Ośmieszenie posiadaczy golfów

Tutaj zamieszczamy linki do ciekawych filmów i zdjęć o tematyce VW.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
maj0nez
VR6 user
VR6 user
Posty: 3224
Rejestracja: pn lis 17, 2008 10:27
Lokalizacja: LOP
Auto: Skoda Octavia 1.8T + DSG
Silnik: AUQ
Kontakt:

Odp: Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: maj0nez » pn sty 14, 2013 18:07

Jak ktoś się śmieje z golfów to ja też to robię a tak naprawdę to oni mi zazdroszczą takiego auta.


Szkodnik Skoda Octavia 1 RS 1.8T + DSG
Audi S3 8L ABT
Volkswagen Golf 1980r 1.6D

Awatar użytkownika
lukasz60716
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pn lip 16, 2012 23:45

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: lukasz60716 » pn sty 14, 2013 18:17

Ci co robią takie demoty albo śmieją się z nas posiadaczy VW zajebiście nam zazdroszczą niech się pochwalą czym jeżdżą mogę się założyć że jest to fiat albo ford z rurą od stara :rotfl:



Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: SZOPENN » pn sty 14, 2013 19:01

jhosef pisze:Krytyka tak. Ale Ty jesteś przekonany o świętości własnego zdania. A krytyka to jedyne co można od Ciebie usłyszeć.

A ty jesteś przekonany o świętości swojego zdania, bo nie postępujesz zgodnie z regulaminem banując mnie, usuwając zdjęcia z moich wpisów choć całe forum to wielka linkownia zdjęć i takie coś nazywa się nadgorliwość, w dodatku masz na to przyzwolenie od administracji.

Regulamin zaś nie zawiera ani słowa o konstruktywnej krytyce. Odsetek mojej krytyki i pochwał na tym forum, ma się tak jak odsetek dobrych projektów do takich, które tylko was ośmieszają jako społeczność. I jeśli ktoś wrzuca silnik do świeżo pomalowanego auta a reszta mu klaszcze, to jestem święcie przekonany w swoim zdaniu, i mam do tego prawo według panującego tu regulaminu, (tak samo jak i prawo takie ma ten co wrzuca ten silnik do swojego bagażnika) że taka tendencja zaniża wartość forum, i daje powód do ośmieszania nas/was jako społeczności, na co ja np się nie zgadzam, i dlatego poprosiłem o usunięcie swojego projektu i zyje w zgodzie ze sobą, a nie w zgodzie innych śmieciowych projektów, często tu zbierających oklaski.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: jhosef » pn sty 14, 2013 19:07

SZOPENN pisze:A ty jesteś przekonany o świętości swojego zdania, bo nie postępujesz zgodnie z regulaminem banując mnie, usuwając zdjęcia z moich wpisów choć całe forum to wielka linkownia zdjęć i takie coś nazywa się nadgorliwość. Regulamin nie zawiera ani słowa o konstruktywnej krytyce.
Poproszę o zgodę autora na zamieszczanie jego zdjęć. Nie masz zgody znaczy nie masz prawa do zamieszczania cudzego zdjęcia.

Nie ode mnie dostałeś tego bana...

Mylisz projekty z Naszymi autami. W projektach są auta weryfikowane. W naszych autach każdy ma prawo założyć temat.
SZOPENN pisze:na co ja np się nie zgadzam,
Będziesz moderatorem/administratorem to się będziesz mógł nie zgadzać czynnie.



Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: SZOPENN » pn sty 14, 2013 20:35

jhosef pisze:Mylisz projekty z Naszymi autami. W projektach są auta weryfikowane. W naszych autach każdy ma prawo założyć temat.
Waszą weryfikacje to widać na przykładzie mojego wątku... rzeczywiście miało to dla was wielkie znaczenie, że projekt był TOP...

jhosef pisze:W naszych autach każdy ma prawo założyć temat.
Dokładnie.. i dlatego przywiera do was łatka takich a nie innych. I to właśnie jest odpowiedź na "całe ośmieszanie"

I nie chodzi tu o to czy ktoś ma prawo zrobić ze swoim autem to co chce... oczywiście ma prawo. Tylko czy z perspektywy miłośnika marki bądź forum, które moim zdaniem ma duży wpływ na kreowanie waszego wizerunku na tle społeczności motoryzacyjnej , taki ktoś powinien dostawać przyzwolenie na niszczenie/wieśniaczenie/partaczenie auta tylko dlatego że jest jego...... na to pytanie niech każdy sobie odpowie sam.

I niestety Panowie, nie szanujecie Siebie.. to i szacunku się nie spodziewajcie.
jhosef pisze:Będziesz moderatorem/administratorem to się będziesz mógł nie zgadzać czynnie.
akurat administrator do czynnej niezgody mi nie jest potrzebny....


PS. jakim prawem kasujesz linka z mojej wypowiedzi?? LINK też jest prywatny??? :helm: :helm:

Jakby ktoś nie wiedział, to silnik w bagażniku nowopolakierowanego auta, można zobaczyć w wątku użytkownika grzesiekmk2 - tego też mi zabronisz???
Ostatnio zmieniony pn sty 14, 2013 20:43 przez SZOPENN, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: jhosef » pn sty 14, 2013 20:43

SZOPENN pisze:PS. jakim prawem kasujesz linka z mojej wypowiedzi?? LINK też jest prywatny??? :helm: :helm:
Bo nie masz prawa zamieszać go tutaj w tym konkekscie.

Dalsza dyskusja z Twojej strony zakończy się ostrzeżeniem.



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: Stalu » pn sty 14, 2013 20:49

SZOPENN dopiero co cie dopuszczono od nowa do forum zaczynasz swoje znowu masz bana ode mnie, za darmo jak nie wiesz za co :bajer:


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
Sopek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 654
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 17:37
Lokalizacja: Stettin

Re: Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: Sopek » pn sty 21, 2013 22:42

Szopen, mam dla ciebie rade a nawet dwie.
Po pierwsze - jest coś takiego jak PW, więc jak masz coś do kolegów z forum to z tego PW korzystaj a nie wylewasz tutaj swoje żale.
Po drugie - każde auto jest własnością prywatna, modyfikacje są indywidualne -a ty ewentualnie możesz ocenić w sposób inteligenty zamiast jechać po człowieku bo ma inny gust niż ty.

I dodam od siebie, że jeżeli ktoś ma , mówiąc w sposób delikatny " śmiesznie zrobione auto " , to nie oznacza to ,że niszczy opinie forum czy też użytkowników.
Bo idąc twoim tokiem myślenia, oznaczałoby ,że każdy Polak to złodziej a Włoch to gej.

Koniec.


moje GTI ~~~~> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=439807

Awatar użytkownika
OsteR9019
Forum Master
Forum Master
Posty: 1072
Rejestracja: czw gru 02, 2010 17:02
Lokalizacja: Toruń

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: OsteR9019 » śr sty 23, 2013 20:33

Pług&Play


Cały mój kraj >> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=519472" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kacper13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw paź 20, 2011 16:07
Lokalizacja: SRC
Auto: Golf 3 .1,6 .93r .GL

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: kacper13 » ndz sty 27, 2013 18:16

Z tego co mi wiadomo to jest to dział o osmieszanie posiagaczy vw a nie kłutnia ,są zdięcia i na jch podstawie wypowiedzmy sie na jch temat . widziałem wiele zdięć a nawet na żywo przeróbki vw i niektóre są super a niektóre obrzydliwe na 30 stopniowym mrozie nie wsiadł bym do tego ale może się komuś to podoba. Więc zakonczcie te kłutnie i dajcie następne zgięcia , bo tego jeżdzi kupe po naszych pięknych drogach.



Predator018
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 07:28
Lokalizacja: Kobierne

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: Predator018 » wt kwie 23, 2013 21:11

:popcorn: dla mnie luz mam golfa i jeszcze mnie nie zawiódł była 3 teraz 4



Aniuleczka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wt lip 31, 2012 21:32

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: Aniuleczka » ndz kwie 28, 2013 20:30

Jeśli ktoś się śmieje z Golfa, a często tak jest wśród znajomych to pokazuje im tem filmik i pytam czy ich bryki to potrafią :D
http://www.youtube.com/watch?v=qHT-*#cenzura#*



Predator018
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 07:28
Lokalizacja: Kobierne

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: Predator018 » czw maja 02, 2013 12:43

Niema filmiku co to było :shock:



Enco
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 12, 2010 08:43
Lokalizacja: Piła

Ośmieszenie posiadaczy golfów

Post autor: Enco » czw maja 09, 2013 14:02

Ja dużo trochę widziałem wieśniaków jak robią samemu tuning autka i to była największa porażka.Miałem goferka 3 i gdyby nie kasacja to bym nim smigal do tej pory a teraz mam 4 i jak narazie nie nazekam i pomalutku cos tam zawsze se ulepsze ale nie do przesady.

Pozdrawiam :okej: :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy i zdjęcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości