VW Mania 2013 - i po zlocie...

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

noomercy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 27, 2009 23:59
Lokalizacja: w-wo

Re: VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: noomercy » wt lip 30, 2013 09:23

[quote="Hubert"][b]noomercy[/b], w jakiej miejscowości?[/quote][/quote]

hubert ciezko mi powiedziec, w piatek miedzy slupskiem a leborkiem, a w niedziele przed sławnem. pozdro

ps. twojego niebieskiego scigacza widzialem chyba tez niedawno w koszalinie ? wyglada zajebiscie.

impreza po zdjeciach zacna za rok bede nie ma bata



Bzykstg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 20:50

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Bzykstg » wt lip 30, 2013 11:25

ygd pisze:Ponad 800 zdjęć ode mnie :)
http://www.vwgolf.pl/galeria/vwmania/vw" onclick="window.open(this.href);return false; ... 3-galeria/
Noooo próbuje to przeglądać ale słabo mi to idzie :P Nawet moje auto sie tam załapało parę razy :)



Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Golfiarz MK2 » wt lip 30, 2013 16:20

3 raz byłem na Manii i powiem bezogródek: "jubileuszówka" to jakaś porażka, totalna klapa! Najbardziej zdenerwowało mnie to, że skoro trawa była wysuszona na wiór to wypadałoby na 3 dni przed zlotem zacząć nawadniać teren tak, żeby auta po godzinie spędzonej na terenie Manii nie wyglądały jak po Dakarze, co z tego, że każdy wypolerował, wyczyścił swoje auta jak po dojechaniu na miejsce kempingowe auta były tak zagnojone że poprostu szok!, nawet jak ktoś nie jeździł swoim po terenie to miał tak zasyfiały pojazd że szkoda gadać, ponadto wlepa ze zloty fatalna, zamiast jak to zawsze bywało zapinanych plastikowych obrączek na ręke jakieś tandetne kartonopodobne coś, ochroniarze cały czas kręcili się po całym zlocie jeszcze bardziej syfiąc po i tak zakurzonych już autach i wnerwiając tym spokojnie siedzących przy grillu zlotowiczów. Jak dla mnie duży minus za tegoroczny zlot.


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: noname_conek » wt lip 30, 2013 17:17

Golfiarz MK2 pisze:3 raz byłem na Manii i powiem bezogródek: "jubileuszówka" to jakaś porażka, totalna klapa! Najbardziej zdenerwowało mnie to, że skoro trawa była wysuszona na wiór to wypadałoby na 3 dni przed zlotem zacząć nawadniać teren tak, żeby auta po godzinie spędzonej na terenie Manii nie wyglądały jak po Dakarze, co z tego, że każdy wypolerował, wyczyścił swoje auta jak po dojechaniu na miejsce kempingowe auta były tak zagnojone że poprostu szok!, nawet jak ktoś nie jeździł swoim po terenie to miał tak zasyfiały pojazd że szkoda gadać, ponadto wlepa ze zloty fatalna, zamiast jak to zawsze bywało zapinanych plastikowych obrączek na ręke jakieś tandetne kartonopodobne coś, ochroniarze cały czas kręcili się po całym zlocie jeszcze bardziej syfiąc po i tak zakurzonych już autach i wnerwiając tym spokojnie siedzących przy grillu zlotowiczów. Jak dla mnie duży minus za tegoroczny zlot.
z tego co czytam, to co roku dla Ciebie jest porażka i totalna klapa a dalej tam jeździsz? :D :D Wlepka fatalna- wiec za rok organizatorzy z chęcią wezmą pod uwagę Twój projekt wlepki która będzie super piękna wypas rarytas itp itd... Z opini zlotowiczów na różnych forach to własnie wlepka fajniejsza niż zawsze, dla mnie też była lepsza choć dupy nie urywała. Dla Twojej wiadomości trawa była koszona 3dni przed zlotem i zlana cała beczką wozu strażackiego, ale to fakt w czasie dnia też można było to polać wodą, lecz ze strony uczestników nie padła taka prośba [biuro zlotu każy widział gdzie jest mógł podejść powiedzieć] Ochroniarze chodzili i dbali o bezpieczeństwo było ich jeszcze więcej niż rok temu bo sam pisałeś ze było ich zbyt mało a teraz jest za dużo hymm? a inni uczestnicy jak chodzili oglądać auta też Cie denerwowali? Za rok zgłoś się do organizatorów to wyznaczą Ci specjalny zamknięty sektor ze zraszaczami wodnymi żeby się nie kurzyło a i oczywiście ochrona będzie go omijać :ass: Pamiętaj zawsze też możesz się zgłosić do pomocy przy organizacji i zalecałbym Tobie bo myśle, że od razu zlot z dużego minasa stałby sie najlepszym w PL :okej:

Z mojej perspektywy to w tym roku poziom aut na scenie S&S i faktorii znacznie urósł i to mnie cieszy, lecz na placu ciezko było coś fajnego wychwycić albo same serie albo auta OEM - skrzywdzone przez właścicieli albo poobklejane naklejkami czy taśmami papierowymi, nie wiem co w tym fajnego... W nocy na szczęście cisza nikt nie pałował aut do odcinki jakoś przesadnie jak w latach ubiegłych to samo z muzą. Co do kurzu na placu mnie tez strasznie draznił i można wspomnieć i podsunąć jakieś pomysły do organizatorów ale czy w czasie zlotu polewać woda to dobry pomysł to nie wiem bo zaraz znajdzie sie grupka debili co będą driftowac na ręcznym na błocie... Ogólnie uważam, że zlot w tym roku duże lepiej niz poprzedni, minusy się zawsze będą zdarzać ale wszystkim nie da sie dogodzić.


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Adrianao8 » wt lip 30, 2013 18:09

Przy takiej masówce będą miłe słowa jak i hejty, zazwyczaj hejtują Ci co albo przyjechali "popsutą" serią lub nikt nie zrobił super fotki ich auta. Nawet jeśli teren zlotu zostałby zlany wodą to przy takiej ilości osób ( widziałem 1729 na szybie ) i wysokiej temperaturze szybko pojawiłby się kurz, dopiero wtedy ludzie by stękali bo mają od błota ciuchy i auta.

Myślę że z roku na rok VW MANIA się poprawia, i to też od nas uczestników zależy w jakim stopniu będziemy się bawić. Organizacja była bardzo dobra, mi osobiście ze strony organizacji nic nie podpadło.



max636
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 30, 2013 18:59

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: max636 » wt lip 30, 2013 19:51

A ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Widzę, że decyzja o zarejestrowaniu się na forum była dobra :)



kepasa
VR6 Rulezzz
VR6 Rulezzz
Posty: 1942
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 23:28
Lokalizacja: Tuchola
Auto: Passat B4 VR6
Silnik: AAA
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: kepasa » wt lip 30, 2013 20:05

jak dla mnie tegoroczna Mania była udana i pewnie powtórzę opinie innych użytkowników, że organizacyjnie dobrze choć te opaski na rękę były beznadziejne w porównaniu z zeszłym rokiem, ochrona na duuży plus bo szybko interweniowali, na duży minus kurz, ale wiadomo taki urok zlotów na takim podłożu, kolejnym minusem nadmierne piłowaniu silników aut, których raczej nie da się uniknąć.

ogólnie ocena wypada w dużym pozytywie :-)


aktualnie: Passat B6 HL, Passat B4 VR6
było: Passat B4 VR6, Satinsilber GTI 20Jahre, Colour Concept Variant AFN, Audi A6, Audi A4, Bora Variant TDI HL, Jetta A2 TDI

olsen1969
_
_
Posty: 209
Rejestracja: sob kwie 09, 2011 22:30
Lokalizacja: gniezno,wielkopolska

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: olsen1969 » wt lip 30, 2013 20:53

dorzuce swoje pare groszy...
wiele lat jezdzilem po zlotach motocyklowych i Garbusowych
i wg mnie tak wlasnie ma wygladac prawdziwy zlot-
kurz,brud, halas silnikow,muzyka
bylem poraz pierwszy na VW MANII i bede stalym bywalcem na nastepnych edycjach
podobal mi sie klimat zlotu a zaznacze ze bylem z dziecmi i nikt z nas nie narzekal..
wszystkich narzekajacych na kurz i niewygody zapraszam na inne "zloty"
tam mozna sie lansowac i miec czyste auto.....
duze brawa dla organizatorow !!!!
robcie swoje nadal!!!!


MOJ VW VARIANT VR6
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=428128" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
JABcok20
Forum Master
Forum Master
Posty: 1838
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 03:32
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: JABcok20 » wt lip 30, 2013 21:01

Mi rok temu się nie podobało, to samo dwa lata temu ale w tym roku wystartowałem, prejechałem sie złotym bmw driftując i chyba o to chodzi żeby poza oglądaniem się pokazać i coś przeżyć. Dla mnie rewelacja.


Golf mk1 AFN gtb3576klnrv 53mm,
Najmocniejszy AFN w Polsce i seryjny na świecie, najmocniejszy vp37 w Polsce
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=548005&p=6522426#p6522426

Awatar użytkownika
szparak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw lut 03, 2005 14:27
Lokalizacja: SIERPC
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: szparak » śr lip 31, 2013 08:38

Byłem, wszystko było OK. Pogoda w sobotę dała się we znaki, przegięta, ale i tak impreza Pierwsza Klasa. Za rok na pewno będę 2 gulfami. :jezor:


Obecnie:
MK1 GTI '79
MK3 VR6 Syncro


Było:
MK3 GTI 2E,
MK3 VR6 Syncro, VR6 Syncro by szparak
MK4 ARL+,
MK5 GTI DSG
MK3 ABF 20 Jahre
MK5 GTI DSG
MK3 20 Jahre
MK4 GTI
MK1 Cabrio '89
MK2 Rallye Golf '89 Rallye Golf G60 by szparak

maciek_gti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 23:02
Lokalizacja: Kleszczewko

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: maciek_gti » śr lip 31, 2013 10:33

golfiarz zglos sie do organizacji, zarobisz troche grosza na swoj projekt, ktos zwroci na niego uwage i moze w koncu przestaniesz narzekac na zlot ktory wg mnie i jak widac po opiniach innych jest z roku na rok co raz lepszy. na poprzedniej edycji za malo ochrony - teraz za duzo :banghead: trzeba bedzie dla ciebie jakas srednia wyciagnac ;) jak ci sie kurzylo to mogles cisnac na koniec placu a nie wystawiac sie na samym srodku. skoro podczas grillowania miales takiego nerwa to ja hejtuje twojego grilla ktory mi smrodzil i pylil na auto :D z tym kurzem taka masakra ze wystarczylo mocniej pare metrow przejechac i samochod znowu byl czysty a bloto po polewaniu musialbys szorowac i z auta i z siebie jakby jakies ulepy zaczely drifty :D
co do opaski to jest ona tak wazna dla ciebie ?moze za rok organizator da ci plakiete "maruda zlotu" - apeluje o to :D a wlepe tak jak mowi conek zaprojektuj przeciez kazdy z nas moze byc malym organizatorem tego eventu :D


mój golf gti http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p4920742

różne graty do 1.8 T AGU - PW

Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: luciusdz » śr lip 31, 2013 11:46

Niestety ten rok musiałem odpuścić ... Ale porównując komentarze z Manii 2013 i Manii 2012, dwie inne imprezy :D Rok temu faktycznie lipeczka była . . .
Czytając komentarze, i słysząc opinie ludzi którzy jeździli na zlot dużo wcześniej, stwierdzam że wszystko wraca na dobrą drogę :D Za rok obecny na 100% :bigok:
Ostatnio zmieniony czw sie 01, 2013 11:39 przez luciusdz, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
tochu
_
_
Posty: 2515
Rejestracja: sob sie 16, 2008 21:43
Lokalizacja: Warlubie / Grudziądz
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: tochu » śr lip 31, 2013 12:06

no ja jako uczestnik vwmanii 2009, 2010, 2012 i 2013 stwierdzam progres i za rok na bank będę znowu ;)

fakt, super wody lać też nie było sensu, bo błoto by było... szkoda, że nie było jak rok temu co nad ranem spadło trochę deszczu i była malina na drugi dzień :) :)


viewtopic.php?f=87&t=592196 NAJTAŃSZY PROJEKT W POLSCE!! 1500 PLN PROJEKT!!
https://www.facebook.com/1500plnprojekt/

viewtopic.php?f=88&t=428497 Moje kochane EX cabrio :(

Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Golfiarz MK2 » śr lip 31, 2013 13:02

noname_conek pisze: co roku dla Ciebie jest porażka i totalna klapa
Nie co roku, bo w 2012 były pewne niedociągnięcia, w tym roku wg mnie porażka a za najlepszą uważam edycję w 2011.
noname_conek pisze:Z opini zlotowiczów na różnych forach to własnie wlepka fajniejsza niż zawsze, dla mnie też była lepsza choć dupy nie urywała.
Dupy nie urywała, to mało powiedziane, nie wiem komu ona się podobała, bo jak ja rozmawiałem z ludźmi na zlocie to nikomu się nie podobała, kurz wnerwiał okropnie a ochroniarze irytowali na karzdym kroku, ja fakt piusałem że w zeszłym roku było ich za mało, ale teraz, kiedy tak syfiło się na auta mogli chodzić z buta a nie jeździć w tą i spowrotem na quadach jeszcze bardziej syfiąc po autach
noname_conek pisze:Za rok zgłoś się do organizatorów to wyznaczą Ci specjalny zamknięty sektor ze zraszaczami wodnymi żeby się nie kurzyło a i oczywiście ochrona będzie go omijać
Wiesz, powiem Ci że w zeszłym roku mieliśmy identyczną wymianę zdań i szczerze mówiąc drażni mnie coroczne bronienie d%py organizatorom przez Twoją osobę, Wy się znacie i rączka rączkę myje i bardzo to uważam nie w porządku, bo po to jest założony ten temat żeby wymieniać się opiniami o zlocie i żeby z roku na rok błędów było coraz mniej tak aby Mania stawała się coraz lepsza, natomiast z moich i nie tylko moich obserwacji wynika że robi się coraz gorzej i (to akurat nie moja opinia, jedynie cytuje) "Za parę lat to upadnie"
noname_conek pisze:Za rok zgłoś się do organizatorów to wyznaczą Ci specjalny zamknięty sektor ze zraszaczami wodnymi żeby się nie kurzyło a i oczywiście ochrona będzie go omijać
I tym właśnie zdaniem potwierdzasz to o czym mówię, bo o ile do ciebie o NS nie można mieć nigdy żadnych zastrzeżeń o tyle uważam, że mam prawo powiedzieć o tym co mi się nie podoba na Manii bez głupkowatego ironizowania o specjalnej miejscówce dla mnie.
maciek_gti pisze:jak ci sie kurzylo to mogles cisnac na koniec placu a nie wystawiac sie na samym srodku.
Ja akurat moim w tym roku nie byłem, lecz z kolegą i tak się składa, że staliśmy prawie na samym końcu a auta i tak były tak zagnojone, że poprostu szkok, to jaki jest sens pucowania samochodu przed zlotem skoro po 2 godzinach będzie wyglądać jakby spędził tydzień na pustyni. Co do tego polewania: ja skończyłem technikum leśne i ta trawa potrzebowała duużo więcej wody niż (z tego co Conek mówi) dostała, i pomijam tu już to kurzenie, ale zglebowane auta z rozgrzanymi tłumikami silnikami etc aż się prosiły o pożar, to i tak cud, że nic się poza tym oplem nie zapaliło, i chociaż ze względu na ten fakt na 3 dni przed zlotem trawa powinna być systematycznie nawadniana every day


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości