VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Maciek23 » pn sie 01, 2011 10:46

moze tych 6 chudych dresikow zjadlo przed brama po misce ryzu, zrobilo po 20 pompek i stwierdzili ze sa w szczytowej formie zeby sie wozic po zlocie :rotfl: ale koniecznie w kupie bo kupa smierdzi i nikt ich nie ruszy

Sam mam tablice GBY i wstyd mi za tych co maja takie same blachy i sieja wsioske na zlotach. Problem w tym ze GBY maja 2 spoleczenstwa: normalni i kaszeby. Zapewne byly to wlasnie chlopy z kaszub i pomylil im sie zlot z dyskoteka pod remiza. Szkoda tylko ze reszta ich bardziej cywilizowanej ekipy bo na pewno byli wieksza grupa i nie zachowywali sie jak oderwani od pluga nie dala im pstryczka w ucho na opamietanie



Awatar użytkownika
ernest_b3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 539
Rejestracja: śr lut 07, 2007 22:33
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: ernest_b3 » pn sie 01, 2011 11:08

Ja przez ostatnie 4 lata byłem na MAnii zawsze od piątku do niedzieli i jak wszyscy wiedzą zdarzały się incydenty pijactwo buractwo, ale tegoroczna edycja przypominała konkurs pod tytułem "kto upadnie niżej". Mi na szczęście nic nie zginęło, ale dziękuję komuś uprzejmemu za wielkie penisy namalowane na szybach samochodu markerem. W niedzielę wieczorem zrobiliśmy sobie w swoim mieście małe afterparty na kilkanaście samochodów i bawiliśmy się sto razy lepiej. Pozdrawiam grupkę normalnych ludzi z którymi dobrze się na VW manii bawiłem.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2215317#2215317

Polerowanie felg - gg 2884231

Awatar użytkownika
marcingg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw maja 19, 2005 09:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: marcingg » pn sie 01, 2011 11:11

Polecam forum 3miasta z wątkiem na temat VWMANii..

http://moto.trojmiasto.pl/W-weekend-kol ... a=0#opinie

Co roku jestem na zlocie i... podpisuję się niestety pod tymi "gorszymi" opiniami...

zwłaszcza pod słowami....:

....rok czy dwa lata temu stosunek ilości buractwowiesniactwa do prawidziwych fanów wynosił około 50/50
teraz było 95/5...
...pozdrawiam PRAWDZIWYH FANÓW marki VWGOLF
i składam szacunek dla tych który przyjechali pokazać COŚ naprawdę...

Co do uwag do organizacji zlotu to uważam że:
- Ochrony powinno być duużo więcej i bardziej aktywnej (jak ktoś rozrabia, zwłaszcza po piciu, a jak jeździ to już na 100%..... to go na glebę i do karceru - (czyt. poczekalnia na "sukę" z policyjnej prewencji gdzie taka grupka delikwentów spędzi noc na wytrzeźwiałce, zabuli za nią i za dodatkowe odholowanie samochodu na parking strzeżony (po zlocie).
- po drugie ... ZGŁOSZENIA AUT CHĘTNYCH NA ZLOT - np STREFA 1 - z monitoringiem. Dla przyjeżdżających z "wolnej ręki" osobny parking - np STREFA 2 !
- po trzecie... ... SELEKCJA ! ! !
Nie trzeba nikogo zatrudniać bo sam z chęcią wziąłbym do ręki notesik i spacerując tam przez prawie cały dzionek wynotował auta które nie powinny się znaleźć na zlocie w przyszłym roku (mowa głównie o właścicielach którzy traktowali teren VWM jako teren swojego podwórka - pijaństwo, burdy, jeżdżenie i popisy po pijaku).
- po czwarte... myślę że to nie problem dla organizatora kosztownego bądź co bądź dla odwiedzającego i fana zlotu by zapewnić bezpieczeństwo i wydać trochę z puli kasiorki i kupić (nie tylko na ten jeden zlot ale też na następne)...
zestaw kamerek na przenośnych masztach (rejestrujących w dzień i noc) !!!

- acha.... co do rzucania przez ochronę ludzi na glebę (czyt. przekroczenie stresy osobisej) to wystarczy umieścić odpowiednie punkty w regulaminie zlotu. Kto czyta będzie zdawał sobie sprawę i będzie uważał, kto nie czyta i będzie rozrabiał - dowie się na własnej skórze.

Pozdrawiam MarcinGG



Awatar użytkownika
Drifter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 740
Rejestracja: sob mar 31, 2007 11:21
Lokalizacja: SIERADZ
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Drifter » pn sie 01, 2011 12:21

To teraz ja powiem coś od Siebie...
Byłęm po raz czwarty na Manii i fakt faktem z roku na rok jest coraz gorzej, pijani kierowcy, naćpani ludzie podchodzący do innych i krzyczący do samego rana "policja policja " itd pewnie wiecie o co mi chodzi... Ogólnie zlot jako zlot to dobra impreza ale dla mnie powinna po terenie jeździć policja i eliminować pijanych kierowców z teren i tak jak już pisaliście powinna być czarna lista dorzywotni zakaz wjazdu na teren... Myśle że policja na terenie wyeliminowała by tego typu niedociągniecia bo sama ochrona ma to w dupie i nic nie robią... Normalnie powinno się pić i na to policja nie powinna zwracac uwagi ale jak widzi jadące auto to odrazu alkomat i jezeli jest pod wplywem dziękuje panu bardzo wyrzucaja za teren zlotu a tam powinien byc drugi radiowóz i dalej kazdy wie czym to się kończy może wtedy by się nauczyli, co do emblematów mnie na szczeście nie ukradli ale współczuje innym którym się nie udało...


Kilka fotek ode mnie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szacunek dla ludzi którzy kładą w auta ostatnie pieniądze i całe serce...


Obrazek MK II by Drifter ----> Sprzedany

Bóg dał nam nogi żebyśmy mogli dojść tam gdzie nie dojedziemy na glebie

Kasia__3322
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 01, 2006 18:33
Lokalizacja: DZA
Kontakt:

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Kasia__3322 » pn sie 01, 2011 13:03

jhosef pisze:Pierwszym zderzeniem z rzeczywistością był pokaz czegoś a'la drift i siatki ogrodzeniowej przed torem. Wiadomo - bezpieczeństwo, ale po jakiego grzyba ktoś powywieszał na tym reklamy. Ludzie oblepili kawałek ogrodzenia, klęczeli pod reklamami aby coś zobaczyć, z boku nie moża było wejść bo ochroniarz zabraniał. Coś tak kątem się widziało a że nie powalało to odeszliśmy z pewnym niesmakiem. Ludzie zaczęli do tegoż ochroniarza rzucać się o te reklamy zawalające cały widok ale to przecież nie jego sprawa.
Polak tylko marudzić potrafi... Kolego jakbyś spojrzał na plan imprezy, dowiedziałbyś się że to nie był pokaz driftu tylko ich ćwiczenia i nikt nie miał obowiązku przygotować ogrodzenia (chodzi o reklamy, które zasłaniały widok)! Pokaz był ok 20.30...
jhosef pisze:Ok, to idziemy coś zjeść. I tu kolejna niespodzianka. Czas oczekiwania w kolejkach to było jakieś 40 minut. I tak się zacząłem zastanawiać czy nikt więcej nie chciał zarobić na żołądkach?

a co kolega myśli, że dla każdego uczestnika osobną budkę z żarciem zorganizują... jakby kolega poszedł godzine wcześniej lub poźniej a nie w porze obiadowej i przerwie między wyścigami byłoby krócej...
jhosef pisze:Ucieszyłem się, że nie wjechałem autem (jakoś tak pomyślałem, że nie ma sensu i bezpiecznej będzie na parkingu) jak właściciel Bory komentował przez mikrofon pacjenta, który o piątej rano wjechał w jego auto.
[/quote]

Kolega widze lubi upiększać opowieści... ech.. ten POJEDYNCZY INCYDENT zdarzył się ok 8.00 rano (przechodziłam akurat) nie o 5.00
laska faktycznie uderzyła w Bore dlatego, że kolega jej ręczny zaciąglą podczas jazdy.. więc gratulacje dla gościa za inteligencje..

Odpuśćcie sobie takie komentarze, ja byłam też pierwszy raz i za rok znowu pojadę!!! i radzę innym żeby sami się przekonali o tym jak tam jest a nie słuchali opinii kogoś kto wstał lewą nogą i ciężko mu było dogodzić...!


VW Driver Wanted ;] :satan:

[img]http://img92.imageshack.us/img92/2944/001wn7.gif[/img]

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: barteKKK03 » pn sie 01, 2011 13:11

Bo prawda jest taka ze jak ktoś umiał się zabawić w gronie swojej ekipy to reszta była mniej ważna... myślę że gdyby ochrona była aktywniejsza, to zlot wypadł by zupełnie inaczej... bo trochę dziwne jest jak ginie kilkadziesiąt emblematów i nikt nic nie widzi... no i szkoda rozbitych aut... oczywiście tych zaparkowanych... bo tych jeżdżących ani trochę... miejmy nadzieję że za rok ochrona zostanie nieco zmobilizowana, bo uważam że w tym roku była mniej aktywna niż w zeszłym...



norus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 20:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: norus » pn sie 01, 2011 13:12

Kasia__3322 pisze:słuchali opinii kogoś kto wstał lewą nogą i ciężko mu było dogodzić...!
:rozpacz: :goof: :banghead:

Tak koleżanko... "Pół Polski" wstało wtedy lewą nogą... Był syf i naprawdę nie ma czego bronić sądząc po opiniach osób które były...


http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=42929&view=unread#unread

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: noname_conek » pn sie 01, 2011 13:40

ja byłem bez auta i na wszystko miałem wyje***bane piwko


dla zluzowania atmosfery
Obrazek Obrazek Obrazek


mam bardzo obszerna fotorelacje także na bieżąco będę aktualizował ;]


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
RuDu3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 10, 2008 20:29
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: RuDu3 » pn sie 01, 2011 13:43

Witam wszystkich To była moja 4 Mania i moim skromnym zdaniem organizacyjnie najgorsza. Nie powiem że źle się bawiłem, bo bawiłem się dobrze ale dobra zabawa wynika z tego że byłem z dobrą ekipa. W sobotni poranek popluła nam nastroje kradzież znaczka z jednego z naszych aut. Wielki minus dla organizatorów za brak ochrony w dalszych sektorach, no i minus dla ochrony za brak konsekwentnego wykonywania swojej pracy za którą napewno wzieli wielką kasę. W przyszłym sezonie mocno się zastanowię zanim podejmę decyzje o wyjeździe na Manie. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych Maniaków


Moj golf http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=241819

Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: emii1807 » pn sie 01, 2011 14:40

tegoroczna edycja przypominała konkurs pod tytułem "kto upadnie niżej" jestem zdecydowanie za tą opinią byłam 1 i ostatni raz na tym zlocie! fakt faktem z roku na rok CYTUJE"jest coraz gorzej, pijani kierowcy, naćpani ludzie podchodzący do innych i krzyczący do samego rana "policja policja " itd pewnie wiecie o co mi chodzi...
Byłam swoim golfem ( MK 4 http://imageshack.us/photo/my-images/696/s6000063.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;) już na nie jednym zlocie ale ten przeszedł moje oczekiwania w negatywnym sensie oczywiście. Jedyne co pozostaje mi do zrobienia dziekuje za docenienie mojego wkładu pracy w auto widziałam moje maleństwo już w nie jednej galeri za to ceni sie VW Maniaków (wiedza na czym rzecz plega) kolesi jadacych tylko na melanż by dać do odcinki grrryyy... NIE LUBIE TEGO!


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Drifter
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 740
Rejestracja: sob mar 31, 2007 11:21
Lokalizacja: SIERADZ
Kontakt:

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: Drifter » pn sie 01, 2011 14:54

emii1807 pisze:tegoroczna edycja przypominała konkurs pod tytułem "kto upadnie niżej" jestem zdecydowanie za tą opinią byłam 1 i ostatni raz na tym zlocie! fakt faktem z roku na rok CYTUJE"jest coraz gorzej, pijani kierowcy, naćpani ludzie podchodzący do innych i krzyczący do samego rana "policja policja " itd pewnie wiecie o co mi chodzi...
Byłam swoim golfem ( MK 4 http://imageshack.us/photo/my-images/696/s6000063.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;) już na nie jednym zlocie ale ten przeszedł moje oczekiwania w negatywnym sensie oczywiście. Jedyne co pozostaje mi do zrobienia dziekuje za docenienie mojego wkładu pracy w auto widziałam moje maleństwo już w nie jednej galeri za to ceni sie VW Maniaków (wiedza na czym rzecz plega) kolesi jadacych tylko na melanż by dać do odcinki grrryyy... NIE LUBIE TEGO!
Staliśmy niedaleko was to właśnie ja wstawiłem Twoje autko bo było dopieszczone że tak powiem :)


Obrazek MK II by Drifter ----> Sprzedany

Bóg dał nam nogi żebyśmy mogli dojść tam gdzie nie dojedziemy na glebie

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: jhosef » pn sie 01, 2011 15:04

Kasia__3322 pisze: a co kolega myśli, że dla każdego uczestnika osobną budkę z żarciem zorganizują... jakby kolega poszedł godzine wcześniej lub poźniej a nie w porze obiadowej i przerwie między wyścigami byłoby krócej...
Akurat jak poszedłem to był0 ok 13 i ogólnie nie było zbyt dużo ludu na terenie. Dopiero później nabrało się ludu.
Kasia__3322 pisze:Kolega widze lubi upiększać opowieści... ech.. ten POJEDYNCZY INCYDENT zdarzył się ok 8.00 rano (przechodziłam akurat) nie o 5.00
laska faktycznie uderzyła w Bore dlatego, że kolega jej ręczny zaciągną podczas jazdy.. więc gratulacje dla gościa za inteligencje..
Koleś od bory mówił o 5 przez mikrofon, może się przesłyszałem. Ale godzina nie ma znaczenia. Jak było nie wiem. Ale borę pukniętą widziałem. A powód mnie nie interesuje, to czy laska była pijana czy nie, czy może ktoś jej ręczny zaciągnął to nie ma znaczenia. Towarzystwo w aucie i tak widać było wyśmienite. I z tego co czytam to incydentów było więcej. Nie wiem, nie widziałem.
Ale okazji do nich było pełno...

Nie jestem typem marudera ale naprawdę nie było czego oglądać. Ani samochodów, ani wystawców. Zastanawialiśmy się z kolegą, dlaczego żaden z trójmiejskich dealerów VW/Audi się nie wystawia. Ale po poznaniu charakteru imprezy chyba zrozumiałem. Było trochę fajnych autek ale strucli co nie miara. Nawet niektóre demo-car-y z car-audio to już trochę strucle były z rozpadającą się tapicerką i poprzecieraną kierownicą (np peugeot). Poza tym stanowisko Mobil na którym jak przechodziłem to było pusto, kosmetyki samochodowe, Stig, VW z Poznania i tak powoli nie ma czego wymieniać. A zostawiając 80 zł na bramce to można by więcej oczekiwać...

Rozumiem wszystkich co byli ze znajomymi. Sam mam świadomość, że wtedy ta impreza inaczej wygląda dla uczestnika. Ja się niestety nie udzielam w żadnej z grup na tyle aby się dołączyć. Poza tym mam remont mieszkania i nie mam na to czasu.
Kasia__3322 pisze: Odpuśćcie sobie takie komentarze, ja byłam też pierwszy raz i za rok znowu pojadę!!! i radzę innym żeby sami się przekonali o tym jak tam jest a nie słuchali opinii kogoś kto wstał lewą nogą i ciężko mu było dogodzić...!
Dla mnie naprawdę było dennie. Było mi przykro, bo z 4 osób tylko ja byłem zapaleńcem marki. Co prawda kolega jeździ VW i pracuje w ASO ale nie jest w gronie forumowiczów. I pokazałem mu prawdziwy spęd VW, ogólnie śmiał się z tego "zlotu". Jak tylko przyjechaliśmy po alejkach ujadali na odcińce pacjenci z błękitnym dymem za autem. W jednym momencie doszło do scysji między ujadaczem czerwonego pola a parkującymi, który stwierdził, że będzie ujadał pod nimi. Palenie gumy (na trawie...), szalenie przy wjeździe. Strach było chodzić miejscami. A ochrony w ogóle nie widziałem, nikt na to nie reagował.To, że ktoś ciągnie bączki z kolesiem wystającym poza okno to nic niezwykłego. Tak się zastanawiałem, o co im chodzi z tą odcinką, pozdrawiają się, informują, ze jadą, silnik chcą skończyć?

W poprzednich latach albo wyjeżdżałem poza 3 city albo wstyd mi było pokazać się swoim zmęczonym mk2. Teraz zdecydowanie poziomu bym nie zaniżył...

Na takiej imprezie musi być - moim zdaniem - policja. Inaczej to wygląda jak wygląda. Jeśli nie ma egzekucji zasad i prawa, dochodzi alkohol i głupota to później są takie wybryki.
Takie zloty tylko wrysowują w Nas określenie Wieśwagen



Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

Re: VW MANIA 2011 29-31.07 PRUSZCZ GDAŃSKI

Post autor: emii1807 » pn sie 01, 2011 15:17

Drifter pisze:
emii1807 pisze:tegoroczna edycja przypominała konkurs pod tytułem "kto upadnie niżej" jestem zdecydowanie za tą opinią byłam 1 i ostatni raz na tym zlocie! fakt faktem z roku na rok CYTUJE"jest coraz gorzej, pijani kierowcy, naćpani ludzie podchodzący do innych i krzyczący do samego rana "policja policja " itd pewnie wiecie o co mi chodzi...
Byłam swoim golfem ( MK 4 http://imageshack.us/photo/my-images/696/s6000063.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;) już na nie jednym zlocie ale ten przeszedł moje oczekiwania w negatywnym sensie oczywiście. Jedyne co pozostaje mi do zrobienia dziekuje za docenienie mojego wkładu pracy w auto widziałam moje maleństwo już w nie jednej galeri za to ceni sie VW Maniaków (wiedza na czym rzecz plega) kolesi jadacych tylko na melanż by dać do odcinki grrryyy... NIE LUBIE TEGO!
Staliśmy niedaleko was to właśnie ja wstawiłem Twoje autko bo było dopieszczone że tak powiem :)


DZIEKUJE WIDZISZ DA LUDZI KTORZY LECA NA ZLOT ZEBY ZAPREZENTOWAC SIE I POKAZAC JAK KOCHAJA VW TAKI ZLOT TO COS, A INNI JADA ZEBY DOBRZE SIE NAPIĆ, NAĆPAĆ JAK JUŻ KTOŚ WCZESNIEJ WSPOMNIAŁ NAPRAWDE NIE POLECAM NIE TYLKO IMPREZY ALE I KOSZTA WJAZDU ITD SA TRAGICZNE 60ZŁ (i dostaje sie worek na smieci i naklejke wartości 5zł przesada!!


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości