[mk7] znikomy nawiew na nogi

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

roxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 12, 2020 23:12

[mk7] znikomy nawiew na nogi

Post autor: roxy » śr maja 12, 2021 20:22

Witam,
nagle w moim golfie zaczęło znikomo wiać na nogi, wentylator na maxa i ledwo co wieje. Z kratek dmucha dobrze.
Poza tym, gdy nastawiam nadmuch wyłącznie na nogi to i tak wieje z kratek bocznych. Mam climatronic, wczoraj miałam serwisowaną klimatyzację (coroczny przegląd) i pytanie czy może to mieć coś z tym wspólnego czy to zbieg okoliczności.
Szukałam na forum, za poradą forumowiczów zresetowałam klapki, ale nie pomogło.
Co jeszcze można sprawdzić?



Awatar użytkownika
flo89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Golf MK7 2016
Silnik: CZCA

[mk7] Re: znikomy nawiew na nogi

Post autor: flo89 » ndz maja 16, 2021 16:16

Skoro po ustawieniu klapek i wymuszeniu nawiewu na nogi wieje wszędzie oprócz nóg to już chyba zostało tylko podłączenie kompa i sprawdzenie czy nie ma błędów w module klimy (08). Stawiam że będzie tam błąd silniczka lub któregoś z czujników położenia klapek. Silniczek mógł się spalić, wypiac lub klapka zablokować. To wszystko pokaże vcds


MK7 2016 1.4 TSI CZCA Highline

roxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 12, 2020 23:12

[mk7] Re: znikomy nawiew na nogi

Post autor: roxy » ndz maja 16, 2021 17:21

flo89 pisze:
ndz maja 16, 2021 16:16
Skoro po ustawieniu klapek i wymuszeniu nawiewu na nogi wieje wszędzie oprócz nóg to już chyba zostało tylko podłączenie kompa i sprawdzenie czy nie ma błędów w module klimy (08). Stawiam że będzie tam błąd silniczka lub któregoś z czujników położenia klapek. Silniczek mógł się spalić, wypiac lub klapka zablokować. To wszystko pokaże vcds
Podjechałam do serwisu, gdzie robili mi czyszczenie klimatyzacji i tam podłączyli pod komputer, ale podobno żadnego błędu nie ma :(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości