Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Rydzu » ndz cze 05, 2011 11:56

Temat w którym dzielimy się naszymi wrażeniami po zakończonej imprezie. Pochwały, sugestie spostrzeżenia które pomagają aby imprezy organizowane przez forum z roku na rok stawały się lepsze.

dostałem email z fundacji z prośbą o zamieszczenie
W imieniu Fundacji Serce Dziecka serdecznie dziękuję wszystkim
uczestnikom Zlotu Miłośników VW za okazane serce i wpłaty na rzecz
leczenia naszego podopiecznego Kuby Hilse.
Cieszymy się, że podczas zabawy i towarzyszącym imprezie emocji
zechcieliście Państwo pomyśleć o wsparciu dla Kuby.
Życzymy wszystkim miłych wspomnień. Wierzymy, że już wkrótce Kuba
przejdzie operacje po której będzie zdrowo hasał jak inne zdrowe dzieci.

Pozdrawiamy,
Zespół Fundacji Serce Dziecka




dopisał jaszczur
ja wróciłem do domu i na wstępie powiem krótko,dziękuję wszystkim którzy pomogli,ogarnąć temat i włożyli całe swoje serce aby wyszło jak najlepiej:alice, CzibAN,alutka, T O M A S,kojot, elwood,kosa014,joki Przemek,Piter72,misiek,misiek kup,bzyku,twromek,woytec,marian mk2i innych o których zapomniałem ,dla was przede wszystkim dla was,lecz z przykrością stwierdzam iż co poniektórzy widocznie mieli to głęboko gdzieś,i nie rozumieli,że to nie nam a sobie narobią smrodu bo właśnie przez takich ,często gęsto następne imprezy stoją pod znakiem zapytania i tak po tym co sie stało najprawdopodobniej będzie z przyszłą Nysą,dlatego też wybaczcie moi mili za niedociągnięcia(a były takowe),i przyjmujemy spostrzeżenia i uwagi ze spokojem,i jeszcze raz dziękuję ludziom którzy pomogli i tym którzy docenili dobrą i kulturalną zabawę jesteście super
teraz na koniec,proszę o jakie kolwiek informacje np np z nr rej aut lub nickami ich właścicieli,którzy nie potrafili niestety docenić tego co mieli i zachowywali się skandalicznie,dane te gromadzimy i zgodnie z ustaleniami osób które robią,bądź organizują takowe spotkania będą miały totalny zakaz wjazdu na wszelakie imprezy robione przez te forum,bądź fora zaprzyjaźnione
w związku z tematem majówkowym http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=13&t=405981" onclick="window.open(this.href);return false; przekażę krzylowi kwotę 1.500 zł z pieniążków uzyskanych w Nysie + środki uzyskane ze sprzedaży smyczy które oferował majster heniek kwota to 366 zł,co w sumie pójdzie na konto 1866 zł,również pieniążki zostaną po przeliczeniu przez majstra heńka przekazane na rzecz małego Kuby http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=52&t=398421" onclick="window.open(this.href);return false;
zostały również jeszcze smyczki 39,szt kto chce i jest chętny są do nabycia w majstra heńka http://forum.vwgolf.pl/memberlist.php?m ... le&u=19424" onclick="window.open(this.href);return false; w cenie 12 zł,plus 5 przesyłka ,z czego połowa idzie na majówkę


dla tych co zabrakło koszulek dostępne są tutaj http://lansystem.pl/?-b-font-color-ff00 ... font-b-,41" onclick="window.open(this.href);return false;
w sklepie bezposrednio mozna zamowic odpowiedni kolor i rozmiar koszulki oraz kubki,
koszt wysylki to 6 pln

uwaga dla małego Kuby uzbieraliśmy ze sprzedaży smyczy,wlep forumowych i innych wolnych datków,oczywiście też cegiełek w sumie przekażemy 2534,50 zł , jeszcze pozostało 285 szt. co łaska lub po 2 zeta /szt,także zapraszamy do kupna



wyniki konkursów
turalnie beczki na czas -kolega Bezel z czasem 10,53
przeciąganie auta na czas -koledzy Grzegorz i Borys 6,23
zmiana koła na czas- kolega Michał2,19
najgłośniejsze car audio auto-kolega Ryba 144,6 db
najniższe auto zlotu(mierzone od wahacza)-kolega Kowal wynik 1,2
najładniejsze auto zlotu wybrane przez uczestników -kolega Metan historia pojazdu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=268199" onclick="window.open(this.href);return false;


Konkurs dla dzieci (rozdanie nagród):
1 miejsce
Obrazek
2 miejsce
Obrazek
3 miejsce
Obrazek



Awatar użytkownika
slowmen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 03, 2010 14:50
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: slowmen » ndz cze 05, 2011 12:00

Super było ale sie skonczyło bynajmniej dla mnie bo duzo osob zostało a ja właśnie wróciłem :) Impreza fajna oby takich wiecej... fotki dodam jak zgram na kompa pozdrowienia dla Organizatorów i Grupy Opolskiej :)


PozdróVWka :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
kolkinson
po prostu kołek
po prostu kołek
Posty: 293
Rejestracja: czw maja 13, 2010 22:21
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kolkinson » ndz cze 05, 2011 12:26

dobra impreza, dobra ;) pogoda też dopisała. Nikt fotek jeszcze nie ma? Zapodawać no :D Chyba, że jest jakiś osobny temat z fotami


viewtopic.php?f=87&t=364247" onclick="window.open(this.href);return false; - mk2 cultowo i klasycznie

Obrazek

kraszi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt lut 15, 2005 21:06
Lokalizacja: Warszawa
Auto: VW GOLF III GTI TDI 20 JAHRE
Silnik: AFN
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kraszi » ndz cze 05, 2011 12:39

zlot mega zajebisty , byłem i juz wrociłem bo niestety auto moje nie złozone i pojechałem ze znajomym który musiał wczoraj wracac wieczorem .poprostu smutno mi sie zrobiło jak wyjezdzałem a impreza trwaaałaa :( za rok na 100% , zlot nie do opisania i jak na taka upalną pogode drzewa które tam są ratuja nam mózgi przed przegrzaniem sie na słoncy i ten klimat . polecam jesli ktos nie był . ;pozdro dla jaszczuraaa


VW GOLF III GTI 20 JAHRE
[color=#0000BF]POLEROWANIE FELG ALUMINIOWYCH[/color]

Awatar użytkownika
wandal
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 490
Rejestracja: pt sty 04, 2008 19:11
Lokalizacja: ZabrzE
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: wandal » ndz cze 05, 2011 13:15

Nysa ma swoj klimat i to jest najlepsze w tym zlocie :okej: :bajer: pogoda dopisala w 100% ludzi tez przybylo i to sporo :grin: szkoda ze tak szybko to minelo no ale coz najlepsze chwile zawsze szybko przemijaja teraz znowu cza czekac caly rok :-( ale co tam poczekamy :grin:


Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania...

Awatar użytkownika
joki
...
...
Posty: 181
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 23:47
Lokalizacja: Polska

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: joki » ndz cze 05, 2011 13:21

:bylo: i się skończyło :rozpacz:


Obrazek

Awatar użytkownika
WojaSdst
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 16:59
Lokalizacja: Strzelin

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: WojaSdst » ndz cze 05, 2011 13:27

ja mam kilka fotek to później wrzuce:) impreza miodzio ;D



Awatar użytkownika
bula222
Forum Master
Forum Master
Posty: 1323
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 12:00
Lokalizacja: SKL

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: bula222 » ndz cze 05, 2011 13:42

byłem pierwszy raz na Nysie i jestem w 100% usatysfakcjonowany tym zlotem było suuuuuuuuuuuper :bigok: organizacja wzorowa :-) za rok znowu przyjadę bo warto :grin: pozdrawiam wszystkich z którymi rozmawiałem :pub:
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 13:43 przez bula222, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Edit 1- OEM+ :) -->> viewtopic.php?t=222953" onclick="window.open(this.href);return false;
Edit2 -->>viewtopic.php?f=88&t=538921

Awatar użytkownika
asborsuk
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 765
Rejestracja: pn gru 07, 2009 23:26
Lokalizacja: Twardogóra
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: asborsuk » ndz cze 05, 2011 13:43

Powiem tak, "korba bokiem" dla wszystkich tnących zapłon w godzinach nocnych ... :los2:
A tak poza tym to super impreza :grin:


Mk3 g60 viewtopic.php?f=88&t=362136 exxx
Mk4 vr5 forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=497984 exxx
Audi a8 4.2 v8 http://www.youtube.com/watch?v=i70YeVxnokU exxx
Mk3 R32 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=535850 in progressss

Awatar użytkownika
yorn_123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr lip 18, 2007 12:09
Lokalizacja: Kłodzko

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: yorn_123 » ndz cze 05, 2011 13:53

a co z wlepkami pamiątkowymi których brakło??


MK1 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3308577#3308577

MK3 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175083

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: zajac » ndz cze 05, 2011 13:57

Wielkie dzięki dla organizatorów , bo było zajebiście. Najlepsza miejscówka na zlot jaką można wybrać, bo jest coś dla każdego i dla oka i dla ciała.
asborsuk pisze:"korba bokiem" dla wszystkich tnących zapłon w godzinach nocnych
dołączam się do tych życzeń :pub:

i tego samego życzę tym co się rozpędzają na dróżkach koło domków i wśród aut - nie pomyśli jeden z drugim, że ktoś może wypaść zza krzaka. Nie ma co pokazać więc musi zrobić tak, żeby ktoś go zobaczył. Najlepsze fury stoją , a te przeciętne i słabe jeżdżą w kółko. PO CO ?


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

Awatar użytkownika
slowmen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw cze 03, 2010 14:50
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: slowmen » ndz cze 05, 2011 14:01

zajac pisze:
asborsuk pisze:"korba bokiem" dla wszystkich tnących zapłon w godzinach nocnych
dołączam się do tych życzeń :pub:

i tego samego życzę tym co się rozpędzają na dróżkach koło domków i wśród aut - nie pomyśli jeden z drugim, że ktoś może wypaść zza krzaka. Nie ma co pokazać więc musi zrobić tak, żeby ktoś go zobaczył. Najlepsze fury stoją , a te przeciętne i słabe jeżdżą w kółko. PO CO ?
Dołączam sie do kolegów... Albo trąbienie Czeskich maniaków :) tez denerwowalo ale 2 słowa po polsku i zrozumieli :) :okej:


Obrazek

Awatar użytkownika
Akeitsu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pn gru 17, 2007 17:04
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Akeitsu » ndz cze 05, 2011 14:13

yorn_123 pisze:a co z wlepkami pamiątkowymi których brakło??
Dolanczam sie do pytania =)


_/_/_/_/_/_/

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24551
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Meegi » ndz cze 05, 2011 14:16

yorn_123 pisze:a co z wlepkami pamiątkowymi których brakło??
No właśnie ? Też bym kupiła dwie bo wczoraj jak chciałam to już nie było :crazy:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości