Ori ZMIENIARKA 6CD w bagażniku Golf MK4 - INSTALACJA

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bołdyn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 15, 2014 01:10
Lokalizacja: Lębork- woj.Pomorskie

Ori ZMIENIARKA 6CD w bagażniku Golf MK4 - INSTALACJA

Post autor: bołdyn » wt mar 04, 2014 01:31

Interesuje mnie kilka faktów związanych z instalacją oryginalnej zmieniarki w bagażniku. Posiadam niemal kompletny zestaw do instalacji tj. zmieniarka, kabel, uchwyt.

1. W jaki sposób przykręcić uchwyt we wnęce w bagażniku? Są tam niby gotowe otwory, ale otwory są sześciokątne, na wylot, bez gwintu. Jak mam tam wkręcić śruby?

2.Jaka jest droga kabla pod wykładziną? Idzie zaraz przy lewym progu? Którędy wchodzi pod kokpit?

3.Będę wdzięczny za dokładne fotki zainstalowanej zmieniarki. Interesuje mnie jak wyglądają śrubki (są czarne czy cynkowane), jak prowadzony jest kabel we wnęce i w którym miejscu wchodzi pod tapicerkę. Wiem że można znaleźć foto na forum i necie, ale wszystkie fotki są bardzo ogólne i nie widać takich szczegółów.



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Ori ZMIENIARKA 6CD w bagażniku Golf MK4 - INSTALACJA

Post autor: Jarek_NS » wt mar 04, 2014 09:05

bołdyn pisze:1. W jaki sposób przykręcić uchwyt we wnęce w bagażniku? Są tam niby gotowe otwory, ale otwory są sześciokątne, na wylot, bez gwintu. Jak mam tam wkręcić śruby?
W ASO lub sklepie budowlanym dostaniesz nito nakrętki, tak to wygląda, mogą być plastikowe.
Obrazek
2. Kabel najprościej puścić przy lewym progu, ale bez problemu i nie wiem czy nie lepiej jest puścić środkiem przy tunelu. Nie ma tam kabli zasilających i jest mniejsze ryzyko wystąpienia zakłóceń, jak kupisz kabel ze słabym ekranowaniem.
3 Ori śruby są czarne na klucz torx.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

bołdyn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 15, 2014 01:10
Lokalizacja: Lębork- woj.Pomorskie

Re: Ori ZMIENIARKA 6CD w bagażniku Golf MK4 - INSTALACJA

Post autor: bołdyn » wt mar 04, 2014 19:41

Wielkie dzięki za kompleksową odpowiedź



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości