Ciśnienie wtryskow mercedesa przy pompie 11

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

arwam

Ciśnienie wtryskow mercedesa przy pompie 11

Post autor: arwam » pt lip 27, 2012 06:14

souler, Ty masz wcześniejszy kąt wtrysku ,a szczegónie na dole mam nieco opuźniony zeby poprawić charakterystyke momentu obrotowego i żeby moja loszka szybciej wstwawała, nawet jak mam już dawke na granicy dymienia przy pełnym zadanym doładowaniu to i tak temp skacze, teraz mam już granicę dymienia troche przekroczoną, zaczynam sie zastanawiać nad innym płynem który jest w stanie lepiej ciepło odbierać.
piotrekgal, u mnie wentylator potrafi sie załączyć w trakcie jazdy jak podeptam po garach, jak jeżdżę nie używając gazu za połowę to temp stoi jak drut, jedynie w korku jak staniesz to wentylator co trochę się włącza i wyłącza.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14608
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Ciśnienie wtryskow mercedesa przy pompie 11

Post autor: Michał_1977 » ndz lip 29, 2012 09:04

Temat o wtryskach,a Wy tu ni z gruchy,ni z pietruchy o oponach...Pogięło Was?!
EDIT:
Posprzątałem :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

arwam

Ciśnienie wtryskow mercedesa przy pompie 11

Post autor: arwam » ndz lip 29, 2012 09:44

Michał_1977 pisze:Pogięło Was?!

no mnie po wczorajszym upałku i owszem... :jezor:

a na poważnie i odnośnie tematu. wtryskiwacze ustawiane do silnika TD zawsze ustawiamy na 155barów niezależnie od zastosowanej pompy,
jeśli nowe końcówki ustaiamy o około 5barów więcej gdzyż po kilkuset kilometrach ciśnienie spadnie właśnie o mniej więcej taką wartość.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości