Jaki podnośnik pod gwint ?

Informacje na temat wyposażenia warsztatów oraz opisy narzędzi

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Regulamin forum
1. W dziale NARZĘDZIA obowiązuje Ogólny regulamin forum,tutaj piszemy tylko o narzędziach.O problemach technicznych w aucie,proszę pisać w dziale "Techniczne

2. Dział ten powstał w odpowiedzi na rosnącą liczbę tematów odnośnie wszelkiej maści narzędzi, przyrządów serwisowych, pomiarowych, oraz specjalistycznego wyposażenia warsztatowego.
Wypowiedzi użytkowników jak i nasz wkład pracy, stać się mają pomocne dla innych prosimy więc o rzeczowe podejście.
3. Pytania w formie tematów zakładamy używając prefixów, w danym temacie opisujemy i dyskutujemy wyłącznie na temat danego wątku
1) Polecany zestaw narzędzi -Piszemy jedynie o tym, jaki zestaw posiadamy i do czego on nam służy
2) Narzędzia specjalne – Tu opisujemy specyficzne rodzaje narzędzi, właśnie z wymiarowanie, opisem do czego konkretnie służy.
3) Pytania o narzędzia –Można tutaj zadawać pytania o narzędzie potrzebne do danej czynności

4. Narzędzia możemy oceniać ze względu na Jakość oraz Trwałość w skali 1-10,np. Trwałość 8/10 Jakość 3/10
bez zbędnej dyskusji typu ”badziew””do d….”. Posty z tego typu Epitetami zostaną usunięte, rajem dla spamerów miejsce to niestety nie będzie.
Awatar użytkownika
Vanish
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: pt sty 08, 2010 19:56
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Jaki podnośnik pod gwint ?

Post autor: Vanish » wt gru 17, 2013 12:29

Witam, potrzebuje jakis namiar na sprawdzony podnosnik pod mocno zglebione auto, jeden znalazlem ale cena 599zł... chyba troche za duzo.
macie cos sprawdzonego ? Dzieki za pomoc, przegladalem tematy ale o niskoprofilowych podnosnikach nic nie znalazlem


Było:
MK2 KR (139)
MK3 1Z (121)
M4 AHF (167)

Awatar użytkownika
Alexldz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 11:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Jaki podnośnik pod gwint ?

Post autor: Alexldz » śr gru 18, 2013 21:40

Niższych podnośników niż 7 cm i tak nie znajdziesz - przynajmniej ja jeszcze do tej pory nie znalazłam. Ale takich ceny zaczynają się właśnie od 600 zł i więcej.
Jeśli zależy Ci na niedużej cenie to kup taki 8,9cm - najniższe jakie można kupić do 100, ewentualnie 100 paru złotych. Do tego najazdy, ja mam np gumowe, mogą być deski - najeżdżasz kołami, podstawiasz podnośnik i działasz.


Tak, jestem dziewczyną i tak, tuninguję swoje auto.
A to moja działka: Event Garage - klik!

piotrek233
Forum Master
Forum Master
Posty: 1175
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 19:09
Lokalizacja: Bielsko

Jaki podnośnik pod gwint ?

Post autor: piotrek233 » ndz gru 22, 2013 14:04

NP. http://allegro.pl/podnosnik-niskoprofil ... 69056.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Alexldz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 11:44
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaki podnośnik pod gwint ?

Post autor: Alexldz » ndz gru 22, 2013 22:36

piotrek233 pisze:NP. http://allegro.pl/podnosnik-niskoprofil ... 69056.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I tak bez najazdów się nie obędzie przy bardzo zglebionym aucie. 9 cm to dużo, a podnośnik składany do takiej wysokości można kupić spokojnie za 100 zł.


Tak, jestem dziewczyną i tak, tuninguję swoje auto.
A to moja działka: Event Garage - klik!

Awatar użytkownika
CRS200
Forum Master
Forum Master
Posty: 1257
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj

Jaki podnośnik pod gwint ?

Post autor: CRS200 » wt sty 21, 2014 13:05

mysle ze podnosnik niskoprofilowy za ok 150-200zl powinien Ci wystarczyc, nie podnosisz auta przeciez codziennie wiec jak raz na jakis czas najedziesz na deski to nic sie nie stanie a bez sensu wydawac kupe kasy.

widzialem kiedys takie zdjecie ze bylo zrobiona dziura w posadzce na podnosnik ze chowal sie na rowno wiec mozesz tez tgo sprobowac :D :rotfl:


Sprzedam części do: VW GOLF IV różne wersje silnikowe


pavwloo84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: śr lut 06, 2013 07:06
Lokalizacja: koscian

Jaki podnośnik pod gwint ?

Post autor: pavwloo84 » czw kwie 24, 2014 13:40

Najtańszym rozwiazaniem bedzie kupno podnosnika trapezowego ale wtedy musisz krecic korba



ODPOWIEDZ

Wróć do „Narzędzia i Sprzęt Warsztatowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości