Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Pietiapk1 » śr gru 17, 2014 00:03

Dorzucę 3 grosze...
Jeździłem tym golfem i jeżeli chodzi o silnik i geometrię to chodzi jak żyletka.
A zdanie mam takie, że sam bym takiego auta nie kupił bo przyznaję, że znam się na samochodach czysto teoretycznie + praktyki na zlotach :pub: i po prostu zżarł by mnie strach przed zakupem widząc zdjęcia przed naprawą, a i musiałbym wziać armię doradców na oględziny, ale to nie moja praca i wolałbym kupić "pewniaka" o ile takie są.
Grucha zajmujesz się grupą VAG na codzień i masz rozklepane wszystko, składasz samochód jak klocki lego i umiesz wyłapać taką okazję napewno o czym przekonałem się testując chwilę Twoją R.
Ale ciężko w tym temacie dojść do porozumienia.


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

gruchaarl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 12:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gruchaarl » śr gru 17, 2014 08:39

Pietiapk1 pisze:Dorzucę 3 grosze...
Jeździłem tym golfem i jeżeli chodzi o silnik i geometrię to chodzi jak żyletka.
A zdanie mam takie, że sam bym takiego auta nie kupił bo przyznaję, że znam się na samochodach czysto teoretycznie + praktyki na zlotach :pub: i po prostu zżarł by mnie strach przed zakupem widząc zdjęcia przed naprawą, a i musiałbym wziać armię doradców na oględziny, ale to nie moja praca i wolałbym kupić "pewniaka" o ile takie są.
Grucha zajmujesz się grupą VAG na co dzień i masz rozklepane wszystko, składasz samochód jak klocki lego i umiesz wyłapać taką okazję na pewno o czym przekonałem się testując chwilę Twoją R.
Ale ciężko w tym temacie dojść do porozumienia.
:pub:
No Panie, gdybym ja zdjęć nie miał to tez bym go nie kupił!! Ale dlatego że zdjęcia zobaczyłem wiedziałem gdzie mam dokładnie się przyglądać, na miejscu zostało ściągnięte koło i plastiki łącznie z nadkolem i widziałem że cała podłużnica jest ok. Dlatego zdecydowałem się na zakup. Mając zdjęcia osoba która się przymierza do zakupu (tutaj nawet do tego Golfa r32) musi samochód postawić na ramę, nie na stację jechać sprawdzić geometrię ponieważ tam zawsze można oszukać, tylko na ramę i tam się auto mierze w odpowiednich punktach. R20 była nietknięta, a to był już finalny powód zakupu auta u mnie. To że ma drugą warstwę lakieru na przodzie serdecznie mnie wali. Umalowany jest bardzo dobrze :)

Dla tych którzy mają nie bite R20. Weźcie sobie czujnik grubości lakieru i kartkę papieru A4. Przyłóżcie kartkę na lakier i potem przez kartkę zobaczcie co pokazuje czujnik :bigok:

Pozdro, niedługo założę temat...



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: UcHO » śr gru 17, 2014 09:20

Pokaże 100 mikronów więcej ;) czyli tyle co kolejne malowanie i szpachla natryskowa ;)



gruchaarl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 12:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gruchaarl » śr gru 17, 2014 17:02

UcHO pisze:Pokaże 100 mikronów więcej ;) czyli tyle co kolejne malowanie i szpachla natryskowa ;)
:okej:



Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » sob gru 27, 2014 23:57

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C35440715.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Nestee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 27, 2014 20:36

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Nestee » ndz gru 28, 2014 04:08

panowie wie ktoś coś o tym samochodzie? http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-4 ... 53630.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
LEWART
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 937
Rejestracja: czw sty 27, 2011 10:10
Lokalizacja: warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: LEWART » wt gru 30, 2014 12:44

Nestee pisze:panowie wie ktoś coś o tym samochodzie? http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-4 ... 53630.html" onclick="window.open(this.href);return false;
link nie działa :chytry:


Jest R32
BYŁ: GOLF MKVII R 2.0 DSG 2015 STG 2
BYŁ: Audi S3 8V1 S-Tronic 2014
był: Golf R 2.0 DSG STG 3 by CS :(

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Radas » czw sty 08, 2015 11:46

Gość nie podaje vin brak książki serwisowej jeden klucz, podobno na oko nie malowany bo nie ma zacieków :kac:



Tomek77-89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: wt lip 01, 2008 21:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Tomek77-89 » pt sty 23, 2015 20:32

Panowie planuję zakup erki :) Takie coś znalazłem http://allegro.pl/vw-golf-v-r32-individ ... 80657.html" onclick="window.open(this.href);return false; Cena kusząca



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: lolo_golf » sob sty 24, 2015 21:17

Tomek77-89, tani coś jak na to co gość pisze :chytry: Takie erki w niemcowni chodzą po 6dych. Ale może akurat - trzeba oglądnąć.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kamel » sob sty 24, 2015 21:54

Tomek77-89 pisze:Panowie planuję zakup erki Takie coś znalazłem http://allegro.pl/vw-golf-v-r32-individ" onclick="window.open(this.href);return false; ... 80657.html Cena kusząca
Jak masz niedaleko to jedź oglądaj, przy czym zaopatrz się w miernik lakieru, jak masz możliwość to poproś o VIN i sprawdź co i jak..
Choć ja osobiście od razu bym sobie odpuścił - Świdnica, więc dla mnie auto spalone - no ale ja akurat jestem uprzedzony, więc.. :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
marcinnn1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: czw lis 04, 2010 17:52

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: marcinnn1 » sob sty 24, 2015 23:34

Tomek77-89 pisze:Panowie planuję zakup erki :) Takie coś znalazłem http://allegro.pl/vw-golf-v-r32-individ ... 80657.html" onclick="window.open(this.href);return false; Cena kusząca
mi to wyglada na ta erke z Raszyna ktora byla uzkodzona przodem...



Tomek77-89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: wt lip 01, 2008 21:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Tomek77-89 » ndz sty 25, 2015 00:09

W poniedziałek będę mieć sprawdzony vin. Mi się wydaje że jest po zalaniu.



mich_19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: mich_19 » ndz sty 25, 2015 00:20

marcinnn1 pisze:
Tomek77-89 pisze:Panowie planuję zakup erki :) Takie coś znalazłem http://allegro.pl/vw-golf-v-r32-individ ... 80657.html" onclick="window.open(this.href);return false; Cena kusząca
mi to wyglada na ta erke z Raszyna ktora byla uzkodzona przodem...

Może tak być jak pisze marcinn1 , na dwóch zdjęciach nie są wycięte tablice zjazdowe żółte ale ktoś w programie do obróbki zdjęć kombinował przy dacie na tych tablicach, przy czym widać na innych zdjęciach że samochód ma naklejkę na szybie z nr tablic Polskich , czyli jest zarejstrowany w Polsce i myślę że może to być egzemplarz z Raszyna , jednak są to tylko domysły i trzeba to sprawidzić Pozdr :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości