w mrowisko i czy to co napiszę w ogóle będzie miało sens, ale...
Do głowy wpadł mi taki pomysł, żeby za Betą CC M158 posadzić hi input adapter, dalej wzmacniacz i połączyć to z głośnikami montowanymi w seryjnych miejscach do tego przeznaczonych (parapety, drzwi przód i podszybie) i dodatkowo do woofera który byłby umieszczony za tylną kanapą w bagażniku.

Wszystko się sprowadza do tego, że potrzebuje mieć oryginalne radio w Golfie MK2 oraz fajnie byłoby gdyby coś tam fajnie brzdękoliło, jakimś szczególnym audiofilem nie jestem, ważne żeby grało.
Co do samego radia, to albo nagrywałbym kasety, albo kupiłbym transmiter np. ROIDMI 3s, w każdym razie z kaset nie chcę rezygnować mimo wszystko.

Moja wiedza na ten temat jest w zasadzie zerowa, nie wiem czy taki pomysł jest w stanie poprawnie funkcjonować, zaraz pewnie mnie ktoś zje, ale mam nadzieje że znajdzie się trochę wyrozumiałości :bigok:



Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1932
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

Re: VW beta + hi input i wzmacniacz

Post autor: Hubi14 » ndz mar 11, 2018 20:52

te adaptery hi/low to takie trochę denne są, lepiej wyprowadzić sygnał z przed wzmacniacza w radiu, jak się nie znasz to daj sobie radio do jakiegoś elektornika to Ci to ogarnie :) no chyba, że umiesz się posługiwać lutownicą i jako/tako odczytywać schematy elektryczne to sobie sam to zrobisz :)



Awatar użytkownika
Repo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 16, 2012 15:11
Lokalizacja: Kraków

Re: VW beta + hi input i wzmacniacz

Post autor: Repo » pn mar 12, 2018 00:08

Lutownicą jakoś tam operuje, schemat odczytam, trochę posiedzę i się pogłowie ale odczytam, jednak chyba dam do kogoś czyli biorąc pod uwagę resztę, ma to prawo działać ale zamiast adaptera to wyprowadzić rca? Coś muszę jeszcze wiedzieć?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka




ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości