[Trabant 1.1] 1.3 3F mantex

Nasze auta - pozostałe nie związane z grupą VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

niebieskidemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 19, 2012 18:38

[Trabant 1.1] 1.3 3F mantex

Post autor: niebieskidemon » pt wrz 28, 2012 00:57

Siema już jakiś czas jestem zarejestrowany u was na forum więc sorki że dopiero się ujawniam :)

Posiadane auto: Trabant 1.1

- Marka: Trabant
- Model: 1.1
- Rok produkcji: 1991 najlepszy :P
- Kolor: Niebieski z palety Renault czyli Niebieski Renolak :)
- Pojemność:1300cm3
- Moc:78KM
- Silnik:3F
- Wyposażenie: el. szyby, autoalarm, i dużo frajdy

MODYFIKACJE:
- Car Audio: jest :)
- Felgi: Seat
- Opony:165x60r13
- Zawieszenie: oryginał w trakcie zmian
- Opis zewnętrzny: po remoncie -> do remontu
- Wnętrze: prawie całe wykończone :)

Trabancika kupiłem dobrych 6 lat temu w Łodzi jako pierwszy samochodzik, o mechanice nic ale to nic nie wiedziałem gdzieś coś słyszałem ale nigdy nic nie robiłem :) przez pierwsze 2,5-3 lata jeździłem od warsztatu do warsztatu wydając coraz większe kwoty szybko się okazało że nie jest to tani samochód :( ale jak to się w życiu składa spotkałem na drodze paru zapaleńców i tak od słowa do słowa rozebraliśmy trabancika do ostatniej śrubki i zabraliśmy się za nasz pierwszy projekt :) teraz z perspektywy czasu parę rzeczy zrobiłbym inaczej ale... :) jeździ wręcz lata więc nie narzekam :) najpierw było fabryczne 1.1 potem przeszło modyfikację wydechu na 4-2-1 następnie wskoczył pod maskę silniczek 1,3 z wartburga na gaźniku a nie dawno ze 2 miesiące temu wskoczyło 3F z polo 86c2f o mocy 78KM bez kata :)

nie chcę spamować ale większość zdjęć z remontu są pod tym linkiem : http://www.trabi.waw.pl/index.php/topic,381.20.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PLANY: skrzynia 5 ale nie wiem czy ze skody czy z VW mam dwie od polo ale ile to problemów ... półosie z VW pasują ale są za długie ....więc koszty rosną astronomicznie na razie 4 musi starczyć, do zrobienia zawieszenie zostanie w oryginale tylko się nad airridami zastanawiam też trochę kasy poleci i na razie to raczej zostanie w sferze marzeń :) a i silniczek po skrzyni i klatce zbliży się do G40 lub ona sama wyląduje pod maską :) ale to wszystko to tylko plany na razieObrazekObrazekObrazek


Garaż 69 ---> facebook.com ---> www.facebook.com/Garaz69 = kolejne projekty !!

iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

[Trabant 1.1] 1.3 3F mantex

Post autor: iigAlisArr » pt wrz 28, 2012 08:33

Kolejny Trabik. :food: Bardzo sentymentalny samochód, gratuluję chęci do roboty i będę śledził.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości