Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

ODPOWIEDZ
adriaanos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 23:11

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: adriaanos » pt lut 26, 2016 22:23

Witam serdecznie, chciałbym zapytać czy ma ktoś jakieś doświadczenia z kosmetykami GardX Protection? Bo tak się składa że dostałem od taty taki mały zestawik z tej firmy i chciałbym się dowiedzieć coś o stosowaniu tych kosmetyków i co do nich dokupić aby mieć zestaw dla początkującego w kwestii pielęgnacji lakieru. Co do takich zestawów dla początkujących to czytałem na forum i wiem mniej-więcej co wybrać na początek, ale chciałbym aby ktoś mi doradził jak wpleść te moje kosmetyki GardX w taki zestawik i co dokupić na początek przygody z pielęgnacją lakieru :D Za wszelką pomoc z góry dziękuję :) A tu wklejam zdjęcia tych kosmetyków :
WP_20160226_21_04_37_Pro.jpg
WP_20160226_21_04_46_Pro.jpg
WP_20160226_21_04_58_Pro.jpg
WP_20160226_21_05_09_Pro.jpg
Do tego mam jeszcze jakąś ściereczkę z mikrofibry i taką rękawicę, również z mikrofibry.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



gusiak11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw wrz 03, 2015 11:51

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: gusiak11 » wt mar 01, 2016 13:20

adriaanos,

Co do jakość się nie wypowiadam nie używałem, przedstawiony przez Ciebie zestaw to
1) jakis preparat do usuwania ptasich odchodów
2) wosk na mokro
3) szampon a woskiem
4) niewidzialna wycieraczka

noo sam widzisz ani pre-wash-u z tego nie zrobi ani zasadniczego mycia bo szampony w woskiem... nikt nie wie ile tak naprawdę tego wosku jest, jaki to wosk itd... w detailngu preferuje się szampony o neutralnym nie mylic z naturalnym pH. Co musisz dokupić... wg mnie wszystko bo poza szamponem nie masz nic ... ale nie wiem jak bardzo chcesz sie zagłebić ile chcesz wydać co chcesz osiągnąć...


http://carsdetailing.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

adriaanos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 23:11

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: adriaanos » wt mar 01, 2016 13:50

Przeglądałem ten temat : viewtopic.php?f=175&t=546799" onclick="window.open(this.href);return false; . I myślę że zdecyduje się na produkty tam polecone, a mógłbyś polecić jakieś aplikatory na początek? Jakiego typu brać, czym myć auto, mikrofibrą będzie dobrze?



gusiak11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw wrz 03, 2015 11:51

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: gusiak11 » wt mar 01, 2016 19:42

adriaanos pisze:Przeglądałem ten temat : viewtopic.php?f=175&t=546799 . I myślę że zdecyduje się na produkty tam polecone,

Trochę groch z kapustą w tym wątku...
ten decabit... no równie dobrze można użyć nafty czy benzyny ekstrakcyjnej

co do AiO sa fani, są przeciwnicy ja tam w preparacie do wszystkiego wow nie widze,

aplikatory jakie weźmiesz będzie dobrze nawet no name często są dobre, czym myć rękawicą może być z microfibry ale lepsze są kudłate z włosa czy to naturalnego czy syntetycznego.


http://carsdetailing.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

adriaanos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 23:11

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: adriaanos » wt mar 01, 2016 22:08

gusiak11 pisze:Trochę groch z kapustą w tym wątku...
ten decabit... no równie dobrze można użyć nafty czy benzyny ekstrakcyjnej

co do AiO sa fani, są przeciwnicy ja tam w preparacie do wszystkiego wow nie widze,
A jest jakaś sensowna alternatywa, w stosunku do produktów z tamtego tematu? Oczywiście w tych pieniądzach mniej-więcej.



gusiak11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw wrz 03, 2015 11:51

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: gusiak11 » wt mar 01, 2016 23:37

adriaanos,

Zamiast bez sensu błądzić określ budżet i będzie łatwiej :)


http://carsdetailing.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

adriaanos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 23:11

Opinie o kosmetykach GardX Protection.

Post autor: adriaanos » wt mar 01, 2016 23:58

gusiak11 pisze:określ budżet
Nie mam jakoś określonego budżetu, potrzebuję czegoś na start powiedzmy w granicach 100 zł, no mało, wiem :D ale wydatków masa, zawieszenie ostatnio robiłem, opony muszę kupić, ciężko :D Z czasem coś bym dokupił, bo miałem nadzieję że coś z tych kosmetyków GardX się przyda, mówiłeś że tylko szampon, ten wosk nie da rady na tymczasem ? :/ Bo chciałem na początek jako szampon używać ten szampon Gardx i potem ten "Conserver", a jakbym "wyciapał" to coś już normalnego bym dokupił, jak sądzisz ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość