Radio do VW "BETA" wyświetla SAFE co to jest?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

marx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 23, 2004 22:18
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Radio do VW "BETA" wyświetla SAFE co to jest?

Post autor: marx » ndz lip 03, 2005 23:25

Bardoz bym prosił jeśli ktos miałten przypadek aby mi pomógł.ChciałemPOdłaczyć głośniki do radia które było już podłączone w aucie ale na jeden głośnik.WyjołemKostke i włożyłem zpowrotem i wyświetla mi wyraz "SAFE" o co tu chodiz cyz to jest cos z pamięcią ?


Auto z 3-ema V-kami ... jazda z 2-oma wałkami :D

FuTuRee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn sty 31, 2005 15:56
Kontakt:

Post autor: FuTuRee » pn lip 04, 2005 15:51

Te radia w vw są kodowane jeżeli odłączysz zasilanie to musisz po ponownym podłączeniu wpisać kod radia. Poszukaj go w papierach które dostałeś z książką serwisową do auta. Jezeli nie ma sprawdź jeszcze w środku w radiu może gdzieś jest zapisany. To są cztwery cyferki. Mi udało się znaleźć w srodku kod sdwa razy może i Ty będziesz miał trochę szczęści. A jak nie to na volumen do wawy i Ci zdejmą :P



engel13

Post autor: engel13 » czw lip 07, 2005 11:37

witam.
zgadza się radio jest zakodowane. taka przyjemność kosztuje ok.30 zł, spróbuj w punkcie gdzie zdejmują simlocki z telefonów, powinni dać radę. ja tak zrobiłem i trwało to 10 min.
Pozdrawiam



marx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 23, 2004 22:18
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Post autor: marx » sob lip 09, 2005 19:23

ja rozumieme ze muszą bć 4 cyfry i jest ono zakodowane ale jak je wpisać cz kazda z cyfr musi byćmniejsza od 6 bo cyfra 6 jest największą występującą na panelu radia ale chyba jeszcze powinno się coś właczyć czy tylko wpisuje te 4 cyfry i koniec bo pisze safe to jak wpisze 4 cyfry to nawet nie wiem cyz nie ma pomyłki


Auto z 3-ema V-kami ... jazda z 2-oma wałkami :D

Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » sob lip 09, 2005 21:48

wciskasz i przytrzymujesz TA+TP, na wyswietlaczu poajwi sie napis 1000, traz nacizkasz cyferke 1 tyle razy aby otrzymac pierwsza cyfre twojego kodu, nastepnie naciskasz tyle razy cyferke 2 aby otrzymac druga cyferke, itd


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

marx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 23, 2004 22:18
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Post autor: marx » ndz lip 24, 2005 12:02

dizęki wielkie za odpowiedzi juz sieudało:) THANK YOU OSTRRRY!


Auto z 3-ema V-kami ... jazda z 2-oma wałkami :D

nagi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn kwie 04, 2005 01:15

Post autor: nagi » pn lip 25, 2005 14:50

siemka jesli chcesz to mozemy sprobowac rozkodowac twoje radio wystarczy ze przeslesz mi zdjecie kodu kreskowego jaki znajduje sie na radiu lacznie z nr seryjnymi radia



Awatar użytkownika
andrz3j
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: pt maja 06, 2005 04:59
Lokalizacja: Green Berg & Bomst
Kontakt:

Post autor: andrz3j » śr lip 27, 2005 00:06

nagi pisze:siemka jesli chcesz to mozemy sprobowac rozkodowac twoje radio wystarczy ze przeslesz mi zdjecie kodu kreskowego jaki znajduje sie na radiu lacznie z nr seryjnymi radia
Moja kumpela kupila Lupo z radiem VW gamma 5 i bez kodu.. :/ radio sparwdzili w serwisie (legalne) ale kodu nigdzie nie ma , w ksiązce serwisowej itd tez nie. :(
Podesłac mogę tobie kod kreskowy? Podaj maila..



MrWho

Post autor: MrWho » śr lip 27, 2005 02:07

a moze ktos ma instrukcje do tego radyjak beta ;) niby tam kilka przyciskow ale np po co te TP TA ? itd :| i ktoś wie wole jak jest panel zrobiony przycinam mi sie ten przycisk od mute :( to jest na gumkach zrobiony ??



lizarg

Post autor: lizarg » sob lip 30, 2005 23:14

Chciałbym nawiazać do tego wyświetlenia SAFE , mam z tym problem , ponieważ mam cod-cztero-cyfrowy , ale nie moge uaktywnić tego wyswietlenia 1000 , naciskam te dwa klawisze TP i TA i nic , ciagle świeci napis SAFE . I co może ważne wczesniej było inne radio w aucie i mam podejrzenie, że są pozmieniane w wtyce ustawiania kabelków . Czy zna ktoś jakie miejsca maja mieć te kabelki , są w różnych kolorach , a co ciekawe kabelek żołto czerwony jest całkowicie wypiety .



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » wt sie 02, 2005 21:12

Wpisałem 3 razy zły kod tera wyswietla mi tylko SAFE 2 i nie da sie nic zrobic jak je odblokowac HELP


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

lizarg

Post autor: lizarg » śr sie 03, 2005 08:48

Aby odblokować musisz pozostawić je właczone na kilka godzin , trudno powiedzieć ile , aż sam zniknie , ważne aby kluczyk w stacyjce był przekrecony , powino pomóc ..
Daj znać po jakim czasie znikło .



Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » śr sie 03, 2005 12:16

hehe ale te nasze radyjka skomplikowane sa :) a slyszalem kiedys o niemieckiej prostocie :D to chyba pomowienia jakies tylko :)


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

Awatar użytkownika
FalkY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: śr cze 22, 2005 01:23
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: FalkY » czw sie 04, 2005 22:31

jak masz to SAFE2 to sproboj je rozlonczyc i podlonczyc ponownie... mi pomoglo a TA+TP dluzej trzymaj....


[url=http://imageshack.us][img]http://img263.imageshack.us/img263/1130/falky5qi2ww.png[/img][/url]
~~~~~~~~~~~~
VW Pruszcz Team

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości