Przeróbka pompy u Trochima

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

ADIkrot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 20:36
Lokalizacja: Bytów (okolice) Pomorskie

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: ADIkrot » wt maja 15, 2012 20:52

Witam czy ktoś przerabiał pompe wtryskową u Trochima ? Jak długo na nią czekał ? Czy ma ktoś z nim jakiś kontakt? Dałem mu pompe do przeróbki i nie moge sie do niego dodzwonić jak ktos ma jakies namiary na niego to bym prosił .



arwam

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: arwam » wt maja 15, 2012 21:02

jest to pewny użytkownik. nie jeden już u niego przerabiał pompy, i każdy był zadowolony.
jeśli nie możesz się z nim skontaktować, i nie otrzymujesz paczki to zapewne z przyczyn losowych od Niego nie zależnych,

uzbrój się w cierpliwość. i śpij spokojnie nie bojąc się że ktoś Ci chce wała wyciąć.



ADIkrot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 20:36
Lokalizacja: Bytów (okolice) Pomorskie

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: ADIkrot » czw maja 17, 2012 18:31

Dzięki , no to czekam dalej na kontakt z nim ale jak ktos ma jego inny numer lub cos to prosze o pw.



ADIkrot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 20:36
Lokalizacja: Bytów (okolice) Pomorskie

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: ADIkrot » czw maja 24, 2012 17:37

Pompa doszła 2 dni temu i założełem . Cisnienie wtrysku chyba jest za małe ustawione poniewaz wtryski woogole nie rozpylaja .Czekam na kontakt z TROCHIMEM i dalej bede działać.



arwam

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: arwam » czw maja 24, 2012 22:29

ciśnienie otwarcia wtryskiwaczy ustawia się w samych wtryskiwaczach a nie pompie...



Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: tomogolf2 » sob maja 26, 2012 21:56

i jak? pompa chodzi? jak spradzales czy pompa rozypyla paliwo na wtryskach?


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

Krzysiek W.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1279
Rejestracja: pn mar 05, 2007 11:06
Lokalizacja: Pisz/Białystok

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: Krzysiek W. » ndz maja 27, 2012 16:39

Wiele osób robilo - ja również, byłem zadowolony. Uzbrój się w cierpliwość. :pub:


Nic już nie będzie takie same.

Awatar użytkownika
piotrekgal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:32
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: piotrekgal » czw maja 31, 2012 13:55

I ja czekam, tylko problem jest z dostaniem glowiczki transita 11mm, zaproponował 12mm bo taka udalo Trochimowi sie wyrwac ale odpuscilem, czekamy wiec dalej na zdrowa 11, tak wiec panowie, powoli powoli bo sie rozpie... :hmm:



ADIkrot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 20:36
Lokalizacja: Bytów (okolice) Pomorskie

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: ADIkrot » czw maja 31, 2012 19:53

tomogolf2 sprawdziłem to tak, ze jeden przewod wys cisnienia odkreciłem i miałem w garazu wtryski od JRa i taki oto wtrysk wkręciłem w przewod i kreciłem rozrusznikiem a on nic nie rozpylał . Prosze nie pisac ze wtryk jest zły bo na innych tez nie rozpylało , elektrozawor rowniez sprawdzany i zmieniany.



Awatar użytkownika
piotrekgal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:32
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: piotrekgal » wt lip 24, 2012 19:18

czekam czekam, czekam czekam...moze w koncu ją dostane...lalala, jak dlugo srednio czekaliscie na zlozenie pompy?



arwam

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: arwam » wt lip 24, 2012 21:42

piotrekgal, w tej pompie jest coś dziwnego. w korpusie od 1.6 nie chce odpalać, wcześniej nie podawała nawet paliwa. teraz chociaz już paliwo podaje, za to jak przełożysz w ori korpus pali na dotyk.
ale w ori korpusie nie nadaje sie do zastosowania w naszych silnikach



Awatar użytkownika
piotrekgal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:32
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: piotrekgal » wt lip 24, 2012 21:51

arwam, ale ta pompa z transita to jest z numerow tych ktore poleciles, te numery tez przekazalem Trochimowi,wiec? pompa do obrobki to normalna AAZ, z recznym przyspieszaczem, takze?



arwam

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: arwam » wt lip 24, 2012 22:10

piotrekgal,

pompa którą dostałem ja od użytkownika ADIkrot pochodzi z Jumper'a 12mm. wiec chyba mówimy o dwóch różnych przypadkach. a co do pomp to tak chodzi o pompe z transita i zwykłą pompę od AAZ'a z ręcznym przyspieszaczem choc to urządzenie mozna spokojnie wyrzucić bo na takiej pompie auto zgoła całkiem inaczej odpala, a usuwasz w tym momencie przyszły problem zanim on powstanie.



Awatar użytkownika
piotrekgal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:32
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Przeróbka pompy u Trochima

Post autor: piotrekgal » wt lip 24, 2012 22:16

arwam pisze:a co do pomp to tak chodzi o pompe z transita i zwykłą pompę od AAZ'a z ręcznym przyspieszaczem choc to urządzenie mozna spokojnie wyrzucić bo na takiej pompie auto zgoła całkiem inaczej odpala, a usuwasz w tym momencie przyszły problem zanim on powstanie.
myslalem, ze to jakis problem z moja pompa ktora juz sie deko ciagnie w skladniu, myslalem, ze tu jest pies pogrzebany, a usuwajac przyszly problem zanim on powstanie- co masz na mysli?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości