Skórka pomarańczy / Morka Lakier

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

ODPOWIEDZ
Mać KO 1.8T
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 06, 2018 21:59
Auto: Volkswagen Golf

Skórka pomarańczy / Morka Lakier

Post autor: Mać KO 1.8T » sob maja 26, 2018 11:57

Cześć forumowicze , chciałbym się zapytać czy ktoś z was robił zabieg usunięcia z lakieru skórki pomarańczy z lakieru . Lakier jak mówił mi poprzedni właściciel , został nałozony przez nie profesjonalnego ,,janusza ,, i zostały efekt skórki pomarańczy . W niektórych miejscach są zacieki . Przymierzam się do próby usunięcia naprawienia lakieru . Posiadam szlifierkę mimośrodową z głowicą o przekątnej 125mm . Obroty 5000-13000 i się zastanawiam czy się nada <papier jaki będę używał to 1500 , 2000 i możliwe ze 2500 żeby zakryć rysy . Oczywiście zamierzam też się wyposażyć w miernik lakieru . Jaką polecacie maszynkę do polerki ? MAx 300 zł . Najgorsze jest to ze facet który to robił nie ściągał szyb i nie zaprószył i gdzie nie gdzie zaczyna odchodzić minimalne kawałki lakieru (mogę wstawić zdjęcie jak to wygląda , może ktoś coś mi podpowie jak to zrobić) . Ale myślałem nad ładnym wyszlifowaniem tego i zrobić lekką kreskę z bazy i klaru , bo to miejsce i tak nie będzie widoczne .



mich77bor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 15:50
Lokalizacja: DW

Re: Skórka pomarańczy / Morka Lakier

Post autor: mich77bor » sob maja 26, 2018 15:50

Zrób zdjęcia.


Sprzedam nową półkę nad radio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości