X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 11:40

maciek_vr6 pisze: A na imprezę u mnie nie czuj się zaproszony, bo nie potrzebuję u siebie ludzi nie ogarniających tematu.
Jebłam :rotfl:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 11:53

Meegi pisze:
szawełło pisze:: Kiedy i gdzie mogę przyjechać na twoją imprezę i podaj koszt wjazdu ?
też chce wiedzieć :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Chętnie się wybiorę
maciek_vr6 pisze:No tak kolego, a u was na Nysie jest inaczej? Idento.
Najpierw 3ba załapać się na wjazdówkę, później w wyznaczonym terminie opłacić wjazd i jak nie dotrzesz na imprezę to kasa Ci przepada i za rok masz zakaz wjazdu bo blokowałeś miejsce. Czyż nie. Rok temu tak pisaliście.
kolego radze cofnąć się do podstawówki, może jeszcze jest szansa dla Ciebie i nauczą Cię czytać ze zrozumieniem :bajer:
maciek_vr6 pisze:Koszt uczestnictwa w imprezie 75zł/os - tak za osobę
Tu masz za osobę czyli za każdego pasażera płacisz 75 zł, a w Nysie 10 zł no weź mnie nie osłabiaj :panna:
Nysa dwa dni, tam za jeden dzień od osoby 75 zł. Nie siej zamętu, tylko naucz się czytać ze zrozumieniem, a potam mniej coś do powiedzenia. Bo czytając Twoje wypociny to :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: W ogóle nie masz pojęcia o czym mówisz :rotfl: :helm: :smiech2: :smiech3:
Och dziękuję ci za twoje wypociny. Bardzo się przejąłem twoimi radami.
Prosta logika organizatorów. Nie podoba się - nie przyjeżdżaj na twoje miejsce jest setka chętnych... Tak, ale jak długo będziecie wozić za nos chętnych na tą imprezę? Chcecie aby klimat zaczął być dupowaty czy taki jak przed laty ????
Dziękuje i pozdrawiam. :rotfl:



Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 11:55

Meegi pisze:
maciek_vr6 pisze: A na imprezę u mnie nie czuj się zaproszony, bo nie potrzebuję u siebie ludzi nie ogarniających tematu.
Jebłam :rotfl:
:grin: Byle nie za mocno :banghead:



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 11:58

maciek_vr6, nie odgrażaj się z paragonami jak nie znasz prawa (jest coś takiego w polskim prawie jak książka podatkowa , ryczałt itp.) Bym musiał być totalnym wariatem żeby o tym nie wiedzieć , omijać naszego fiskusa i narażać się na kary .

Kolejny raz nie wiesz co piszesz a groźby w tym stylu zostaw dla siebie i na swój domniemany zlot .


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 12:02

maciek_vr6 pisze:Och dziękuję ci za twoje wypociny. Bardzo się przejąłem twoimi radami.
Lepiej sobie weź do serca, wyjdzie Ci na zdrowie :grin:
maciek_vr6 pisze:ak, ale jak długo będziecie wozić za nos chętnych na tą imprezę? Chcecie aby klimat zaczął być dupowaty czy taki jak przed laty
To rozumiem że się za rok wykażesz i zostaniesz organizatorem ? Weźmiesz odpowiedzialność za tysiące ludzi i zorganizujesz tak żeby każdy uczestnik był zadowolony. Mam rozumieć że stać Cię zabulić za wszystkie opłaty z własnej kieszeni :bajer: Ty chyba nie zdajesz sobie pojęcia ile co kosztuje, najpierw się dowiedz, a później mniej coś sensownego do powiedzenia. To są dwa dni imprezy !!!!!! Nie wiem może napisze dużymi literami żebyś zrozumiał

DWA DNI IMPREZY !!!


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 12:04

szawełło pisze:maciek_vr6, nie odgrażaj się z paragonami jak nie znasz prawa (jest coś takiego w polskim prawie jak książka podatkowa , ryczałt itp.) Bym musiał być totalnym wariatem żeby o tym nie wiedzieć , omijać naszego fiskusa i narażać się na kary .
On wie lepiej :rotfl:
szawełło pisze:Kolejny raz nie wiesz co piszesz a groźby w tym stylu zostaw dla siebie i na swój domniemany zlot .
Żeby takowy jeszcze się odbył :rotfl:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 12:05

szawełło pisze:maciek_vr6, nie odgrażaj się z paragonami jak nie znasz prawa (jest coś takiego w polskim prawie jak książka podatkowa , ryczałt itp.) Bym musiał być totalnym wariatem żeby o tym nie wiedzieć , omijać naszego fiskusa i narażać się na kary .

Kolejny raz nie wiesz co piszesz a groźby w tym stylu zostaw dla siebie i na swój domniemany zlot .
Nie straszę Cię i nie mam nawet takiego zamiaru. Robicie kultową imprezę, ale kwota w porównaniu za zeszły rok zabija. Czy tak ciężko to zrozumieć? Robicie start od piątku. Czyli jeden dzień wcześniej i aż tyle więcej 3ba za to zapłacić? No błagam. :otepienie:



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 12:07

maciek_vr6 pisze:Nie straszę Cię i nie mam nawet takiego zamiaru. Robicie kultową imprezę, ale kwota w porównaniu za zeszły rok zabija. Czy tak ciężko to zrozumieć? Robicie start od piątku. Czyli jeden dzień wcześniej i aż tyle więcej 3ba za to zapłacić? No błagam.
Wszystkie koszty razy dwa :panna: No maaaaaskara, pojmij to w końcu. Nic nie jest za darmo. No Chyba że chcesz za sponsorować całą piątkowa imprezę? Zapłacić norowi, dj, ochronie itd......


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: szawełło » sob sty 09, 2016 12:10

maciek_vr6 pisze: Czyli jeden dzień wcześniej i aż tyle więcej 3ba za to zapłacić?
Dużo mniej niż na imprezę wspomnianą przez ciebie .
Jeżeli twierdzisz że jesteś organizatorem to powinieneś się dobrze orientować w tym temacie .
Proszę spojrzeć na cennik NOR Nysa pobytu na ośrodku dwóch osób , auta i namiotu i wtedy zadaj sobie pytanie jak za pozostałe złotówki wynająć scenę , nagłośnienie , pięciu DJ i gwiazdę wieczoru , ochronę imprezy , ratowników medycznych + karetkę , straż pożarną i wiele bardzo wiele osób i sprzętu żeby to wszystko zagrało przez dwa dni . I do tego zapłacić podatek fiskusowi .
Ostatnio zmieniony sob sty 09, 2016 12:14 przez szawełło, łącznie zmieniany 1 raz.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 12:12

szawełło pisze: Dużo mnie niż na imprezę wspomnianą przez ciebie .
Jeżeli twierdzisz że jesteś organizatorem to powinieneś się dobrze orientować w tym temacie .
Proszę spojrzeć na cennik NOR Nysa pobytu na ośrodku dwóch osób , auta i namiotu i wtedy zadaj sobie pytanie jak za pozostałe złotówki wynająć scenę , nagłośnienie , pięciu DJ i gwiazdę wieczoru , ochronę imprezy , ratowników medycznych + karetkę , straż pożarną i wiele bardzo wiele osób i sprzętu żeby to wszystko zagrało przez dwa dni . I do tego zapłacić podatek fiskusowi .
Dokładnie, ale on i tak wie lepiej w końcu jest organizatorem :rotfl:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 12:21

Meegi pisze:
szawełło pisze: Dużo mnie niż na imprezę wspomnianą przez ciebie .
Jeżeli twierdzisz że jesteś organizatorem to powinieneś się dobrze orientować w tym temacie .
Proszę spojrzeć na cennik NOR Nysa pobytu na ośrodku dwóch osób , auta i namiotu i wtedy zadaj sobie pytanie jak za pozostałe złotówki wynająć scenę , nagłośnienie , pięciu DJ i gwiazdę wieczoru , ochronę imprezy , ratowników medycznych + karetkę , straż pożarną i wiele bardzo wiele osób i sprzętu żeby to wszystko zagrało przez dwa dni . I do tego zapłacić podatek fiskusowi .
Dokładnie, ale on i tak wie lepiej w końcu jest organizatorem :rotfl:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
maciek_vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 20:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: maciek_vr6 » sob sty 09, 2016 12:32

szawełło pisze:
maciek_vr6 pisze: Czyli jeden dzień wcześniej i aż tyle więcej 3ba za to zapłacić?
Dużo mniej niż na imprezę wspomnianą przez ciebie .
Jeżeli twierdzisz że jesteś organizatorem to powinieneś się dobrze orientować w tym temacie .
Proszę spojrzeć na cennik NOR Nysa pobytu na ośrodku dwóch osób , auta i namiotu i wtedy zadaj sobie pytanie jak za pozostałe złotówki wynająć scenę , nagłośnienie , pięciu DJ i gwiazdę wieczoru , ochronę imprezy , ratowników medycznych + karetkę , straż pożarną i wiele bardzo wiele osób i sprzętu żeby to wszystko zagrało przez dwa dni . I do tego zapłacić podatek fiskusowi .
A, i nigdzie nie napisałem że jestem organizatorem imprez typu zloty samochodowe - co podkreślam. Pisałem "że na moich imprezach" jak już co. Więć kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Re: X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: Meegi » sob sty 09, 2016 12:40

maciek_vr6 pisze:
szawełło pisze:
maciek_vr6 pisze: Czyli jeden dzień wcześniej i aż tyle więcej 3ba za to zapłacić?
Dużo mniej niż na imprezę wspomnianą przez ciebie .
Jeżeli twierdzisz że jesteś organizatorem to powinieneś się dobrze orientować w tym temacie .
Proszę spojrzeć na cennik NOR Nysa pobytu na ośrodku dwóch osób , auta i namiotu i wtedy zadaj sobie pytanie jak za pozostałe złotówki wynająć scenę , nagłośnienie , pięciu DJ i gwiazdę wieczoru , ochronę imprezy , ratowników medycznych + karetkę , straż pożarną i wiele bardzo wiele osób i sprzętu żeby to wszystko zagrało przez dwa dni . I do tego zapłacić podatek fiskusowi .
A, i nigdzie nie napisałem że jestem organizatorem imprez typu zloty samochodowe - co podkreślam. Pisałem "że na moich imprezach" jak już co. Więć kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem?
Ewidentnie Ty. No ale ja się kłócić nie mam zamiaru. Ty i tak wiesz lepiej.
No to pochwal się swoją masową "imprezą" chętnie się coś o niej dowiemy :bajer: Może nauczymy się czegoś nowego, skoro jesteś bardziej obeznany :bajer:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32748
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

X VAG NYSA 3-5 CZERWCA 2016

Post autor: djtom » sob sty 09, 2016 13:10

Kolego maciek_vr6, zapłacę za Twój bilet, nie dlatego że robię Ci łaskę, nie z żadnej litości, czy stać Cię czy nie stać, czy tego potrzebujesz czy nie, nie interesuje mnie to. Zapłacę, bo nie mogę już dłużej czytać jak pazerny organizator okrada społeczność przyjeżdżającą co roku do Nysy.

Szawełło, dopisz proszę do mojego konta kwotę za maciek_vr6, numer rejestracyjny SB0424R i SB8168E, email: maciek.ch****@wp.pl, wjazdówka na jedno z tych auto na cały zlot, zapłacimy zbiorczo za całość. Jeśli uniesie się honorem i nie przyjedzie, bilet wyślemy na pamiątkę pocztą po zlocie.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości