[mk5] Smrót spalonej tarczy tył firmy TRW

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

denitor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr sie 01, 2012 11:06

[mk5] Re: Smrót spalonej tarczy tył firmy TRW

Post autor: denitor » sob mar 21, 2020 20:15

Michał_1977 pisze:
sob mar 21, 2020 17:20
denitor pisze:
sob mar 21, 2020 15:49
Ty mi tu nie gadaj co mam robić!
Przecież on Ci nie rozkazuje. Przedstawił swoje sugestie, a Ty to odebrałeś tak, jakby zmuszał Cię do czegokolwiek.
To jest forum, a nie debata składająca się z dyplomatów. Wystarczy z przymrużeniem oka podejść ;)
denitor pisze:
sob mar 21, 2020 15:49
W realnym świecie bym ci dał w pysk za taki tekst
Uważam, że zagalopowałeś się!
Z jednej strony zgłaszasz post, który nie spodobał Ci się, a jednocześnie odgrażasz się. Więcej powagi życzę :bajer:
Ja mam swój punkt widzenia a ty masz swój.

Wiec sobie pozostaw sobie swoje kiepskie rozważania dla siebie i radze abyś zajrzał do regulaminu forum!!!



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[mk5] Re: Smrót spalonej tarczy tył firmy TRW

Post autor: wesol » sob mar 21, 2020 20:52

Kolega sam sobie winny jest. Zlecił mechanikowi robotę. Pomijam fakt że nie wykonał tego co chciałeś ale za to zapłaciłeś i się zgodziłeś. Było odmówić. Najlepiej to było przyjechac, powiedzieć że hamulec się grzeje i żeby to naprawić. Nic nie mówisz jak tylko czekasz aż będzie okej. Jak nie jest okej to wracasz na reklamacje i tyle. Za pomyłki mechanika przecież nie możesz odpowiadać. Kontrowersyjne też jest to że wygląda na to że mechanika kompetentnego też nie możesz znaleźć. Godzisz się na patałacha bo innych nie ma?


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14608
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

[mk5] Re: Smrót spalonej tarczy tył firmy TRW

Post autor: Michał_1977 » ndz mar 22, 2020 10:25

denitor pisze:
sob mar 21, 2020 20:15
Ja mam swój punkt widzenia a ty masz swój.
Wiec sobie pozostaw sobie swoje kiepskie rozważania dla siebie
To, że Ty masz jakiś swój punkt widzenia, nie oznacza, że będziesz na tym forum wprowadzał nowe reguły, żeby było "po Twojemu"!
Zajrzałem do tego tematu nie po to, żeby udzielać Ci wskazówek odnośnie hamulców, tylko zareagowałem na Twoją skargę, która de facto była bezpodstawna.
Natomiast teraz uważam, że bardziej zależy Ci na tym, żeby wylać swoje frustracje, niż na naprawie hamulca. Chcesz kogoś strzelić w pysk, to jedź do tego mechanika z reklamacją i będziesz miał okazję, by w "realnym świecie" wykazać się sprytem i siłą. wesolowi zarzucasz, że jest kozak na forum? Zobacz co Ty swoimi wpisami reprezentujesz!
denitor pisze:
sob mar 21, 2020 20:15
radze abyś zajrzał do regulaminu forum!!!
Radzić, to Ty możesz komuś w domu! Kim Ty jesteś?!
Zakładam, że odsyłając mnie do regulaminu, sam już tam byłeś, więc już na samym początku powinieneś widzieć taki oto punkcik:

2. ZANIM NAPISZESZ NOWY TEMAT UŻYJ FUNKCJI >SZUKAJ<. Pisanie poruszanych już tematów będzie karane ostrzeżeniami bez podania powodu nawet. Nagminnie piszący o sprawach, które już były (i są w wyszukiwarce) będą banowani!
Jeśli znaleziony za pomocą wyszukiwarki temat jest zablokowany, proszę nie zakładać nowego tematu,ale napisać pw z zamieszczonym linkiem do moderatorów o odblokowanie konkretnego tematu.To samo się tyczy tematów pokrewnych,czyli tych,w których nie ma identycznych przypadków,tylko podobne-należy je odświeżać i w nich opisywać nurtujące nas problemy.


Wpisując frazę - grzeją się hamulce mk5 - można znaleźć multum tematów https://www.google.pl/search?domains=fo ... cof=&hl=pl

W związku z powyższym, temat zamykam. Proponuję odpuścić sobie wycieczki poprzez PW, bo obiecuję, że wyślę na "urlop" :chytry:
denitor pisze:
sob mar 21, 2020 20:15
Smrót spalonej
Poprawna pisownia, to smród.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości