gov mod

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

Post autor: maniek8855 » pn cze 07, 2010 13:17

Witam
przepraszam,ze dopiero teraz się włączam do tematu, ale miałem problemy z siecią w weekend.
t0mal pisze:Nic takiego nie powinno mieć miejsca, początek wtrysku masz ok? Na seryjnej pompie golfy chodzą mięciutko.
nie powiem,zeby był to duży hałas, ale juz przyczyna znaleziona, nie wiem czemu ale z ciekawości zmienilem przewody wtryskowe bo miałem z mkIIU w zapasie i dało rezultat, to przewody tak klepały, dziwne ale pomoglo.
t0mal pisze:Jeśli masz turbo z 1V to w razie zapieczenia się zaworu przeładowuje (dmucha za dużo)
dokładnie jest z 1v, hmm w takim razie jeszcze raz sie z tym pobawię byc może wskaźnik żle wskazywał.

A i teraz jak sie zrobiło nieco cieplej to trochę bardziej kopci, to chyba normalne zjawisko, szczególnie na nizszych biegach (pewnie też dlatego,ze wolno się jedzie to widać) tzn 2 i 3(już mniej), najbardziej na 2.



Awatar użytkownika
vision
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 734
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 15:27
Lokalizacja: warszawa

Post autor: vision » sob cze 12, 2010 21:02

auto prezentuje się znakomicie wypas i stan robi wrażenie , gov zrobiony , a osiągi :crazy: to wymaga paru napraw , wyciek z LDA i WG szwankuje , a po za tym cacuszko auto :pub:



Awatar użytkownika
maniek8855
Forum Master
Forum Master
Posty: 1738
Rejestracja: pt sie 22, 2008 13:23
Lokalizacja: Warszawa/Halinów

Post autor: maniek8855 » sob cze 12, 2010 21:06

Dzięki, cieszę, sie,ze Ci się golfik podobał. Dokładnie jak piszesz, ale tak myślę o wycieku i chyba tak się przemęczę jak się nie zwiększy, bo chyba za bardzo się napaliłem na tą pompę 10mm i te nieszczęsne turbo, ale to chyba tylko kwestia zaworu bo tak jak rozmawialiśmy turbo nie było męczone bo była wcześniej tam pompa bez lda, więc ogarniaj garaż,żebyśmy mogli działać dalej, i dzięki za pomoc, gov trochę pomógł, dzięki :pub: , ale ten wyciek i turbo nie dają w pełni wykorzystać wszystkich modów :crazy:



Wilk_90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 23:30

gov mod

Post autor: Wilk_90 » ndz cze 19, 2011 23:58

vision,

Witam .
Jestem świeżym nabywca golfa 2 1.6 TD SB.
Chciałby zaczerpnąć rady i wskazówek związanych z tym autem , w jaki sposób można zwiększyć moc . Ostatnio zmieniłem pompę , ponieważ ta co miałem popsuła sie :(
Na nowej pompie autko nie ma takiej mocy jak z poprzednia. Jest zamulone i na większych obrotach dopiero ma kopa . Możliwe ze to przez to ze wtryski mam do wymiany ? Prosze o pomoc , będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuje :smoke:



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości