subwoofer dynaudio Golf VII

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

darek_edi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 23, 2015 20:31

subwoofer dynaudio Golf VII

Post autor: darek_edi » pt paź 23, 2015 22:18

Witam wszystkich

mam pytanko - chciałbym włożyć do bagażnika subwoofer dynaudio (opcja w katalogu akcesoria) do Golf VII variant
piszą w tym katalogu że ma być "plug &play)
pytanie tylko gdzie go podłączyć?
jest instalacja, czy trzeba zrobić?

pozdr
Darek



Awatar użytkownika
vahu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn cze 22, 2015 18:46

subwoofer dynaudio Golf VII

Post autor: vahu » pn lis 30, 2015 23:16

Też o tym myślę, tyle że do hatcha. Ktoś dokładał? Co powinno być w zestawie oprócz głośników suba i wzmacniacza i czy jest możliwość dołożenia bez cięcia itp?


Jeżeli po zaparkowaniu nie patrzysz na niego zanim odejdziesz to kupiłeś sobie zły samochód.

SiJey
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 06, 2015 20:28

subwoofer dynaudio Golf VII

Post autor: SiJey » śr sty 06, 2016 20:12

Ja montowałem u siebie jakiś czas temu i nie ma opcji Plug & Play - w katalogu VW oficjalnie jest taki subwoofer P&P o nr 000 051 419 innej firmy za prawie 2500 zł, ale koszt jest bez sensu i jakość bez rewelacji. Swój Dynaudio podłączałem przez wzmacniacz zamontowany pod fotelem pasażera (idealne miejsce do ukrycia w R'ce) i tylko jeszcze musiałem kupić dłuższą śrubę do koła zapasowego. Kable niestety i tak trzeba dociągnąć do subwoofera, ale koszt jest niewielki jak i sam subwoofer Dynaudio.



mufik900
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: śr lut 16, 2005 22:29
Lokalizacja: F-RK1099
Kontakt:

Re: subwoofer dynaudio Golf VII

Post autor: mufik900 » pn kwie 30, 2018 17:32

Mam cały zestaw DYNAUDIO,czy do wzmacniacza jest instalacja? Czy do głośników wystarczy ta która jest w zwykłych?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości