Kącik posiadaczy MK4

Wymiana doświadczeń użytkowników poszczególnych modeli VW.

Moderator: VIP

kewinpol
Użytkownik
Użytkownik
Auto: Volkswagen Golf

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: kewinpol » wt wrz 10, 2019 19:01

kewinpol pisze:
czw wrz 05, 2019 22:29
Hej, mam mokre dywaniki po obu stronach. Zauważyłem, że dzieje się to po dłuższej jeździe z włączoną klimą, wiec szukałem czy coś się nie wypięło i zauważyłem wypięty gumowy wąż. Jest to odpływ wody z klimy, ale gdzie powinien on być zamontowany? Wydaje mi się, że tam gdzie zaznaczyłem. Klima była dokładana z tego co wiem. http://pokazywarka.pl/rc2ny7/
Hej, Panowie ponawiam pytanie.

Awatar użytkownika
sebekgolf
Forum Master
Forum Master

Post autor: sebekgolf » wt wrz 10, 2019 20:17

Dziura w ścianie wywalona że niech drzwi ścisną ... jak można odwalać takie partactwo ... Co do rurki, w ścianie grodziowej powinna być nabita guma, do której wchodzi króciec plastikowy, a tej gumowej rurki nie powinno być wcale. Tak by było ori. Na twoim miejscu, poprawiłbym ten otwór w ścianie, obrobił go jakąś nakładką gumową którą się zakłada na krawędzie w celu zabezpieczenia żeby się np. nie przeciąć. Potem przepuściłbym tą rurkę gumową z którą nie wiesz co zrobić na zewnątrz i całość uszczelnił dookoła. A jak nie, to przepuść przez ścianę rurkę z węża choćby ogrodowego o takiej średnicy, żeby ta rurka którą masz teraz na odpływie , wchodziła do tego węża (po prostu zrób przepust na drugą stronę). Wąż ogrodowy uszczelnij porządnie na ścianie i zabezpiecz żeby nie mógł wypaść. Potem przez niego przepuść rurkę z odpływu klimy.

Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

Awatar użytkownika
mat06
-
-
Auto: Golf IV
Silnik: AZD

Post autor: mat06 » pn wrz 16, 2019 15:11

Pytanie odnośnie procedury odpowietrzania pompy ABS za pomocą VCDS. Czy wszystkie koła koniecznie nie mogą dotykać podłoża? Z czego to wynika?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kąciki”