VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
kappi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 733
Rejestracja: sob lis 13, 2010 15:10

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: kappi » pn sie 01, 2011 15:21

to może i ja się wypowiem.. organizacja to kompletna porażka, cena wjazdówki to też wygórowana sprawa, gdyż aż tyle trzeba zapłacic za wlepke na szybe i foliowy worek na śmieci? ? za taką cenę to szczerze uważam, że powinno byc cos wiecej niż te rzeczy które wymieniłem.. rozumiem ktoś może powiedziec, że przecież trzeba zapłacic dj'owi ( przy okazji gratulacje dla ekipy technicznej za profesjonalne nagłośnienie sceny ), trzeba opłacic wynajm terenu, prądu itp rzeczy, ale średnio 100 zeta od auta mnożąc przez prawie 1800 to naprawde wychodzi nie mała sumka ( przy okazji pozdrowienia dla organizatorów ) .. o zachowaniu pseudo drifterów i "zawodników" db drag dających czadu co nie miara przez całą noc aż do wczesnego ranka to juz chyba nie trzeba się wypowiadac bo kazdy ma chyba jedno i takie samo zdanie.. co prawda bylem dopiero drugi raz na Mani ale co do przyszłego roku to raczej nikomu nie polece aby sie tam udał, bo jaki jest sens wjechac na teren zlotu i nie spuscic auta z oczu w obawie o kradzież emblematów czy stłuczki przez kogoś nie rozważnego lub kogoś na bombie chcącego sie pokazac co to nie potrafi jego auto i za wszelką cene udowodnic, że jego 1.3 ( często jeszcze w gazie) potrafi prawie tyle samo co VR6 bądź ABF... najlepsze i tak było "spanie" ( raczej czuwanie) w namiocie nad ranem nie móc zamknąc oczu bo same się otwierały od chuczącego ostatnimi siłami subwoofera lub od wspaniałej odcinki w zardzewiałej budzie albo cudownego strzelania z tłumika i słyszenia jarania się kogoś " ja pierrr... trawa sie jara " :food: :food: ... co do ochrony to jednym słowem masakra, byli bardziej przestraszeni niż ktos na bombie kogo zatrzymuje policja :bigok: ogółem gdyby nie zgrana ekipa to nie było czego dobrego wspominac :okej: :grin: pozdro


Obrazek
Golf mk2 USA 1.8T 20V AUM--> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=420945" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Maciek23 » pn sie 01, 2011 15:31

jhosef nie wiem czy krecenie baczkow z kims wystajacym poza oknem to nic niezwyklego. Poczytaj jak sie skonczyl zlot w toruniu ATS

http://fakty.interia.pl/wiadomosci_dnia ... how,401580" onclick="window.open(this.href);return false;


szkoda ze ten na vw zlocie tak samo nie skonczyl, byloby chociaz z czego sie posmiac. Naturalna selekcja debili znaczy sie :jezor:

Co do policji to mysle ze nie maja za duzo do powiedzenia bo lotnisko zapewne jest terenem zamknietym. Nie wiem natomias jak to sie ma do imprez masowych, wiec sie wypowiadac nie bede. Organizator molby natomiast wywalac poza teren obieku i tam po dogadaniu z policja by takiego delikwenta zatrzymywali od razu. Ale oczywiscie tak nie bedzie b przeciez kasa sie liczy dla nich wiec nie beda sobie robic pod gorke. AAle ta kasa im za rok wyjdzie zapewne bokiem bo nikt nic pozytywnego nie napisal na temat tej imprezy a juz jest 20 strona



Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: emii1807 » pn sie 01, 2011 15:39

kappi pisze:to może i ja się wypowiem.. organizacja to kompletna porażka, cena wjazdówki to też wygórowana sprawa, gdyż aż tyle trzeba zapłacic za wlepke na szybe i foliowy worek na śmieci? ? za taką cenę to szczerze uważam, że powinno byc cos wiecej niż te rzeczy które wymieniłem.. rozumiem ktoś może powiedziec, że przecież trzeba zapłacic dj'owi ( przy okazji gratulacje dla ekipy technicznej za profesjonalne nagłośnienie sceny ), trzeba opłacic wynajm terenu, prądu itp rzeczy, ale średnio 100 zeta od auta mnożąc przez prawie 1800 to naprawde wychodzi nie mała sumka ( przy okazji pozdrowienia dla organizatorów ) .. o zachowaniu pseudo drifterów i "zawodników" db drag dających czadu co nie miara przez całą noc aż do wczesnego ranka to juz chyba nie trzeba się wypowiadac bo kazdy ma chyba jedno i takie samo zdanie.. co prawda bylem dopiero drugi raz na Mani ale co do przyszłego roku to raczej nikomu nie polece aby sie tam udał, bo jaki jest sens wjechac na teren zlotu i nie spuscic auta z oczu w obawie o kradzież emblematów czy stłuczki przez kogoś nie rozważnego lub kogoś na bombie chcącego sie pokazac co to nie potrafi jego auto i za wszelką cene udowodnic, że jego 1.3 ( często jeszcze w gazie) potrafi prawie tyle samo co VR6 bądź ABF... najlepsze i tak było "spanie" ( raczej czuwanie) w namiocie nad ranem nie móc zamknąc oczu bo same się otwierały od chuczącego ostatnimi siłami subwoofera lub od wspaniałej odcinki w zardzewiałej budzie albo cudownego strzelania z tłumika i słyszenia jarania się kogoś " ja pierrr... trawa sie jara " :food: :food: ... co do ochrony to jednym słowem masakra, byli bardziej przestraszeni niż ktos na bombie kogo zatrzymuje policja :bigok: ogółem gdyby nie zgrana ekipa to nie było czego dobrego wspominac :okej: :grin: pozdro

DOKŁADNIE TAK JAK JUŻ JA POWIEDZIAŁAM I KOLEGA POTWIERDZA 60ZŁ WOREK NA ŚMIECI PLUS WLEPA ZA 5ZŁ ZAPOMNIELIŚMY O KUPCE MAKULATY! I PROSTY RACHUNEK 1800AUT *60ZŁ= 108000 PLUS PASAŻEROWIE! ZA TĄ KWOTE ZAJEBI*CIE OPŁACILI BY NIE TYLKO PLAC, PRĄD WODE PRACOWNIKÓW I TĄ MAGICZNA OCHRONE! I FAKT FAKTEM STRACH BYŁO ZOSTAWIĆ SWOJE AUTO BEZ OPIEKI!!!


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Qto » pn sie 01, 2011 15:42

Zlot taki że na prawdę tylko jechać pogadać z kumplami i napić się. Ochrona na bardzo słabym poziomie...rok temu gonili jak ktoś siedział w oknie jadącego auta, w tym roku jakieś drifty audiką z laską na dachu która ledwo relingów się trzymała i krzyczała do kierowcy żeby zwolnił...generalnie ochrona była bardzo przestraszona.
Co do jazdy po alku...bez bicia się przyznaję - sam jeździłem po piwku :banghead: , pierwszy bieg wbity i bujanka bez dotykania gazu...po dwóch czy trzech piwkach auto się odstawia i nagina butami. Wiadomo że jazda po alku jest sprzeczna z wszelkimi zasadami, ale ja myślę że wszystko dla ludzi - byle z umiarem, żeby nie wyglądało tak że gość ma ze dwa promile, ledwo może wsiąść do auta a w każdy zakręt na łapie wchodzi czy pali papcia i odcina co chwile. Pewnie przez tego typu głupawki było tyle dzwonów, w tym jeden piątkowego wieczoru wyglądający dosyć poważnie - na pewno nie były to prędkości zlotowe (sądząc po uszkodzeniach aut).
Odcinki i wykrzykiwanie "daj mu"...wydaje mi się że było tego o wiele mniej niż rok temu, ludzie traktowali to bardziej jako żarcik i zdecydowanie mniej ludzi dało się podpuszczać. W tego typu zabawy bawili się głównie ludzie z okolic i ci którzy jechali tam tylko po to żeby odcinać...np czarne Caddy
O kradzieżach na miejscu nic nie słyszałem, ale jak tutaj czytam to na prawdę żal się robi.
Cóż...może za rok będzie lepiej ??

emii1807, pozdrówka :pub:
Pozdro również dla ekipy z Poznania...i wszystkich których poznałem :pub:
również dla Kolegi który chciał mi sprzedać Recaro ;)



Awatar użytkownika
maciejek_ZST
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pt lut 13, 2009 14:31
Lokalizacja: Stargard Szczeciński / Szczecin
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: maciejek_ZST » pn sie 01, 2011 15:51

Było jak było.. Dyskusja już tego nie zmieni..! Zawszę znajdzie się jakiś debil na zlocie, a na tyle osób na zlocie znajdzie się "kilku więcej"..

Moim zdaniem powinni wcześniej zakazywać jazdy samochodem grubo przed 22 i bardziej pilnować.. Bo jak się ściemniało w tedy robił się rozp!@#$%^ :kac: Ale to jest zlot otwarty więc musicie się przygotować, że Heniu z Nissana może też przyjechać i pałować swoje auto.. Wypowiedzi poprzedników o debilach są jak najbardziej prawdziwe.. Albo postawią najbardziej na bezpieczeństwo albo zlot zejdzie na psy..


Obrazek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Qto » pn sie 01, 2011 15:53

maciejek_ZST pisze:Moim zdaniem powinni wcześniej zakazywać jazdy samochodem grubo przed 22 i bardziej pilnować.. Bo jak się ściemniało w tedy robił się rozp!@#$%^
też myślę że do 20.00 max... bo właśnie po ciemku było najwięcej incydentów z udziałem poruszających się aut



Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: emii1807 » pn sie 01, 2011 15:54

Qto pozdrawiam p.s GDZIE MOJE PIWKO ej!


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: pczerniej » pn sie 01, 2011 16:02

Nie wiem czemu się łudziłem że "może w tym roku na Mani będzie lepiej" :crazy:
ehhh szkoda bo kiedyś impreza była naprawdę fajna a z roku na rok upada coraz niżej , chociaż rok temu było już nieźle ...

no i jeszcze jedno wybór auta sezonu to jakaś pomyłka :panna: :panna: :panna:


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
Drifter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 740
Rejestracja: sob mar 31, 2007 11:21
Lokalizacja: SIERADZ
Kontakt:

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Drifter » pn sie 01, 2011 16:05

kappi pisze: ogółem gdyby nie zgrana ekipa to nie było czego dobrego wspominac :okej: :grin: pozdro
Święta prawda gdyby nie ekipa i mądrzy ludzie z którymi można było porozmawiać to nie było by o czym gadac


Obrazek MK II by Drifter ----> Sprzedany

Bóg dał nam nogi żebyśmy mogli dojść tam gdzie nie dojedziemy na glebie

Awatar użytkownika
Yasiu
edition one
edition one
Posty: 367
Rejestracja: pn cze 04, 2007 19:46
Lokalizacja: Trzcianka WLKP
Kontakt:

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Yasiu » pn sie 01, 2011 16:09

moja 4 mania............. i ostatnia hmmmmmmmm co tu napisać imreza z roku na rok gorzej zorganizowana i coraz mniej aut cieszących oko, pacjętom co jeżdzą w nocy a potem płaczą i co teraz bo robił fure jeszcze bym poprawił. Tak jak w 2008 wróciłem naprawde pozytywnie nastawiony, tak od tego czasu impreza zaczęła szybować w stronę dna, a śmiem twierdzić ze je osiągnęła i niestety wzięła się za kopanie głębiej . Faktem jest ze impreza zawsze miała ostro melanżowy klimat, ale jak melanżują ludzie którzy sami maja fajne autko to drugiemu nic nie zrobi, a tu akcje z sikaniem na grube projekty, paw na nie swoje auto, nie były incydentami tylko jakąś chorą normą, coraz mnie autek z całej polski i jakoś mnie to nie dziwi ja swojego też zostawiłem w domu i pojechałem z ekipą utwierdzić sie w tym ze zrobił sie z tego spęd samych wraków z tablicami na G których włascicele przyjechali chyba pod remize nie na zlot, widząć jak totalnie *#cenzura#* gościu wysiada z jadącego auta puszcza je swobodnie a *#cenzura#* niech sobie jedzie, a wystarczy grubsza kępa trawy żeby mu skręciło i kolejne nieszczęscie gotowe, zalewała mnie krew GDZIE BYŁA OCHRONA DO H
a tak na marginesie to ze bawiłęm sie dobrze było zasługą tylko i wyłącznie naszej ekipy :pub: ale nie mam zamiaru wracać tam już więcej jak ktoś choć trochę kocha VW będzie tą impreze omijał szerokim łukiem.


mój mkII GTI Edition One
viewtopic.php?f=87&t=246062&start=210" onclick="window.open(this.href);return false;

V.A.G Korps -----------------> http://www.facebook.com/VAGkorps" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Qto » pn sie 01, 2011 16:12

Yasiu pisze:tak na marginesie to ze bawiłęm sie dobrze było zasługą tylko i wyłącznie naszej ekipy :pub:
Dziękówka za dobrą zabawę na sektorze :pub:



Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: luciusdz » pn sie 01, 2011 16:15

Pozdrowienia dla Panów którzy robili Wrutututututut, albo BumBum swoimi głośnikami z allegro o 4 rano.

I dziękówa ekipie z którą byłem :okej: :okej:

P.S Recaro za 300zł urwało system :kac: :kac:


Obrazek

GSKoniu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 08, 2009 04:44
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: GSKoniu » pn sie 01, 2011 16:16

Żeby nie to że przyjechałem ze swoją ekipom która potrafi ze stypy zrobić wesele i spotkałem wielu znajomych z całej polski to by mi się w ogóle nie podobało. Nie była to moja pierwsza mania ale za to najgorsza. Złodziejom pięknie dziękuję za połamanie grila w moim KaraVWanie. Co do jazdy po pijaku to się wypowiadał nie będę bo wystarczyło mi że miałem najdłuższe auto w ekipie i musiałem się nieźle nagłowić żeby pół maski nie wystawało na drogę robiąc szykanę jakiemuś "naje.... mistrzowi kierownicy" który robił sobie z alejek tor do rally crossu.
Podsumowując:
- ochrona do bani
- mało atrakcji
- masa debili
fajna była tylko zabawa ze znajomymi.


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/423/c23cc3a5cd225d84.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: ygd » pn sie 01, 2011 16:24

pczerniej pisze: no i jeszcze jedno wybór auta sezonu to jakaś pomyłka :panna: :panna: :panna:
Czemu? Mieliśmy wytyczne, których się trzeba było trzymać niestety :)


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości