MK3 TDI-Power by MATIJAS- MAGNES NA MANDATY!!!!!! SPRZEDAM!!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

MK3 TDI-Power by MATIJAS- MAGNES NA MANDATY!!!!!! SPRZEDAM!!

Post autor: Matijas » sob lut 03, 2007 20:06

Witam, jestem dosyć nowy na tym forum, ale pragnę się podzielić moim Golfiaczem :grin:

Auto zakupiłem ok. 6 miesięcy temu, od człowieka który zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Niemiec, stąd też Golfik pochodzi :jezor:
Samochód jest z 97r. w momencie zakupu miał 164k przebiegu (książka serwisowa i wszystkie papiery więc przebieg raczej prawdziwy) teraz ma już prawie 176k.

Jest to wersja 1.9 GT TDI Special, jak w opisie, 3 drzwiowy, silniczek 110 kucy więcnarawdę ładnie śmiga i się zbiera, jestem baaardzo zadowolony!!!!

Wyposażenie to:
-el. szyby z domykaniem,
-el. lusterka,
-el. szyberdach,
-abs,
-2 poduszki,
-MFA,
-Nagłośnienie System Nokia Sound z subwooferem :bajer:(naprawdę bardzo ładnie gra)



ETAP I:

AUtko tak jak zostało kupione, bez żadnych zmian.

- felgi BBS 15" oponki 195x50x15.
- zawieszenie KONI 40/40 (z takim już go kupiłem)

Obrazek Obrazek Obrazek

ETAP II:

W celu zwiększenia mocy i poprawienia wyglądu w środku jak i na zewnątrz wymieniłem kilka rzeczy.

- turbo od AWX'a
- intercooler z Sharana
- podświetlenie zegarów zmienione na niebieskie UV, wskazówki pomalowane pomarańczowym lakierem świecącym pod UV, podświetlenie przebiegu i MFA zmienione na pomarańczowe
- ringi do zegarów
- rygle wymieniłem na aluminiowe.
- dźwignia zmiany biegów wraz z mieszkiem z Ibizy Cupra
- klamki chromowane
- zakupione felgi OZ 17"
- wskaźnik doładowania

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek

ETAP III:

- chip by Rogal
- lampy Hella MKIV Look
- xenon 5000k
- halogeny i kierunki w zderzak clear
- grill bez znaczka (in progress)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/988 ... b32ab.html]Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Celowałem generalnie w 140km i ok300NM momentu, jednak byłem nie spokojny bo w sumie nie byłem nigdy na hamowni i nie wiedziałem czy AFN trzyma serie, niby byłem świadom że turbo większe oraz IC ale się stresowałem :jezor: .
Całe szczęście niepotrzebnie co widać na załączonym wykresie z hamowni. Serię trzyma jak cholera a i po czipsiku GItara jest!!!!!!! :bajer: :bajer: :grin: :grin:
Obrazek

ETAP IV:

- wymiana amortyzatorów przód na GT Cupline
- tarcze 280 mm - nawiercane, nacinane, wentylowane + zaciski + jarzma GTI (in progress)
- felgi 16"
- szeroki hokej
- opony Dunlop 205/45/16
- w końcu wyrzucony czerwony znaczek z tylnej klapy i zmieniony na ori chromowany:)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ETAP V
-Zapodane wtryski 0.216 plus korekt softu u Rogala:)
-Lampy In-pro R32 look:)
-Bra:)
-Znaczek TDi w grill:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i 3 skromne filmiki:)
0-100


60-120 (3bieg)


80-140 (4bieg)


[ Dodano: 29 Maj 2008 00:48 ]

Sorry że takie średniaste tefilmiki i odejście też może być lepsze szczególnie 0-100 ale samemu ciężko mi było, szczególnie że lewą ręką musiałem trzymać kierownice i aparatem operować w jednej chwili :bigok:

Generalnie pomysłów i zaplanowanych zmian mam wiele, będą one systematycznie w miarę uływającego czasu wrowadzane.

Pozdrawiam, oraz dziękuję za cierliwość tym którzy dotrwali do końca i przeczytali całą moją historię, a raczej mojego golfa :bigok:
Ostatnio zmieniony sob mar 14, 2009 17:45 przez Matijas, łącznie zmieniany 56 razy.



Awatar użytkownika
dm414
Mk2 F&I
Mk2 F&I
Posty: 2626
Rejestracja: sob maja 13, 2006 17:30
Lokalizacja: SzlichtyngoVWa
Kontakt:

Post autor: dm414 » sob lut 03, 2007 20:10

ładna seria polecam założyć grill bez znaczka i na glebe go dać ale widać ze sammochód jest zadbany



lukasz1824
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pn sty 01, 2007 15:46
Lokalizacja: slaskie
Kontakt:

Post autor: lukasz1824 » sob lut 03, 2007 20:13

calkiem ladny golfik i dotego jeszcze ten silniczek mile widziany bylby gril bez znaczka i jakies inne alumki



Awatar użytkownika
morfi020
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: pt paź 21, 2005 17:43
Lokalizacja: Zyrardow
Kontakt:

Post autor: morfi020 » sob lut 03, 2007 20:14

wiesz jaka mysl mi sie nasunela jak go zobacvzylem ze to bedzie twin brother razem z byleym golfikiem uzytkownika ku_bi chyba tak sie ten uzytkownik nazywal zrob w takim samym stylu a bedzie kozak a teraz tez jest nie lkulawy duzy plusik za silniczek


>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=684737#684737 << moje byle autko... duchem z VW cialem z T...japonią:)

O(L)SZES
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 858
Rejestracja: pt lis 10, 2006 21:45
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: O(L)SZES » sob lut 03, 2007 20:15

fajne autko



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

gril

Post autor: Matijas » sob lut 03, 2007 20:19

Jaki gril bez znaczkapolecacie?:> zapodajcei jakis linkito oblookam, ja się zastanawiałem nad zrobieniem srebrengo grila...



O(L)SZES
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 858
Rejestracja: pt lis 10, 2006 21:45
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: O(L)SZES » sob lut 03, 2007 20:21

Matijas, ja moze bede mial srebrny gril bez znaczka na sprzedanie. toki jak w moim aucie tylko ta listwe bedzie mial srebrna. jak cos yo PW.



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » sob lut 03, 2007 20:36

morfi020 oglądałem przed chwilą ten samochód, fajny nie powiem:) ale fele to mi się zdecydowanie nie podobają tzn nie są złe ale nie o takich myślałem... Myślałem bardziej o takich ładnych BBS kręconych. :grin:



Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1282
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » sob lut 03, 2007 20:43

sliczny seryjniaczek :D
coraz bardziej przekonuje sie do tego koloru :D



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob lut 03, 2007 20:47

Piekny golfik, tylko czy w tej wersji lustera nie powinny miec takiego kolory, jak buda :?: ;)

Matijas: moze chcesz go sprzedac... :food:



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » sob lut 03, 2007 20:51

Goofi, z tego co wiem lusterka są w takim kolorze jak powinny być, spójrz są pod kolor listew nakładek na zderzakach i progów. Oczywiście mogę się mylić;)

Co do sprzedaży to zdecydowanie nie...;p z dnia na dzień i z każdym pomysłem na dodanie czegoś bardziej mi się podoba:]



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » sob lut 03, 2007 20:59

Matijas,
z tego co wiem lusterka są w takim kolorze jak powinny być, spójrz są pod kolor listew nakładek na zderzakach i progów.
to ,ze nakladki i progi sa czarne to nie ma znaczenia i zwuiązku z tym ,zeby lusterka były pod kolor auta

a autko fajne, silnik marzenie :)

daj jescze jakies foty wnętrza

przebieg teoretycznie mozliwy, ale mi się nie chce wierzyc zeby diesel 10 letni miał tylko tyle przejechane

pozdrawiam :pub:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob lut 03, 2007 21:02

Matijas pisze:Goofi, z tego co wiem lusterka są w takim kolorze jak powinny być, spójrz są pod kolor listew nakładek na zderzakach i progów. Oczywiście mogę się mylić;)
W lepszych wersjach, jak GT, GTI, VR6 itp. lusterka raczej wypuszczali lakierowane w kolorze nadwozia a nie listew :chytry: ubozsze wersje mialy czarne :)
Matijas pisze:Co do sprzedaży to zdecydowanie nie...;p z dnia na dzień i z każdym pomysłem na dodanie czegoś bardziej mi się podoba:]
Hyh, no trudno... :jezor:



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » sob lut 03, 2007 21:12

Aha, w każdym razie ja ich nie zmieniałem były takie od maleńkości;p, ale zawsze możnalusterka pomalować, mam lakiernika w rodzinie wiec loos, tylna lotke tez chyba pomaluje pod kolor nadwozia.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości