Smrod z nawiewow i koniec ogrzewania

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

promotores
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 02, 2015 16:21

Smrod z nawiewow i koniec ogrzewania

Post autor: promotores » pt sty 02, 2015 17:06

Witam , posiadam golfa 3 od paru tygodni mialem problem z ogrzewaniem slabo grzało cieplo ,wymiana termostatu i przeplukanie nagrzewnicy zalatwilo sprawe bylo ok , ale dzis jade i poczulem smrod spalonego z nawiewow po czym przestalo leciec cieplo leci tylko zimne powietrze , moze ktos cos wie na ten temat , mam nadzieje ze to nie spalila sie nagrzewnica. Prosze o pomoc, mam ogromna nadzieje ze to moze jakas mala sprawa :otepienie: , pozdrawiam , Adam.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14109
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Smrod z nawiewow i koniec ogrzewania

Post autor: Michał_1977 » ndz sty 04, 2015 14:13

promotores pisze:mam nadzieje ze to nie spalila sie nagrzewnica
Jakim cudem nagrzwnica miałaby się spalić? Przecież to nie jest urządzenie elektryczne :bajer:
Bardzo możliwe,że rozszczelniła się i walnęło smrodem gorącego płynu,później układ się zapowietrzył i nie ma grzania.
Szyby zaparowały po tej akcji?


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

promotores
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 02, 2015 16:21

Smrod z nawiewow i koniec ogrzewania

Post autor: promotores » ndz sty 04, 2015 14:53

Ok opanowane , no wlasnie z ta nagrzewnica palnołem glupstwo , płyn mi ucieka , i to bylo powodem , a nie sprawdzilem , termostat sie nie otworzyl i prawdopodobnie ze zbiorniczka sie zagotowalo i stad ten chwilowy smrod. Chlodnice bedzie trzeba wymienic bo puszcza, a narazie dolewac , nie wiem jak z tymi uszczelniaczami co sadzicie kiedys mi w innym wozie pomogly ? Pozdrawiam.Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości