VW MK7 GOLF R FILMIK

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

adrianor32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 19, 2014 23:36

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: adrianor32 » ndz mar 30, 2014 21:09

WITAM ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA TEGO FILMIKU O VW GOLFIE MK7 R " onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: 44FG » ndz mar 30, 2014 21:49

Trochę nuda


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

adrianor32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 19, 2014 23:36

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: adrianor32 » ndz mar 30, 2014 22:43

a co by zrobilo ten filmik ciekawszy ?



Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: Pietiapk1 » ndz mar 30, 2014 23:23

Nie chcę wchodzić w rolę moderatora, ale czy nie ma odpowiedniego działu do umieszczenia takiego filmiku?
Mam wrażenie, że pierwszą eRkę nr 7 celebrujemy jak pierwszą miesiączkę u córki...
Podobnie....Panowie jutro odbieram golfa 7 R albo Sprzedam pilnie Golfa R.... jak mówi mój siostrzeniec.... SŁABE....
nie róbmy bałaganu na forum...
fajnie, że jest nowa 7ka, ale każdej 6tki R nikt nie celebrował oddzielnym tematem...
bez złościwości...
btw. eRka ma 2-óch właścicieli?


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: 44FG » pn mar 31, 2014 14:12

Pietiapk1 pisze: Mam wrażenie, że pierwszą eRkę nr 7 celebrujemy jak pierwszą miesiączkę u córki...
:bigok:


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: Mekto » pn mar 31, 2014 14:22

adrianor32, do każdego tematu będziesz linkował ten nudny film?
Bo drugi raz się napotykam na to samo w dwóch różnych tematach tego działu!!



adrianor32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 19, 2014 23:36

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: adrianor32 » pn mar 31, 2014 16:51

Pietiapk1 pisze:Nie chcę wchodzić w rolę moderatora, ale czy nie ma odpowiedniego działu do umieszczenia takiego filmiku?
Mam wrażenie, że pierwszą eRkę nr 7 celebrujemy jak pierwszą miesiączkę u córki...
Podobnie....Panowie jutro odbieram golfa 7 R albo Sprzedam pilnie Golfa R.... jak mówi mój siostrzeniec.... SŁABE....
nie róbmy bałaganu na forum...
fajnie, że jest nowa 7ka, ale każdej 6tki R nikt nie celebrował oddzielnym tematem...
bez złościwości...
btw. eRka ma 2-óch właścicieli?
jednego norbit 100 ja tylko filimik zrobilem



DawidK14
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pn sty 20, 2014 17:02
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: DawidK14 » pn mar 31, 2014 17:44

nie tylko jedna erka na forum ;)
Do przedstawienia auta jest inny dział....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=180&t=543691" onclick="window.open(this.href);return false;



Norbit100
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: czw gru 19, 2013 23:42
Lokalizacja: Olchowa london Hackney

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: Norbit100 » pn mar 31, 2014 22:23

Pietiapk1 pisze:Nie chcę wchodzić w rolę moderatora, ale czy nie ma odpowiedniego działu do umieszczenia takiego filmiku?
Mam wrażenie, że pierwszą eRkę nr 7 celebrujemy jak pierwszą miesiączkę u córki...
Podobnie....Panowie jutro odbieram golfa 7 R albo Sprzedam pilnie Golfa R.... jak mówi mój siostrzeniec.... SŁABE....
nie róbmy bałaganu na forum...
fajnie, że jest nowa 7ka, ale każdej 6tki R nikt nie celebrował oddzielnym tematem...
bez złościwości...
btw. eRka ma 2-óch właścicieli?
Czy tylko właściciel musi dodawać filmy??? :shock:
Chcąc sie podzielić wrażeniami z innymi vw maniakami sądząc można po nazwie że to dobre miejsce a tu tylko hate .hate , hate (= Polak ). Z pewnością jak kupowałes auto chciałeś żeby z twojego doświadczenia korzystali inni którzy są jeszcze niezdecydowani a poza tym tutaj można dostać zdjęcia z pierwszej ręki i porady .
Btw czy twój siostrzeniec to potomek Stevena Spielberga ze tak zna sie na reżyserce? Każdy robi najlepiej jak potrafi wiec wrzuć na luz...



Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: 44FG » pn mar 31, 2014 22:34

Jeśli chcesz się czymś podzielić z ludźmi na poziomie to fajnie by było utrzymać ten poziom. Zobacz sobie filmy którymi dzielą się koledzy i weź poprawkę na to co zamieszczasz. Naprawdę mało kto tu zleje się w majty oglądając tą superprodukcję ;) Nie hate tylko konstruktywna krytyka. Napisaliśmy, że wieje nudą i tyle. Nie nadinterpretuj bo żyłka pęknie ;)

Zamieszczając cokolwiek na forum publicznym musisz się liczyć z różnymi opiniami. Jeśli nie pasują Ci te lekko krytyczne to zbuduj sobie ołtarzyk w domu i tam zamieszczaj filmy. Nikt ich nie będzie oceniać oprócz Ciebie.

I nie generalizuj tekstami typu hate= Polak bo w tym momencie zaczynasz dopiero hate.


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

adrianor32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 19, 2014 23:36

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: adrianor32 » pn mar 31, 2014 22:56

44FG pisze:Jeśli chcesz się czymś podzielić z ludźmi na poziomie to fajnie by było utrzymać ten poziom. Zobacz sobie filmy którymi dzielą się koledzy i weź poprawkę na to co zamieszczasz. Naprawdę mało kto tu zleje się w majty oglądając tą superprodukcję ;) Nie hate tylko konstruktywna krytyka. Napisaliśmy, że wieje nudą i tyle. Nie nadinterpretuj bo żyłka pęknie ;)

Zamieszczając cokolwiek na forum publicznym musisz się liczyć z różnymi opiniami. Jeśli nie pasują Ci te lekko krytyczne to zbuduj sobie ołtarzyk w domu i tam zamieszczaj filmy. Nikt ich nie będzie oceniać oprócz Ciebie.

I nie generalizuj tekstami typu hate= Polak bo w tym momencie zaczynasz dopiero hate.
Po pierwsze nikt nie obiecal ze to bedzie superprodukcja . A jesli chcesz sie dowiedziec co to konstruktywna krytyka to sam zagladnij do slownika !!! Nie wiesz gdzie jest cienka linia pomiedzy obiektywna ocena a subiektywna interpretacja tego co widzisz . A bez oltarzyka sie obejde bo po to dodalem ten filmik zeby zasiegnac jakiejs madrej porady ale na pytanie co wedlug was mozna by ulepszyc nikt jakos nie odpowiedzial po za tekstem typu slabe, nuda - a to wcale nie wskazuje na ten "wysoki" poziom jak to mowisz . Nie spinaj sie tak to tylko forum.



Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: 44FG » pn mar 31, 2014 23:14

Dzieciaku...


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: Pietiapk1 » pn mar 31, 2014 23:33

Czy tylko właściciel musi dodawać filmy??? :shock:
Chcąc sie podzielić wrażeniami z innymi vw maniakami sądząc można po nazwie że to dobre miejsce a tu tylko hate .hate , hate (= Polak ). Z pewnością jak kupowałes auto chciałeś żeby z twojego doświadczenia korzystali inni którzy są jeszcze niezdecydowani a poza tym tutaj można dostać zdjęcia z pierwszej ręki i porady .
Btw czy twój siostrzeniec to potomek Stevena Spielberga ze tak zna sie na reżyserce? Każdy robi najlepiej jak potrafi wiec wrzuć na luz...
czy Ty wogóle zrozumiałeś co ja napisałem? Nie gadam z Tobą, bo to nic nie da. Życzę Ci powodzenia w użytkowaniu fajnego auta i to tyle.


W sumie to kolega DawidK14 pokazał Ci jak należy się zachować i dla Niego duży PLUS. Weź przykład i skończ pie***yć

Najlepszy na filmiku jest wylatujący kiep przed final, sharp acceleration... :okej:


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

VW MK7 GOLF R FILMIK

Post autor: Rybak » wt kwie 01, 2014 19:52

Piotrek,wrzuć na luz,my też byliśmy "podjarani" jak odebraliśmy swoje erki,tylko tego aż tak nie okazywaliśmy,że wstawialiśmy filmiki tu i tam.Prawdopodobnie jest to pierwsze szybkie auto młodego chłopaka,któremu tak skacze adrenalina,że przed strzałem z procedury musi szluga przyjarać,a wyrzucił kipa,bo się może obawiał,że podczas przeciążenia żar wpadnie do oczu... :smoke: A tak na poważnie,to widziałem na targach w Poznaniu nową erkę i mogę powiedzieć,że na żywo na prawdę robi dużo lepsze wrażenie niż na zdjęciach,jest kocur :-) Jak dla mnie brakuje tylko mocy,ale dla normalnego użytkownika na pewno będzie to auto szybkie i bardzo dobrze radzące sobie na drodze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości