SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: zlos » śr sty 25, 2012 02:16

Mati, do sprzedaży potrzebne są 2 strony transakcji.
Sprzedam, jak znajdę kupca ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: miskieusz » śr sty 25, 2012 09:28

zlos pisze:Sprzedam, jak znajdę kupca ;)
Kupca już masz, tylko on nie jest jeszcze gotowy ;)

A tak na poważnie, to niestety ze sprzedażą Twojego/mojego auta widzę dwa problemy - po pierwsze cena, której zwykły śmiertelnik nie zapłaci "jednak za golfa". Druga sprawa, to modyfikacje, kupiec zawsze się będzie bardziej bał takiego auta...:
Obrazek

W ostateczności jakbyś był mocno zdecydowany mogę przygarnąć Twojego parcha i z bólem oddać moje 4x4! :satan:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: Rybak » czw sty 26, 2012 00:15

miskieusz pisze: Druga sprawa, to modyfikacje, kupiec zawsze się będzie bardziej bał takiego auta...:
Owszem,potencjalny kupiec jeżeli nie zna się na rzeczy (czyt.na profesjonalnie zrobionym tuningu,znajomości ile są w stanie wytrzymać podzespoły jak i sam silnik) to może się obawiać.Ja coś nie coś wiem na ten temat i przed zrobieniem identyko auta na jeszcze większą moc niż ma Złoś,rozmawiałem z wieloma "mądrymi" głowami,które jednoznacznie stwierdzały,że jak będą kute korby,wzmocnione sprzęgła w dsg i parę innych dupereli,to nie ma prawa się cokolwiek spierdzielić w tym aucie.Ja mając jakąś tam świadomość ile kosztuje profi tuning i ile trzeba czasu na to poświęcić,to chcąc odkupić takie auto (plus inne drogie akcesoria) bym za bardzo nie płakał w rękaw sprzedającego,żeby nie wiadomo ile spuścił z ceny,bo wiem,że za bardzo nie ma z czego opuścić.Ja np.wiedząc jak właściciel dbał o auto (zmieniał olej w silniku,dsg,fitry i inne pierdoły,dwa razy częściej niż wymagała instrukcja obsługi),nie mając pełnej świadomości o tuningu, to bym wolał takie auto odkupić ( tuningowane,eksploatowane w granicach zdrowego rozsądku,wiedząc,że sprzedający nie jest idiotą,który upalał na zimnym silniku) niż auto seryjne od gościa,który pojawił się "znikąd" i być może "szkocił" na wymianie podstawowych rzeczy eksploatacyjnych,a taki samochód może okazać się "zajechany".Tyle na temat i nie chciałbym,aby ktoś odebrał mój post jako autoreklamę,tylko zdał sobie sprawę z pewnych faktów i kosztów jakie poniósł Złoś,bo zawsze starał się i wrzucał do fury to co najlepsze i co za tym idzie najdroższe.Osobiście bardzo żałuję,że Tomek chce sprzedać szerszenia... :-(



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360

Post autor: korzen88 » czw sty 26, 2012 01:29

Rybak pisze:
miskieusz pisze: Druga sprawa, to modyfikacje, kupiec zawsze się będzie bardziej bał takiego auta...:
Owszem,potencjalny kupiec jeżeli nie zna się na rzeczy (czyt.na profesjonalnie zrobionym tuningu,znajomości ile są w stanie wytrzymać podzespoły jak i sam silnik) to może się obawiać.Ja coś nie coś wiem na ten temat i przed zrobieniem identyko auta na jeszcze większą moc niż ma Złoś,rozmawiałem z wieloma "mądrymi" głowami,które jednoznacznie stwierdzały,że jak będą kute korby,wzmocnione sprzęgła w dsg i parę innych dupereli,to nie ma prawa się cokolwiek spierdzielić w tym aucie.Ja mając jakąś tam świadomość ile kosztuje profi tuning i ile trzeba czasu na to poświęcić,to chcąc odkupić takie auto (plus inne drogie akcesoria) bym za bardzo nie płakał w rękaw sprzedającego,żeby nie wiadomo ile spuścił z ceny,bo wiem,że za bardzo nie ma z czego opuścić.Ja np.wiedząc jak właściciel dbał o auto (zmieniał olej w silniku,dsg,fitry i inne pierdoły,dwa razy częściej niż wymagała instrukcja obsługi),nie mając pełnej świadomości o tuningu, to bym wolał takie auto odkupić ( tuningowane,eksploatowane w granicach zdrowego rozsądku,wiedząc,że sprzedający nie jest idiotą,który upalał na zimnym silniku) niż auto seryjne od gościa,który pojawił się "znikąd" i być może "szkocił" na wymianie podstawowych rzeczy eksploatacyjnych,a taki samochód może okazać się "zajechany".Tyle na temat i nie chciałbym,aby ktoś odebrał mój post jako autoreklamę,tylko zdał sobie sprawę z pewnych faktów i kosztów jakie poniósł Złoś,bo zawsze starał się i wrzucał do fury to co najlepsze i co za tym idzie najdroższe.Osobiście bardzo żałuję,że Tomek chce sprzedać szerszenia... :-(
Niestety dla zlosia wie o tym wszystkim kilkanaście (może kilkadziesiąt) osób. Ciężko znaleźć pasjonata na seryjnego golfa r, tym bardziej na erke po tuningu, większość przęciętnych zjadaczy zupy pomidorowej wychodzi z założenie że 140k za golfa to wyrzucanie pięniędzy w błoto (oj oj jak się mylą) i zacytuje tutaj redaktorów Top Gear "ludzie nie kupują tego auto bo poprostu nie wiedzą jak dobre to auto"


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: MatthewG » czw sty 26, 2012 01:42

I dlatego ja wciąż liczę na to, że Tomek zrezygnuje ze sprzedaży :grin: Albo po prostu nie trafi się kupiec, jak kto woli :jezor: Wybacz Tomku.


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: zlos » czw sty 26, 2012 21:32

Mati, to ja już wiem kto tutaj inwestuje we wróżki i Cyganów, żebym nie znalazł kupca na szerszenia ;)

Odnośnie ceny - Niemcom puszczam za 29.500 EUR. Wg dzisiejszego kursu (4,23) wychodzi dokładnie 125 tysia. W przyszłym tygodniu mają przyjechać i kto wie, może nim wrócą - jakoś nie zakładam, że gościu jedzie do mnie 1.000 km tylko po to, żeby się kajtnąć. Ale mogę się mylić!


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: miskieusz » czw sty 26, 2012 21:37

zlos, trzymamy kciuki :pub: :bigok:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: Rybak » czw sty 26, 2012 23:31

zlos pisze: W przyszłym tygodniu mają przyjechać i kto wie, może nim wrócą - jakoś nie zakładam, że gościu jedzie do mnie 1.000 km tylko po to, żeby się kajtnąć. Ale mogę się mylić!
Obyś się mylił :P Ale znając stan techniczny tego auta,to jestem więcej niż pewien,że auto wyjedzie do fatherlandu... :rozpacz:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: MatthewG » ndz sty 29, 2012 11:28

Jakiś update odnośnie sprzedaży? :-)


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
horsi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 14:27

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: horsi » ndz sty 29, 2012 11:40

pewnie poszla w swiat fuRa a zlos jest tak zalamany rozstaniem ze nawet w klawiature nie potrafi stuknac :los2:



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: zlos » ndz sty 29, 2012 13:24

Jak już pisałem, w przyszłym tygodniu przyjeżdża Hans z obstawą wyrwać mi furę. Przynajmniej tak wynika z korespondencji mailowej. Do transakcji zostało jeszcze 1.000km oraz trochę grosza od Hansa, więc nic pewnego.
Inne pomysły kupujących jak przyjadę-poudaję bogatego-kajtnę się, golfik za ziemię, szerszeń za bony towarowe tesco ;) oraz w zamianie za 3 stare golfy jakoś upadły. Choć tak właściwie to dobre pomysły były!

A! No i był jeden oszuścik, co chciał już mi płacić na konto, cena plus 15.000 EUR podatku (!!!), po które zgłosiłby się jakiś francuz do mnie... Massssakra.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: MatthewG » ndz sty 29, 2012 15:06

To w takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać na smutne wieści, smutne oczywiście dla eR-grupy :-(


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Post autor: zlos » ndz sty 29, 2012 15:12

MatthewG pisze:To w takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać na smutne wieści, smutne oczywiście dla eR-grupy
Szczerze, jakoś nie widzę tej transakcji. Zwykle sprzedaję auto w 2 dni, albo sprzedaję za rok ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360

Post autor: Rybak » ndz sty 29, 2012 22:58

MatthewG pisze:To w takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać na smutne wieści, smutne oczywiście dla eR-grupy :-(
Spoko,spoko Mati,nie wierzę żeby Tomek osierocił zupełnie eR-grupę.Co najwyżej podjedzie innym autem...



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości