Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Wybierz max 2 terminy zlotu, ewentualnie zaznacz, że nie możesz przyjechać

Nie mogę przyjechać
4
10%
7-9 czerwca
4
10%
14-16 czerwca
3
8%
21-23 czerwca
19
49%
mogę przyjechać wcześniej w czwartek (niezależnie od terminu)
9
23%
 
Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: korzen88 » śr sie 22, 2012 23:52

Witam!
Wpadłem na pomysł zoorganizowania zlotu R/GTI tym razem w Szczecinie, wiem że lokalizaja może nie jest najszczęśliwsza ale nic nie zaszkodzi spróbować. Mianowicie: jestem w stanie zaoferować nocleg, korty tenisowe, kręgle z barem czy jedzenie w jednym miejscu na moim obiekcie. Żeby impreza nie była typowo rekreacyjna :pub: można wcześniej przejechać się na stare lotnisko żeby pojeździć.

Przykładowa oferta: nocleg (na jedną dobę ze śniadaniem) 2h tenisa, 2h kręgli (na osobę) całość 250zł

oferta jest przykładowa, można zrezygnować np z tenisa a dołożyć jakiś mały poczęstunek albo coś do picia :pub:
termin do ustalenia, oferta do ustalenia, ilość dni do ustalenia, zaznaczę przy tym że nie ma minimalnej liczby uczestników, jeżeli będą np. 3-4 osoby też się zlot może odbyć. Obiekt jest w stanie przyjąć 40 osób max. tutaj można zobaczyć jak wygląda obiekt: http://www.sct.org.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam!!!


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Rybak » czw sie 23, 2012 15:25

Olo,pomysł zajebisty!! Tylko myślę,że w tym roku będzie to ciężkie do zrealizowania,bo już jesień za pasem,a w połowie września przecież jest zlocik k.Bełchatowa...Wg.mnie realny termin to wiosna przyszłego roku.Wiem,że obiekt u Ciebie to na prawdę ekstraklasa i ciężko byłoby się tam nudzić.Ja postarałbym się wynająć zajefajne miejsce do upalania 80km od Szczecina w Makowicach,gdzie jest super nawierzchnia (najlepsza na jakiej jeżdziłem na zlotach,mega przyczepna,bez dziur,dosłownie jak stół) i tam można zorganizować bardzo fajną zręcznościówkę (bo jest kawałek toru z fajnymi zakrętami plus bardzo duży plac na którym można poustawiać pachołki) jak i wyścig na zajebistej prostej,spokojnie nawet na 1/2 mili.Mógłbym też zorganizować rejs swoją łajbą i pokazać Szczecin od strony wody jak i również piękne,dzikie zakamarki przyrody nie tknięte przez cywilizacje(oczywiście gratisowo).Można też wypożyczyć nieopodal mojej bazy skutery wodne i pozapierdzielać na wodzie z prędkością 150 km/h.A na zakończenie mogę zaproponować grubą libację alkoholową na bazie rybackiej wśród rozchodzących się zapachów świeżych wędzonych rybek...Wiem,że za chwilę ktoś napisze,że daleko itd.ale czasem warto jest bujnąć się "parę"km dalej i mieć frajdę,bo u nas jest dużo więcej atrakcji niż w centralnej Polsce,są lasy,jest jezioro ponad 13000 hektarów połączone dużymi rzekami z Zalewem Szczecińskim,który uchodzi do morza...A wodolotem płynie się ze Szczecina do Świnoujścia w ok. godzinę i można zobaczyć całą przepiękną roztokę odrzańską,zalew oraz morze :P
Ostatnio zmieniony czw sie 23, 2012 15:49 przez Rybak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Rybak » czw sie 23, 2012 15:41

korzen88 pisze:Przykładowa oferta: nocleg (na jedną dobę ze śniadaniem) 2h tenisa, 2h kręgli (na osobę) całość 250zł
Olo,spuść coś z ceny,bo kto na kacu będzie grał w tenisa jak będzie widział trzy piłki... :kac:



Awatar użytkownika
LEWART
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 937
Rejestracja: czw sty 27, 2011 10:10
Lokalizacja: warszawa

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: LEWART » czw sie 23, 2012 18:20

Rybak, zajebisty plan!!! można coś pomyśleć na wiosnę


Jest R32
BYŁ: GOLF MKVII R 2.0 DSG 2015 STG 2
BYŁ: Audi S3 8V1 S-Tronic 2014
był: Golf R 2.0 DSG STG 3 by CS :(

Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: korzen88 » czw sie 23, 2012 18:45

Rybak pisze:
korzen88 pisze:Przykładowa oferta: nocleg (na jedną dobę ze śniadaniem) 2h tenisa, 2h kręgli (na osobę) całość 250zł
Olo,spuść coś z ceny,bo kto na kacu będzie grał w tenisa jak będzie widział trzy piłki... :kac:
Jarek myślałem że od naszego ostatniego treningu masz dosyć tenisa do końca życia :grin:
Ogólnie w tenisa nie musimy grać, wszystko zależy od Was, podałem taki przykładowy pakiet, a cena ostatecznie nie zależy odemnie, ale coś tam do powiedzenia mam także mogę negocjować z właścicielem :grin:
Opcje są naprawde różne od takiej skromniejszej: np. upchnąć 3os. do pokoju 2os. + dostawka, bez kręgli i tenisa to by wyszło ok 50-60zł za dobę/osobę, po pełen wypas czyli pokój jednoosobowy, tenis, kręgle, poczęstunek, alkohol i skąpo ubrane miss podkoszulka lejące zimny browar :satan:
Z tym miejscem do upalania 80km od Szczecina to nawet nie wiedziałem ale to bardzo dobry pomysł tak oczywiście rejs i wędzone rybki które lubią pływać.
Co do terminu to wiadomo że się nie pali tym bardziej że koniec lata itd.
Ale ogólnie myślę że temat jest wart przemyślenia :okej:


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Rybak » czw sie 23, 2012 21:35

korzen88 pisze:Jarek myślałem że od naszego ostatniego treningu masz dosyć tenisa do końca życia
Może do końca życia to nie,ale zapewne na jakiś jeszcze czas :hmm: Dwie godziny tenisa z Tobą to zabrzmiało dla mnie bynajmniej(bo wiem o co kaman) prawie jak wyrok śmierci,chłopaki nie zapomnieli by Ci tego do końca życia :grin: Bardzo fajnie,że jest taka opcja,ale kręgielnia z barem brzmi dużo lepiej :P Generalnie ciężko wyobrazić sobie lepszy obiekt na taką imprezkę i myślę,że wspólnie moglibyśmy zorganizować taki zlocik,który na długo by pozostał w pamięci dla tych,którzy by przyjechali :-)



Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Pietiapk1 » pt sie 24, 2012 09:23

Jak wpisałem na zumi ostrowiec św.-szczecin wyświetliło mi 666 km trasy... :satan: :satan: :satan:


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: gluszcz » pt sie 24, 2012 09:51

Ciekawe propozycje :bajer: w 2013 można uderzyć na północ :bajer:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Rybak » pt sie 24, 2012 15:08

Pietiapk1 pisze:Jak wpisałem na zumi ostrowiec św.-szczecin wyświetliło mi 666 km trasy...
Ja na Ułęż miałem 700 km,nie płakałem,na Worthersee 1100 km, nie płakałem,teraz do Bełchatowa mam najdalej,nie płaczę.Stary,masz szybką dobrą furę więc w czym problem? :-)
gluszcz pisze:Ciekawe propozycje :bajer: w 2013 można uderzyć na północ :bajer:
Piter,my to na prawdę możemy zorganizować i mogę zapewnić,że nikt nie będzie się nudził ani przez chwilę :pub:



Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Pietiapk1 » sob sie 25, 2012 08:32

Ja na Ułęż miałem 700 km,nie płakałem,na Worthersee 1100 km, nie płakałem,teraz do Bełchatowa mam najdalej,nie płaczę.Stary,masz szybką dobrą furę więc w czym problem?
Rybak przecież nie napisałem nigdzie, że to daleko, chodziło mi o trzy szóstki (diabeł się cieszy), a że nie jestem przesądny to i tak chętnie pojadę.
Po trasie 1600 na Chorwację w jedną stronę już nigdzie nie jest daleko.


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: Rybak » sob sie 25, 2012 20:48

Pietiapk1 pisze:Rybak przecież nie napisałem nigdzie, że to daleko, chodziło mi o trzy szóstki (diabeł się cieszy)
Sorki,nie zajarzyłem,nie trzymam z satanistami :jezor: Ale faktycznie zbieg okoliczności.Moja rada,w razie wyjazdu jedż na skróty,albo naokoło :P
Pietiapk1 pisze:Po trasie 1600 na Chorwację w jedną stronę już nigdzie nie jest daleko.
Dokładnie :pub:



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: karpi78 » śr paź 10, 2012 09:35

Ja mam tylko 530km więć nie wiele dalej jak Bełchatów :chytry: Może na dwie nie przyjadę, ale jedną napewno :okej:
Jareczku a tatarek będzie?? :food:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: MatthewG » śr paź 10, 2012 09:50

Ja mam 760 bądź 680 kilometrów..


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Zlot R/GTI Szczecin

Post autor: zlos » pn paź 15, 2012 07:18

Pietiapk1 pisze:Rybak przecież nie napisałem nigdzie, że to daleko, chodziło mi o trzy szóstki (diabeł się cieszy)
Wniosek jest prosty, musisz zabrać zapas prezerwatyw ;)

Pytanie podstawowe: Jaki T E R M I N ???
Określcie termin, to zaczną się konkretne rozmowy. Wiecie, dzieci, szkoła, praca, żona, pies, rybki. I Woerthersee 2013. To wymaga trochę synchronizacji :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości