Schalensitze do mk7

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Schalensitze do mk7

Post autor: Rybak » pn gru 01, 2014 20:31

said2 pisze:Nie obraź się, ale uważam że mocno przesadzasz co do oceny komfortu tych foteli. Z tego co napisałeś powyżej można wywnioskować że nie nadają się w ogóle do jazdy, a tak przecież nie jest.
Spoko,nie jestem "primadonną"żeby się obrażać,bo ktoś ma inne zdanie,po to jest forum,aby wymieniać opinie,doświadczenia,spostrzeżenia itd. :-) Każdy też ma inne poczucie komfortu.Uważam,że seryjne stołki są naprawdę komfortowe i zamienianie ich na Motorsporty do codziennego użytkowania za nieporozumienie,chyba,że ktoś robi krótkie odcinki i lubi non stop pajacować po zakrętach,wtedy tak,bo trzymanie boczne mają znakomite.Złotym środkiem byłoby mieć stołki takie i takie,jedne do "normalnej" jazdy,a drugie do pajacowania na torze itp. :satan:
korzen88 pisze:A dla mnie Matiego motorsporty będą ok? 188cm 85kg Czy musze zrzucić pare kilo?
Ty Olo wagi zrzucać nie musisz,ale dyskwalifikuje Cię wysoki wzrost,a przede wszystkim zbyt duże jaja,które na setę będą obcierać podudzia :jezor:
MatthewG pisze: muszę Ci przypominać ile na zlot zrobiłem, ponad 600? I przeżyłem
Mati,Ty właśnie należysz do tej grupy ludzi(podejrzewam,że nie licznej),którzy by zrobili nawet 2000 km i wyszli z "gabloty" z uśmiechem na twarzy :pub:



said2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 10, 2012 01:39

Re: Schalensitze do mk7

Post autor: said2 » wt gru 02, 2014 00:02

Rybak pisze: Każdy też ma inne poczucie komfortu.
Żebyś dobrze mnie zrozumiał i moje poczucie komfortu:
W moim pierwszym R miałem seryjne fotele z tapicerką Vienna ,kolejne R kupiłem już z fotelami Motorsport. Znam oba fotele dokładnie , przejechałem w nich "parę kilometrów" dlatego nie zgadzam się z Twoją opinią.
MatthewG pisze:Dla mnie to pozostaną jedne z najlepszy foteli jakie miałem i w jakich miałem przyjemność jeździć, pozycja za kierownicą również bardzo dobra.
Jest dokładnie tak jak pisze MatthewG.



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Schalensitze do mk7

Post autor: korzen88 » wt gru 02, 2014 00:27

Rybak pisze:
korzen88 pisze:A dla mnie Matiego motorsporty będą ok? 188cm 85kg Czy musze zrzucić pare kilo?
Ty Olo wagi zrzucać nie musisz,ale dyskwalifikuje Cię wysoki wzrost,a przede wszystkim zbyt duże jaja,które na setę będą obcierać podudzia :jezor:
Przeczytałem Twój wpis żonie bo tak się uśmiałem jak nigdy :rotfl: I się tylko zapytała "A gdzie on k... widział twoje jaja? gay :pub:
sorry za ot o jajach :okej:


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Schalensitze do mk7

Post autor: Rybak » wt gru 02, 2014 10:49

korzen88 pisze: zapytała "A gdzie on k... widział twoje jaja?
To powiedz Jej,że na zlocie,jak leżałeś nawalony pod stołem do bilarda z worem na wierzchu i węgorzem pod pachą :bajer: A tak na serio,to pokaż żonce poprzednią stronę,to się kapnie co jest pięć :smoke:



Awatar użytkownika
strazak02
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: ndz cze 03, 2012 05:59
Kontakt:

Re: Schalensitze do mk7

Post autor: strazak02 » pt gru 05, 2014 18:45

Rybak pisze:
said2 pisze:Nie obraź się, ale uważam że mocno przesadzasz co do oceny komfortu tych foteli. Z tego co napisałeś powyżej można wywnioskować że nie nadają się w ogóle do jazdy, a tak przecież nie jest.
Spoko,nie jestem "primadonną"żeby się obrażać,bo ktoś ma inne zdanie,po to jest forum,aby wymieniać opinie,doświadczenia,spostrzeżenia itd. :-) Każdy też ma inne poczucie komfortu.Uważam,że seryjne stołki są naprawdę komfortowe i zamienianie ich na Motorsporty do codziennego użytkowania za nieporozumienie,chyba,że ktoś robi krótkie odcinki i lubi non stop pajacować po zakrętach,wtedy tak,bo trzymanie boczne mają znakomite.Złotym środkiem byłoby mieć stołki takie i takie,jedne do "normalnej" jazdy,a drugie do pajacowania na torze itp. :satan:
korzen88 pisze:A dla mnie Matiego motorsporty będą ok? 188cm 85kg Czy musze zrzucić pare kilo?
Ty Olo wagi zrzucać nie musisz,ale dyskwalifikuje Cię wysoki wzrost,a przede wszystkim zbyt duże jaja,które na setę będą obcierać podudzia :jezor:
MatthewG pisze: muszę Ci przypominać ile na zlot zrobiłem, ponad 600? I przeżyłem
Mati,Ty właśnie należysz do tej grupy ludzi(podejrzewam,że nie licznej),którzy by zrobili nawet 2000 km i wyszli z "gabloty" z uśmiechem na twarzy :pub:
Jarku Motorsporty są jak najbardziej ok.....latam na tych od Złosia i nawet po przejechaniu tysiączka km było i jest bono :bigok: trzeba mieć tylko wąską dupkę a bary szerokie i jest frajda z jazdy :grin: ......w odwrotnej konfiguracji jest tylko ból i same negatywne odczucia już po przejechaniu 100 km, :ass: boli ale szacunek do Twojej osoby bo każdy ma inne odczucia i potrzeby. Co do wzrostu to mam 185 i waże 100kg :pub:


http://vorderbuehne.de/9a553" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Schalensitze do mk7

Post autor: Rybak » pt gru 05, 2014 21:08

strazak02 pisze: trzeba mieć tylko wąską dupkę a bary szerokie i jest frajda z jazdy :grin: ......w odwrotnej konfiguracji jest tylko ból i same negatywne odczucia już po przejechaniu 100 km,
Ja jestem w takim razie w konfiguracji "pośredniej",dupsko szerokie,bary też,jestem jakby "wyciosany" z pnia drzewa,dlatego może się czuję dyskomfortowo jak tylko się "wśliznę" w te fotele,z mety cisną mnie w biodra.
strazak02 pisze:Co do wzrostu to mam 185 i waże 100kg
A ja mam tylko 181cm wzrostu i ważę aż 105 kg,czyli widocznie moje parametry są chu..we na Motorsporty :grin: :pub:



Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Schalensitze do mk7

Post autor: sliwa404 » pt gru 05, 2014 21:33

Rybak, nie. Po prostu jesteś ku*wa za gruby. :grin:



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Schalensitze do mk7

Post autor: korzen88 » pt gru 05, 2014 22:32

sliwa404 pisze:Rybak, nie. Po prostu jesteś ku*wa za gruby. :grin:
Nie gruby tylko dobrze zbudowany. 2% tkanki tłuszczowej reszta mięśniowej. Same ryby wpierd... i sałate :bajer:


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Schalensitze do mk7

Post autor: Rybak » pt gru 05, 2014 23:17

sliwa404 pisze:Rybak, nie. Po prostu jesteś ku*wa za gruby. :grin:
Sliwa404 prawdopodobnie tak :-) Przedstawiciel wagi koguciej wypalił celnie prosto z mostu :smoke:



Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Schalensitze do mk7

Post autor: sliwa404 » sob gru 06, 2014 11:29

No to już na dietę cud. Tylko nie jedz pięciu diet dzinnie ;D.

Kiedyś miałem sytuacje śmieszna. Byłem u rodziny w stanach i pojechałem do jakiegoś fastfooda. Stoi przede mną czarnoskora rozmiaru xxxxxxxl i mówi tak:
Poproszę 5 hamburgerow z kurczakiem i do tego colę diet bo się odchudzam....
:grin:



Awatar użytkownika
navwiedzony
777
777
Posty: 680
Rejestracja: wt mar 18, 2008 13:37
Lokalizacja: Zabrze
Auto: Golf 7R
Silnik: CJXC

Schalensitze do mk7

Post autor: navwiedzony » pt wrz 11, 2015 10:59

Odgrzeję kotleta...
Wygląda na to, że w Edition 40 (tzn. GTI Clubsport) będą te stołki montowane:
http://motoryzacja.interia.pl/zdjecia/v ... ka#1919166" onclick="window.open(this.href);return false;
Pewnie w opcji, ale w barwach GTI też im do twarzy i na pewno znajdzie się wielu chętnych gotowych wydać na nie "trochę" $


Były: mk3 GT Colour Concept; mk3 GTI TDI 20 Jahre; mk4 GTI TDI Exclusive; mk7 1.4 Highline z DSG

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Schalensitze do mk7

Post autor: MatthewG » pn wrz 14, 2015 15:21

Świetny fotel :kwiatek: Ogólnie auto w tej wersji wygląda ekstra, gdybym był na kupnie to kupiłbym bez wahania :)


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Schalensitze do mk7

Post autor: Kevin_mkII » wt wrz 15, 2015 21:32

Koledzy... mam 2 metry wzrostu... 113kg wagi i uważam ze Motorsporty sa wygodne... używam auta na codzień, robię krótkie trasy, zrobiłem tez kilka dłuższych i nie narzekałem na niewygode...to fakt wsiada się do nich i wysiada trudniej ale do cholery... to jest eRka a nie golf CL , dwa nie wyobrażam sobie eRki bez tych krzeseł albo w ogole ze szmatami
plecy to mnie bolały w S-line'owych w mojej poprzedniej Audi A3 Sportback, w zwykłych w mk4, nawet czasem w recaro które miałem w mk3 na trasie do See ale te kilka godzin to w każdych by bolały, oraz półkubełkach w mk2 oraz w mk6 kubełkach seryjnych w golfie mojej dziewczyny, Jeździłem w niejednych fotelach innych marek, i często mnie bolały plecy i z doświadczenia wiem ze musze mieć twardy fotel by plecy mnie nie łupały a motorsporty są sztywne


ps: w ogole za to nic mnie nie bolało w fotelach Renault Traffic :)


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

kierownik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob mar 28, 2009 11:36
Lokalizacja: pomorze

Schalensitze do mk7

Post autor: kierownik » pt wrz 18, 2015 15:23

ktoś wie ile kosztują Schalensitze nowe w aso ?? albo ma nr katalogowy?? bo za używane to trochę przeginają :/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości