pomocy z podlaczeniem glonsikow na przod

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
zlowik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 14, 2004 12:13
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

pomocy z podlaczeniem glonsikow na przod

Post autor: zlowik » śr cze 28, 2006 12:47

Witam mam taki problem. W moim mkIII podlaczylem wczoraj zestaw odseparowany i nie wiem co zle zrobilem. Z tych basowek standardowych ktore byly w drzwiach wyjolem 2 kabelki i podlaczylem pod zwrotnice i do zwrotcniy podlaczylem nowa basowke oraz nowy gwizdek. Wszystko ok gra tylko teraz jak mam wylaczyc gwzidki w podzybiu standardowe bo pierdza i zagluszaja. Gdy wyciaglem jeden i wypiolem z niego kabelki (cztery) to wogole caly bok nie gra tak samo z 2 strony jak sie gwizedk odlaczy to caly bok nie gra. Jak to zrobic zeby gralo :P



KondzikVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 03, 2006 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Bezrzecze
Kontakt:

Post autor: KondzikVW » śr cze 28, 2006 14:44

A próbowałeś spiąć parami te cztery kabelki od oryginalnego syczka? To chyba jest połączone w szeregu i jak odłączyłeś, to na cały kanał. Niestety nie potrafie podpowiedzieć które ze spobą pospinać - jak nie wiesz, to nie spinaj na stałe, tylko na włączonym radio pocieraj kablami o siebie. W ten sposób namierzysz konfigurację.
Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.


Nie jestem leniwy. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » śr cze 28, 2006 17:17

najłatwiej pytasz ?
nowe głośniki - nowy kabel
kup pare metrów kabla 2.5mm2 miedzi beztlenowej i pociągnij prosto od radia
zalety będą takie, że wiesz co i jak i nie będziesz miał jakiejś elektrowni w aucie (a starą instalacje usuń)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości