Dynamiczny kierunkowskaz GOLF 7

Tutaj zamieszczamy linki do ciekawych filmów i zdjęć o tematyce VW.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Tygrysq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn paź 19, 2015 15:24
Lokalizacja: Bytów
Auto: Golf mk4
Silnik: ALH
Kontakt:

Re: Dynamiczny kierunkowskaz GOLF 7

Post autor: Tygrysq » pn lis 12, 2018 16:24

tatian pisze:
pn lis 05, 2018 08:46
Można to zrobić, ale trzeba rozklejać lampy, a cena pewnie 1000-1500 zł na modyfikację i to się wtedy mija z celem.
Tatin Jeżeli ktoś pyta czy jest możliwość przerobienia tak lamp to chyba go stać poza tym golf 7 trochę kosztuje to nie golf 3 gdzie cena za przeróbkę niech będzie 1300 to kosmos i ogrom pieniędzy. Standardowe samochody dla standardowych ludzi. Ktoś chce się wyróżniać z tłumu tylko się cieszyć że ludzie budują sobie projekty. My doposażamy samochody o fabryczne systemy zajmujemy się doposażaniem grupy vag głównie audi. A jak ktoś przyjeżdża i chce dołożyć Bang Olufsen matrix full led czy mmi 3g+ to nie patrzę na chłopa jak kosmitę że wkłada w samochód kupę kasy. Cieszy zrobiona robota i zadowolenie klienta.
Dla zainteresowanych zapraszam na pw podam namiary
Oferujemy doposażanie vag: kamery cofania, czujniki opc, nagłośnienia Bose lub B O, radary i asystenty oraz kalibracje wszelkiego rodzaju i wiele innych
A także chip tuning i ochrony komponentów jak i naprawy bieżące



tatian
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: sob sie 19, 2017 22:23
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Dynamiczny kierunkowskaz GOLF 7

Post autor: tatian » pn lis 12, 2018 16:37

Wkurza mnie po prostu robienie ze wszystkiego tajemnicy. Nie można napisać wprost przeróbka lamp kosztuje tyle i tyle, a nie teraz każdy będzie pisał pw, a co trzeci otrzyma odpowiedź jak będzie miał szczęście. Pisałem już do 2 czy 3 osób w tej sprawie i co? Olali mnie, a bardzo tego nie lubię, bo to świadczy o braku szacunku.



Articlete
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt wrz 04, 2018 18:40

Re: Dynamiczny kierunkowskaz GOLF 7

Post autor: Articlete » pn gru 03, 2018 13:27

tatian pisze:
pn lis 12, 2018 16:37
Wkurza mnie po prostu robienie ze wszystkiego tajemnicy. Nie można napisać wprost przeróbka lamp kosztuje tyle i tyle, a nie teraz każdy będzie pisał pw, a co trzeci otrzyma odpowiedź jak będzie miał szczęście. Pisałem już do 2 czy 3 osób w tej sprawie i co? Olali mnie, a bardzo tego nie lubię, bo to świadczy o braku szacunku.
Dokładnie tez nie rozumiem tego całego PW, a co jak ktoś będzie szukał informacji? Co to za tajemica...



Kalafior999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 22, 2020 13:04

Re: Dynamiczny kierunkowskaz GOLF 7

Post autor: Kalafior999 » pn cze 22, 2020 13:07

Dzień dobry
Widziałem ze swego czasu szukali Panowie rozwiązania na temat pływających kierunkowskazów. W bardzo niskiej cenie oferuję takie moduły które sam zaprojektowałem. Na filmie ukazuję jak to działa.
Podzielone klosze (błotnik/bagażnik) nie są problemem. Może zgrać dwa sterowniki by zachowały płynność świecenia.

Dostępne również 15 kanałami wyjściowymi.
W razie pytań proszę o maila rso20@wp.pl



ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy i zdjęcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość