VW Mania 2013 - i po zlocie...

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Bzykstg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 20:50

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Bzykstg » ndz lip 28, 2013 13:12

Podłącze się. Według mnie rok temu była mega poprawa, w tym roku było jeszcze lepiej. Było miej tego buractwa co jeździło i pałowało auto. Ochrona ich skutecznie eliminowała. Nie wiem jak na innych konkursach ale na s&s było lepsze rozwiązanie z rampą (trzeba było na scenie porozmawiać o aucie, a wiadomo rok temu przy aucie)
Sety z muzą były inne, ostrzej zagrali jak rok temu :P Ogólnie organizatorzy i osoby odpowiedzialne za zlot dopinały wszystko.

Jedyna wada to ten kurz z pod kół. Wystarczyło przejechać sie sektora na s&s i auto było całe zapylone. Moja rada na przyszły rok w razie takiej sytuacji, to polewać od czasu do czasu tą główną drogę :)

OGÓLNIE ZLOT NA WIELKI +



Awatar użytkownika
Vox_Dei
VW Grupa Chojnice
VW Grupa Chojnice
Posty: 227
Rejestracja: ndz lip 18, 2010 21:30
Lokalizacja: Tuchola/ Chojnice, CTU/GCH
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Vox_Dei » ndz lip 28, 2013 13:31

Organizacja elegancko, atmosfera elegancko :) kurzylo się zacnie :D

Wszystko ogólnie mega fajnie poza Panem w Niebieskim MK3 Cabrio na rejestracji GST ( z taaaakim wielkim misiem w aucie ) który wstawał o 5 rano odpalał muze i darł mo*de żeby wszystkich obudzić, aż dziw że nie wyłapał w pysk no ale trudno, ze wsi go wyciągneli ale wsi z niego nie wyciągną ...fotkę auta wrzucę niebawem.


pozdrawiam,

do zobaczenia za rok ;)


Nie jeździj szybciej, niż potrafisz myśleć ...
Vox Dei (łac. Głos Boga)

MK4 Green Bottle by Vox_Dei

Awatar użytkownika
Hubert
Grupa Zachodniopomorska
Grupa Zachodniopomorska
Posty: 341
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 10:51
Lokalizacja: ZBI Tychowo

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Hubert » ndz lip 28, 2013 13:58

W tym roku było dużo lepiej niż w tamtym. Ochrona działała sprawnie. W nocy nawet się wyspałem. Nie było jakiegoś przesadnego pałowania aut , głośnego słuchania muzyki (pomijając wspomniany wyżej przypadek) czy jeżdżenia po 22. Jak ktoś świrował to zaraz obok niego była ochrona. Jedynie przeszkadzał mi kurz (nie było sensu czyszczenia samochodu bo i tak za godzinę wyglądał tak samo), ale wiadomo ,że nic się z tym nie da raczej zrobić i takie są "uroki" zlotu na trawie. Oczywiście buractwo też dało o sobie znać, również pozdrawiam Pana z niebieskiego mk3 cabrio na GST i niebieskimi lampami z tyłu... niech Ci korba bokiem wyjdzie (palenie gumy na trawie, ciągłe odcinanie silnika (żebyś chociaż jakąś VR miał to bym zrozumiał). Co do stylu auto to wiadomo jak to na zlocie bez selekcji, na niektóre samochody się patrzało z podziwem ,a na inne z uśmiechem. Ogólnie zlot pozytywny :D do zobaczenia za rok :pub:



Awatar użytkownika
Aeternus
Toporownia
Toporownia
Posty: 1753
Rejestracja: pt lut 06, 2009 14:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Aeternus » ndz lip 28, 2013 15:32

Ja jestem pozytywnie nastawiony po tej edycji Manii. W zeszłym roku było sporo buractwa które mimo ochrony robiły co chciały a w tym roku dzięki chłopakom z biura Igielskiego było bardzo porządnie. Sam raz wyprzedziłem kolesia na głównej alei z większą ilością gazu i już 2 panów było u mnie :P Nadal uważam że pomysł z 1 główną aleją jest świetnym rozwiązaniem bo mój sektor miał ciszę i spokój. Ogólnie jest ogromna poprawa a na faktorii podobało mi się w szczególności :D Oby i do zobaczenia za rok :D Dzięki Wszystkim Za miły zlot :D


Moja szara gadzina :D
viewtopic.php?f=88&t=358463 - SPRZEDANY :(

Obrazek

Nowy nabytek A6 C5 2.7 Bi_TURBO :)
viewtopic.php?f=91&t=557480

papen30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 09:08

Re: VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: papen30 » ndz lip 28, 2013 15:42

Az z zalem sie czyta takie posty jak te dwa, jak sie domyslam chodzi pewnie o moj byly juz samochod, niebieskie cabrio mk3, normalnie zal, ze auto trafilo w rece kogos kto nie potrafi docenic pracy wlozonej w auto i do tego zachowuje sie jak ostatni wiesniak. Niestety auto zostalo sprzedane na poczatku tego roku gdyz byla potrzeba zmiany na wieksze i z tego co wiem od czasu jak ja sie z nim rozstalem to juz dwukrotnie zmienilo wlasciciela, troszke szkoda ze to wyszlo to jak wyszlo jak widac ale na pewne rzeczy nie ma sie niestety wplywu.

Jak sie domyslam chodzi o to auto , auto co prawda w innej konfiguracji i innym kole, troszke zmienione (wiele rzeczy rozsprzedanych na graty) ale jednak nadal czesto kojarzone z moja osoba i wolalbym zeby nie kojarzono mnie wiecej z nim , zwlaszcza w takich negatywnych opiniach to tak w ramach wyjasnienia .

Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
ector
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 02:30
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: ector » ndz lip 28, 2013 17:48

Papen, bo miałeś to rozebrać na części pierwsze i tak sprzedać ;)



Awatar użytkownika
maxgt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 590
Rejestracja: sob lis 12, 2005 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Auto: mk4 2.8 4m, lupo
Silnik: BDE
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: maxgt » ndz lip 28, 2013 19:01

byłem widziałem,jak ochrona odwracała głowę jak ktoś jechał z piwem między nogami po placu, gdzie jest poprawa? może i organizacyjnie jest lepiej, może mniej tego tałatajstwa jest,ale pewnych rzeczy nie da się uniknąć, jak organizator w tym wypadku jest nastawiony na masę,a ochrona na odpękanie swojego.
po za tymi małymi szczegółami :rotfl: to jest lepiej jak było,kilka lat temu



Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Adrianao8 » ndz lip 28, 2013 19:22

https://plus.google.com/photos/11746043 ... 9583038961" onclick="window.open(this.href);return false;

Kilka moich strzałów.



Awatar użytkownika
patryk28091991
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 518
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:47
Lokalizacja: Jastarnia
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: patryk28091991 » ndz lip 28, 2013 19:47

A ja byłem pierwszy raz i na prawdę było OK ! Wiosek parę było ale trudno ... Trochę można było się pośmiać ... Na prawdę fury były kozak ;)

PS. Najbardziej rozbawiła mnie trójeczka z taśmą malarską na tyle ...

Pozdro !

a tu moje szczały ;D

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 1b54306bb7" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Trewor87 » ndz lip 28, 2013 20:14

Zwycięzca głównej nagrody w plebiscycie, i zdobywca tytułu Auta Sezonu. Mk II Kazia

Obrazek


Dziękujemy wszystkim za przybycie, zarówno na Faktorię, jak i lotnisko. Pogoda dopisała chyba aż nadto. Cieszymy się, że pojawiają się pozytywne opinie. Sam siedziałem cały dzień na s&s, nie wiem co się działo na placu, ale podczas chwili na złapanie oddechu po północy musze stwierdzić, że w porównaniu z poprzednimi latami było o wiele spokojniej. Cieszymy się, że zauważyliście wzmożoną pracę ochrony, ale pamiętajcie że w dużej mierze to też zasługa Was samych, gdyż potraficie w większosci przypadków się kontrolować. Bez samokontroli z Waszej strony nawet kilkukrotnie większa ochrona nie zapewniłaby pełni spokoju. Z panem od niebieskiego cabrio sam rozmawiałem w piątek, ale niestety całą dobę nie można było go pilnować. Mam nadzieję że czyta to co piszecie, i wyciagnie z tego wnioski na przyszły rok



Awatar użytkownika
nolnejm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: pn sty 30, 2012 18:13
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: nolnejm » ndz lip 28, 2013 20:17

ochrona na plus !
kurz na minus !


Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać jak widziałem co nie których jak czepiali jakieś dziwne rzeczy do auta i myśleli że są fajni . Pompowana Naomi ma masce i 20 razy w te i wewte ... nie wspomnę o puszkach po piwie na antenkach itd

ale to tylko 1% uczestników , więc jak na taką masową imprezę nie jest źle !!

do następnego !!


mk1 -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=521978" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
patryk28091991
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 518
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 09:47
Lokalizacja: Jastarnia
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: patryk28091991 » ndz lip 28, 2013 20:31

a biały caddy swoimi strzałami dawał nie źle bo bębenkach ;))



Awatar użytkownika
nolnejm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: pn sty 30, 2012 18:13
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: nolnejm » ndz lip 28, 2013 20:33

patryk28091991,


... Nam jak Nam ale tym na pace to ja współczuje :)


mk1 -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=521978" onclick="window.open(this.href);return false;

maciek_gti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 23:02
Lokalizacja: Kleszczewko

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: maciek_gti » ndz lip 28, 2013 20:44

a co z tym pajacem z golfa 3 z pomaranczowymi felgami i lusterkami m3 ?mam nadzieje ze straci prawko a zakaz wstepu na zloty dostanie nawet jako widz


mój golf gti http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p4920742

różne graty do 1.8 T AGU - PW

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości