[mk3] Wiatrak chłodnicy - różne warianty ?? 1.6 Benz

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sunfer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 07, 2016 21:25

[mk3] Wiatrak chłodnicy - różne warianty ?? 1.6 Benz

Post autor: Sunfer » sob mar 02, 2019 17:02

Witam

Chciałbym się was zapytać poprosić o radę w przypadku mojego MK3 1.6 Benzynka w którym niestety ostatnio na dniach padł mi wiatrak chłodnicy który wyrobił się na łożyskach za pewne
Potrzebuje go wymienić aby autko się nie grzało jak wkońcu temperatura skoczy w górę gdyż zimą nie odczułem że od 3 miesięcy prawdopodobnie owy wiatrak już był wyrobiony

Czy w Mk 3 były różne warianty wiatraków do chłodnicy czy jak kupię 1 lepszy na OLX albo Allegro to będzie pasować (oczywiście z opisem 1.6 benz) - ten mój jest wielkości mniej więcej 30 cm

Niestety muszę wspomnieć że Golfik ze 3-4 miesiące temu miał małą przygodę przodem i wtedy został wymieniony cały pas przedni (już wtedy pewnie z wyrobionym wiatrakiem) i w chwili obecnej nie siedzi tam oryginał fabryczny a coś co udało się wsadzić i zmontować aby działało (zdj pokazują pas przedni i wiatrak)

Jeśli jesteście w stanie pomóc po zdjęciach i dobrać coś abym mógł gdzieś kupić (olx, allegro) byłbym wdzięczny bardzo gdyż na wszystkich szrotach w okolicy niestety nie dostałem owego wiatraka a posiadam możliwość sprowadzenia go kurierem z całego kraju na swój koszt jeśli coś gdzieś się trafi

Pozdrawiam licząc na waszą pomoc

ObrazekObrazek



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk3] Re: Wiatrak chłodnicy - różne warianty ?? 1.6 Benz

Post autor: Mavrick » wt mar 12, 2019 17:08

Byly dwa albo trzy modele. Na srednice kazdy pasuje co najwyzej bedziesz musial zrobic w innym miejscu otwory mocujace bo jeden model mial minimalnie inny rozstaw srub.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości