Pomoc przy kompletowaniu zestawów.

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik

Re: Pomoc przy kompletowaniu zestawów.

Post autor: VWiater » pn lip 29, 2019 23:18

Koch Chemie h8 lub h9, potem f5 lub f6 rotacyjnie i na koniec pasta 3m ultrafina dualaction, dobry zestaw do polerki lakieru uni baza bordo plus klar?

Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ppiotrekkk
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Pomoc przy kompletowaniu zestawów.

Post autor: ppiotrekkk » śr mar 25, 2020 19:00

ichris pisze:
sob mar 24, 2018 15:20
Chyba będzie lekki odkop ale mam nadzieje, że wybaczycie :)

Wczoraj odebrałem z salonu nowiutkiego Golfa i oczywiście planuję o niego dbać jak przystało na pierwszy nowy samochód. Z poprzednimi autami nie czułem takiej więzi emocjonalnej, natomiast teraz jest zupełnie inaczej :) Przeglałem i przeglądam fora nt. środków do pielęgnacji auta i jestem lekko zszokowany ile tego jest...

Aktualnie posiadam:
- stanowisko przed garażem, po pewnej godzinie zacienione
- węża ogrodowego i wodę
- dwa wiadra :D

Będę wdzięczny za polecenie zestawu dla początkującego, amatora, laika... Z tego co wyczytałem przyda się rękawica z mikrofibry (albo wełny), następnie szampon i/lub aktywna piana (co lepsze?). Po myciu chciałbym oczywiście zabezpieczyć lakier jakimś woskiem, pewnie w sprayu. Z tego co wyczytałem produkty ADBL sa polecane ale będę mega wdzięczny z polecenie kilku środków na start :) Ponieważ auto jest nowe i garażowane mam trochę czasu na zorganizowanie się z niezbędnymi produktami, jak coś się da to mogę zamówić na aliexpress.
ja używam adbl najpierw żeby umyć auto a później chemotion wszystko kupuje tutaj https://clinic4car.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Detailing”