moje audio in goolf

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

moje audio in goolf

Post autor: felga83 » czw lut 22, 2007 11:52

wiatm audiomaniakow :bajer:
chcialbym przedstawic moje skromne audio
wiec tak jednostka glowna to jvc kdg521
drzwi wytlumione zostaly pod woofery lanzar hr64
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no i boczki oczywiscie tez
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tweetery to signat t2 zostaly zamontowane w miejscach fabrycznych lecz troszke je zmodyfikowalem :smoke:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w bagazniku znajduja sie 2 skrzynie
-maganat megaforce 1120 bandpass - sprzedam
-powerbass 1254v2 bass reflex
Obrazek
pod skrzyniami zbudowalem podloge z plyty mdf czyli podniosslem ja troszke do gory i schowalem tam 2 wzmaki
magnat the rock 600 napedza suby
carpower 1502 napedza przod
i kondzio dietz 1f + kable signat 20mm2 i po złożeniu wszystkiego
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tak pozatym narazie sie nic nie zmienilo wsumie mam jeszcze jeden problem jak to wykonczyc
Obrazek
za cholere niewiem jak to wyrownac i czym sciemnic ten wyswietlacz zeby nie bylo widac tego bialego tla bo mnie to strasznie wkurza '
panowie i panie poradzcie cobyscie zmienili w tym wszystkim
pozdro
Ostatnio zmieniony czw lut 22, 2007 17:29 przez felga83, łącznie zmieniany 1 raz.


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw lut 22, 2007 14:34

Monacor1502 do napędu przodu?Po co Ci 2 suby(wiem ,że Magnat do sprzedania ale i tak po co go wozisz )? Wyciągnij tego suba Magnata ,podepnij PB pod Monacora ,a przód puść przez Rocka -najpierw posłuchaj ,jak to zagra ,bo nie słyszałem jak gra ten akurat model Magnata(zwykłe Magnaty Classic grały na znośnym poziomie).Możesz sprzedać te Magnaty(sub i wzmacniacz) i kupić jakiś "lepszy"brzmieniowo dwukanałowy ,do napędu tylko przodu(jakaś Alpina V12,SonyXM )-to zależy od kasy.



Awatar użytkownika
zorro89
GTI
GTI
Posty: 695
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:31
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: zorro89 » czw lut 22, 2007 14:38

Audio bardzo okey:) podoba mi sie :) mam tylko pytanko jak te lanzary sie sprawuja w drzwiach? dają rade? i wrzuc jakis filmik jak mozesz jak to wszystko hałasuje :)


Był mk2 potem mk3 potem mk2 teraz mk4 :D

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » czw lut 22, 2007 14:43

powalla pisze:Monacor1502 do napędu przodu?Po co Ci 2 suby(wiem ,że Magnat do sprzedania ale i tak po co go wozisz )? Wyciągnij tego suba Magnata ,podepnij PB pod Monacora ,a przód puść przez Rocka -najpierw posłuchaj ,jak to zagra ,bo nie słyszałem jak gra ten akurat model Magnata(zwykłe Magnaty Classic grały na znośnym poziomie).Możesz sprzedać te Magnaty(sub i wzmacniacz) i kupić jakiś "lepszy"brzmieniowo dwukanałowy ,do napędu tylko przodu(jakaś Alpina V12,SonyXM )-to zależy od kasy.
powiem tak ten monacor lepiej sie spisuje dzwiekowo pod przodem bo sprawdzalem z magnatem, magnata tak juz mowilem chce sprzedac no... ale komu wiec musi jezdzic
pb zostanie i doloze drugiego wzmak magant tez jeszcze zostanie bo mialem go zmienic ale nie zmienie bo kupilem fele wiec cos za cos moze po wakacjach.


a co do tych lanzarow to graja wg mnie ok czyli w polaczeniu z signatami. bas jest miesisty tylko lanzarki maja 89db wiec sa troszke ciche ale ogolnie glosniki godne polecenia a jesli o filmik to moze wrzuce jak znajde troszke czasu posdro


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » czw lut 22, 2007 15:48

NA +



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » czw lut 22, 2007 16:55

mi sie podoba,bede kombinowal podobnie w bagazniku.czyli wzmacniacze pod plyta w podlodze.tylko zrobie otwory aby je bylo troche widac i wentylatorki dam po bokach aby byl przeplyw powietrza,a w ktora strone ci one dmuchaja?



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw lut 22, 2007 17:34

nieźle, tylko po co Ci 2 różne głośniki w bagażniku ? przecież to kakofonia sie robi :(
wywal tego magnata do domu i od razu będzie lepiej, chyba, że ma to służyć dla szpanu czy coś...



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw lut 22, 2007 18:26

Szpanować Magnatem? hehe



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw lut 22, 2007 18:54

laski nie pytają czy masz Magnata czy DLSa :)
koniec OT



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » sob lut 24, 2007 11:14

piotr2 pisze:mi sie podoba,bede kombinowal podobnie w bagazniku.czyli wzmacniacze pod plyta w podlodze.tylko zrobie otwory aby je bylo troche widac i wentylatorki dam po bokach aby byl przeplyw powietrza,a w ktora strone ci one dmuchaja?

sa 2 wiatraczki z ktorych jeden wtłacza powietrze a drugi je wytłacza heh niewiem czy dobrze to okreslilem ale powinienes zjarzyc oco chodzi

a co do magnata to nie woze dla szpanu ludzie jakbym chcial to robic to rowniedobrze moglbym bez klapy tylniej jezdzic i sie chwalic :) ze mam maganta za pleksa herhe i na dodatek w bandpasie a o powerbasie nie wspomne


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
stasiu14
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 529
Rejestracja: wt sie 09, 2005 21:14
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: stasiu14 » sob lut 24, 2007 14:00

Co do tej dziury to ja bym tam podkleil przyciamniana plexe albo sam ja przyciemnil folia do szyb i wykonczyl zywica albo sama szplachla.Poznijej lakier i powinno wygladac idealnie.Najpier zobacz sama szpachla ponakladaj wiencej i pozenij delikatnie pilnikiem katy wyrobic.



kociejsko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 10, 2007 16:21
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kociejsko » ndz mar 04, 2007 13:02

co do tego fajnego wyswietlacza co pokazuje 12,3 to kup sobie w sklepie z drobnicą elektnorniczną cos co sie nazywa "czerwony filtr optyczny na wyświetlacze LED"
to jest cos w rodzaju pleksy takiej ciemno czerwonej.. prawie czarnej.

i daje to wtedy taki efekt jak na zagarkach z bazarku... ze tylko ladnie widać swiecace segmenty

wykroisz ten filtr ( uważaj bo po 3 *#cenzura#* piłką do żelaza to sie topi ten plastik) obszlifowac pilniczkiem i wsadzic na rowno...
no i na łączenie moze jakas czarna naklejke



Awatar użytkownika
coolerVW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: sob paź 28, 2006 23:47
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: coolerVW » ndz mar 04, 2007 18:44

solidna robota, ciekawe jak to brzmi


chcesz pomóc? to nic nie kosztuje: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=104841&start=0
fixed bikes: http://fixedgeargallery.com/

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » pn mar 05, 2007 17:04

coolerVW pisze:solidna robota, ciekawe jak to brzmi

brzmi dobrze mimo pozorow sprawiajacych na obfitosc basu, tylko korci mnie zabudowac boczki jeszcze jednym wooferem ale wciaz sie zastanawiam :P


a co do tej dziorki to dzieki wielkie za pomoc jutro ide, kupie, zamontuje i foty wrzuce :))
pozdro :jezor:


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości