Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
klintonMK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 747
Rejestracja: czw lip 15, 2010 14:17
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: klintonMK2 » ndz cze 05, 2011 18:58

powróciliśmy :) zlot mega! naprawdę super, jeziorko i plaża - idealna opcja w te upały :) również dziękujemy jaszczurowi za otwarcie bramy w nocy w piątek :) a co do buraków to niestety koło nas stały jakieś pajace w oplach i mercedesach, po powrocie z plaży w sobotę zobaczyłem krew na masce swojego auta... od razu się zawinęliśmy i zmieniliśmy miejsce, potem w tamtym rejonie komuś wybili szybę w nocy, ktoś wpadł łbem do grilla itp. buractwo kosmiczne... a co do trójki to widzieliśmy na żywo, mądre to to nie było.. a o co chodziło z A3? bo słyszałem że podobno to samo tylko po drugiej stronie :P

aa no i zajęliśmy drugie miejsce w glebie :) 1.6cm w jeździe na codzień :) może niektórzy widzieli jak Morcin zorał cały asfalt na terenie zlotu swoją czarną dwójką :)



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » ndz cze 05, 2011 18:59

SlawekNR pisze:Ale jednak nie rozumiemy jakim sposobem wjezdzaly tam takie auta jak mercedesy, jakies zasrane bmw i nie wspomne juz o zgnitej i rozkraczonej zoltej renault megane bon jovi, wiec gdzie tu sprawiedliwosc??
powiem ci tak generalnie to teren noru i w tym konkretnym przypadku wpływu na to nie mieliśmy gdyż te osoby miały wynajęte domki i legitymowały sie zgodnie z ustaleniami z dyrekcją,kartami pobytowymi



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24552
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Meegi » ndz cze 05, 2011 19:00

klintonMK2 pisze:aa no i zajęliśmy drugie miejsce w glebie :) 1.6cm w jeździe na codzień :) może niektórzy widzieli jak Morcin zorał cały asfalt na terenie zlotu swoją czarną dwójką :)
GRATULACJE !!! Gleba nie ma co !!! Wkońcu ;)


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
Arek...
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: sob lis 01, 2008 18:26
Lokalizacja: Slask

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Arek... » ndz cze 05, 2011 19:03

Witam impreza udana i naprawde na duzy plus, ogolnie CHCIAŁEM BAAAARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA ZATRZYMANIE SIE I POMOC PRZY ROZWALONYM ZIELONYM PASSACIE B4, srebrna bora na czarnych tablicach i srebrny golf 4USA prosił bym chłopakow o odezwanie sie na pw :) oraz koledzy z czarnych MK IV jeden 3d i 5d z v5 pod maska tez prosze sie odezwać na pw :)



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: skaktus » ndz cze 05, 2011 19:07

A ja mam zastrzeżenia do co przestrzegania pewnych praw na zlocie.

Po ośrodku śmigał niedopieszczony chłoptaś na swoim motocyklu. Co chwilę palił gumę, gazował, wchodził na takie decybele że ludzie uciekali, jeździł naprawdę szybko po alejkach. Kiedy auta jechały na konkurs audio, gość stał w kolejce z nimi - tylko po co ? W tej samej kolejce zaczął znów palić gumę, wszystko poszło na ludzi, sam zostałem okopcony, dzięki czemu śmierdziałem gumą i spalenizną do wieczora. Kilka osób zostało "ochlapanych" resztami gorącego asfaltu i wyszło ze zlotu kur*ując. I co wtedy - chłoptaś został upomniany przez gościa z plakietką VAGa i nic więcej. Co z tego że wcześniej gazował i palił gumy i że potem robił to samo...Niby regulamin, niby można wywalić kogoś z zlotu ale jakoś nikt w tym celu nic nie zrobił a powinien po chłoptaś non stop wariował i ludzie już mieli go dość.

To samo z wałęsającymi się natrzepanymi karkami. Było takich dużo, organizatorzy nic nie zrobili, więc ci się obijali po ludziach, ledwo stojąc na nogach...

Ogólnie oceniam całość pozytywnie, ale brak reagowania na wariatów nie jest dobrym pomysłem.



Awatar użytkownika
Kanclerz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 614
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 14:51
Lokalizacja: Poniatowa
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kanclerz » ndz cze 05, 2011 19:12

a ja w imieniu Gr.Lubelskiej chciałem podziękować wszystkim z VAG RADOM,po prostu czacha dymiła,odnośnie mk3 to na żywo było wszystko doskonale widać.
Lokalizacja ośrodka i pozostała reszta po prostu idealne,chwile spędzone razem bezcenne a wpomnienia jakich nikt nie zabierze nikomu to już w ogóle najśmielsze oczekiwania przebiły wszystko....jeszcze raz dziękuje


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=368812

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » ndz cze 05, 2011 19:13

obcy87 pisze:gdzie trzeba sie kierować...
a widzisz znaki były osobiście robiłem i z 2 stron na głownej drodze zostały umiejscowione,widocznie komuś przeszkadzały,tak samo jak kartka na bramie która napisałem z informacją o której w sobotę otwieramy,nie wspomnę również o jakiś gościach którzy widząc ,że brama zamknięta to kantówką rozwalili kłódkę,a na sam koniec dziękuję ekipie która za,,bała mi z pod domku stół z 2 ławkami,nie pytając się nikogo,całe szczęście się znalazły :pub:



Awatar użytkownika
JelonJL
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: śr paź 01, 2008 22:25
Lokalizacja: Jelcz-LaskoVWice
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: JelonJL » ndz cze 05, 2011 19:17

Zlot Mega , ale mnie to nie dziwi bo to standart ! :) . Gratki dla organizatorów , tylko takie troszke małe "ale " mam ;p Dlaczego Balet tak krotko trwał ?:) Mimo to było naprawde fajnie w ogole fajerwerki haaa ! Dobry efekt zakonczeniowy ! .Pozdrawiam i do 2012 ! :)


[img]http://images47.fotosik.pl/240/ab38aa5a2b56972d.jpg[/img]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3822042#3822042
Bóg Dał Nam Nogi Po To Abyśmy Mogli Dojść , Tam Gdzie Nie Możemy Dojechać Na Glebie...
Chcesz baw sie z nami , nie chcesz idz w piz*u ! VW

Awatar użytkownika
kowalartur
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 1484
Rejestracja: wt maja 19, 2009 13:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kowalartur » ndz cze 05, 2011 19:22

wandal pisze:
twix87 pisze:1.2cm od wahacza pobodno koles tak codziennie jeździ :bajer:
tak a krowy lataj :grin:
To napisze jeszcze raz organizacja super frekfencja dopisala w tym roku :grin: a co do buractwa to tak samo chcialbym pozdrwoic kolesia z czerwonego polo ilez mozna katowac silnik masakra :panna: :panna: :panna: noc z piatku na sobote mialem nieprzespana dlatego tez zawinalem sie w sobote wieczorem do domu bo wiedzilem ze tez bedzie ciezko w nocy sie wyspac.
jaszczur, mam nadzieje ze w przyszlym roku uda sie zorganizowac zlocik. Z mojej strony taka propozycja na przyszlosc zeby wprowadzic calkowity zakaz poruszania sie aut po godzinei np 21 tak jak jest na VW Manii i w czasie konkurencji udroznic jakos przejaz dla aut ktore startuja bo sie troche nastalo w korku. Aha i jak by byla taka mozliwosc to zeby na wjezdzie kazdy dostawal jednak ten worek na smieci bo jest problem pozniej
Pozdrawiam wszystkich z ktorymi pogadalem i dla calej ekipy naszej bylo grubo :okej: :bajer:
Krowy niech lataja a w tomaszowie jezdzi sie nisko(ale na pewno nie spuszcza sie powietrzaz kół albo zakłada sie dojazdówek 10 metrów przed pomiarema juz na pewno nie kręci sie gwintem tak jak koledzy z vento :banghead: )
Mega impreza!!!!!!!!!!!!!!! :pub: Brawa dla organizatorów za ogarnięcie tak wielkiej imprezy :pub: :pub:
WIDZIMY SIE ZA ROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 19:33 przez kowalartur, łącznie zmieniany 1 raz.


Auto powinno LEŻEĆ na Ziemi jak SUKA koło nogi swojego Pana..!!!!!!!!

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » ndz cze 05, 2011 19:33

dla tych co zabrakło koszulek dostępne są tutaj http://lansystem.pl/?-b-font-color-ff00 ... font-b-,41" onclick="window.open(this.href);return false;

w sklepie bezposrednio mozna zamowic odpowiedni kolor i rozmiar koszulki oraz kubki,
koszt wysylki to 6 pln



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: dziejo » ndz cze 05, 2011 19:33

VWielkie podziekowania organizatorom i wszystkim ktorzy przyczynili sie do zorganizowania te zaj...... imprezy :okej: :okej: :okej: :okej: :okej: to
ps prawdziwy maysterstic :cool: :okej: :okej: :okej: :okej:

dzieki za opieke :bigok: nad moja coreczka
opinie ludzi z zewnatrz nie z forum ktorzy byli ze mna sa najbardziej pozytywne i zapowiedzieli kolejna wizyte na zlocie :bigok:



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: bongo » ndz cze 05, 2011 19:34

Ja ze swojej strony chcę podziękować całej ekipie organizującej zlot,kawał dobrej roboty odwaliliście :pub:
Co do buractwa,jak na tyle ludzi to nie było jeszcze najgorzej,ale zwalczać trzeba jak najbardziej :bajer:



Awatar użytkownika
klintonMK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 747
Rejestracja: czw lip 15, 2010 14:17
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: klintonMK2 » ndz cze 05, 2011 19:38

kowalartur pisze:na pewno nie spuszcza sie powietrzaz kół albo zakłada sie dojazdówek 10 metrów przed pomiarema juz na pewno nie kręci sie gwintem tak jak koledzy z vento :banghead:
dokładnie tak jak kolega mówi :) ludzie jeżdżą na codzień nisko, a tu wpada ekipa, szybkie mody w 5 minut i chcą wygrać. dobrze że nikomu to wielkie zaangażowanie się nie przydało i nikt z nich nie wygrał :) oczywiście nie mam w tym momencie nic do nikogo, bo do konkurencji należy podchodzić bez spiny :)
ps. żeby dojechać tą czarną dwójką (16mm od gleby) musieliśmy zmieniać urwany przegub na drodze w piątek w nocy, a potem w sobotę rano. ale czego się nie robi dla zlotu :)



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości