[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
dymekvr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt paź 28, 2008 22:03
Lokalizacja: elbląg

Post autor: dymekvr6 » wt kwie 07, 2009 10:02

śliczne zadbane auto :hmm: widze zderzaki masz w kolorze to i z czasem listwy przydałoby sie prysnąć :) a jak listwy to i klamki przy okazji :) do tego ładne koło, jakas gleba i bedzie malina :bigok:
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 10:03 przez dymekvr6, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=220126

Awatar użytkownika
dziku89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: czw lut 26, 2009 15:13
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Post autor: dziku89 » wt kwie 07, 2009 10:33

Nooo gratuluje bardzo fajniutki wolferek:))) Smoked front Ci wyszedł super:] ładnie przyciemnione blendy:P pozdro


Im więcej potu na poligonie, tym mniej krwi na froncie... :)

Scotto
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 23:09
Lokalizacja: londyn

Post autor: Scotto » wt kwie 07, 2009 10:52

POOREK pisze:ale ja nie mam samochodu do jazdy 15km dziennie i muszę mieć samochodzik komfortowy połączony z atrakcyjnym wyglądem... w planach jest 15... nad 16 pomyślę jeszcze jak będę kupował
Pomysl :bigok: Ja w swoim temacie pisalem ze gleby nie bedzie bo tez zalezalo mi na konforcie a do pracy dojezdzam 200 km w obie strony, a teraz mysle czy by gwintu na jakis twardszy nie zmienic zeby bylo nizej :helm:


Moj golf
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=75825 vento front
[url=http://img293.imageshack.us/my.php?image=golfsesjaaaa001vq3.jpg][img]http://img293.imageshack.us/img293/5788/golfsesjaaaa001vq3.th.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt kwie 07, 2009 12:31

ojj ale mnie wszyscy nakręcacie :D robicie to specjalnie z ta gleba i tymi kołami :jezor:
zeton pisze:bardzo fajnie ze idziesz w kierunku czarnego bandziora
no dokładnie kolego taka sama myśl mi po głowie chodzi :D taki bandzior ma być, i taka zadziora.. :grin:
tomaz pisze:Ogólnie autko prezentuje sie ładnie, gril zostawił bym ze znaczkiem bo jednak cos tak pusto.
lepszy ten grill niż ori 3 żeberka.. może kiedyś będzie ori 2 żeberka z czarnym znaczkiem.. ale to kiedyś, kiedyś :) na ten moment podoba mi się tak jak jest teraz :bajer:


dzięki PanoVWie :pub: :okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » wt kwie 07, 2009 15:30

co do malowania listew to z tego co wiem sa wersje twarde,pod malowanie,te miekkie sie po czasie pofaluja..a pozatym-auto na codzien a dobrze wiemy jak to jest na parkingach :crazy:
czy my cos sugerujemy z gleba i kolami? :helm: skaaazdze :P naprawde pomysl,16" ,jakas gleba ..chociaz te -40 a roznica wielka :P


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt kwie 07, 2009 17:44

właśnie o tym malowaniu ostatnio rozmawiałem z lakiernikiem i to samo powiedział, że pomaluje ale za pół roku będzie to niezbyt wyglądało.. a o co Ci chodzi z tymi parkingami ? :helm: bo na parkingach to dużo się dzieje :D więc co dokładniej masz na myśli ? :D


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » wt kwie 07, 2009 18:02

a chociazby o ludzi,ktorzy wysiadajac nie patrza na auta obok i wychodza z "impetem" :crazy: uwierz,raz zbesztany wsiadal pozniej jak umial najdelikatniej :helm: a kazde uderzenie na farbie sie odbije..a na nie malowanych listwach nie bedzie razic tak w oczy ;)


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt kwie 07, 2009 18:17

co fakt to fakt... chciałem to polakierować razem z grillem, lotką itp ale powoli mi przechodzi :bajer: jak jest ładnie czernidłem jakimś pomazane to wcale nie widać że jest bez lakieru :P chyba mi już przechodzi na stałe lakierowanie tych listew :jezor: zawsze można jakoś lepiej spożytkować tą walutę :hmm:
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 18:19 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » wt kwie 07, 2009 18:29

w jakies sprezynki np :P hehe dokladnie jak mowisz,listwy miekkie moim zdaniem nie warto zeby pozniej sobie pluc w brode jak sie pofaluja ;)


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » wt kwie 07, 2009 20:03

POOREK, Golfik widać bardzo zadbany (przez Ciebie a nie przez Niemrę :bajer: ) Widzę, że robisz go na prawdziwego czarnucha... i dobrze :food: Jak do tej pory włożyłeś w Gofra sporo pracy, jak byś go przynajmniej -40 obniżył to byłoby dobrze... no i jakieś fajne kółko koniecznie (jak 15 cali to coś szerokiego z rantem lub ładna 16-stka :chytry: ) Pozdrawiam i powodzenia w modzeniu :bigok:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

simon180
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 431
Rejestracja: sob maja 03, 2008 14:36
Lokalizacja: OPR
Kontakt:

Post autor: simon180 » wt kwie 07, 2009 21:24

Ja podpiszę się pod kolegami, że felgi najlepiej 16. O glebie się nie wypowiem bo na razie też nie mam u siebie. Ale tylne lampy moim zdaniem nie pasują do auta. Zachowaj harmonię jak robisz całe auto na czerń to z tylne lampy też czarne, najlepiej Hella Black Magic. Pozdrawiam i życzę powodzenia.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt kwie 07, 2009 23:06

Zybi236 pisze:jak byś go przynajmniej -40 obniżył to byłoby dobrze
coraz bardziej się do tego skłaniam :okej: ale się zobaczy w jakim przedziale czasowym, priorytet to oponki :pub:
simon180 pisze:Ale tylne lampy moim zdaniem nie pasują do auta. Zachowaj harmonię jak robisz całe auto na czerń to z tylne lampy też czarne, najlepiej Hella Black Magic.
od zawsze podobały mi sie red-white i wiedziałem że jak kiedyś będę miał golfika to właśnie takie sobie kupię, i kupiłem :) powiedzieć muszę że podobają mi się w dalszym ciągu, ale nie wykluczam, że jeśli projekt będzie długi i wyczerpujący, to wymienię sobie je dla urozmaicenia na wspomniane hella black magic, które również są bardzo ładną lampą :) dla mnie na golfach liczą się tlyko te dwa rodzaje lamp, mimo tego że clear`y red-white są przez wielu znienawidzone i oklepane :) ale o gustach się nie dyskutuje :bajer:

dzięki Pany :okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
CzapCzap
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 830
Rejestracja: wt mar 14, 2006 23:53
Lokalizacja: Athlone
Kontakt:

Post autor: CzapCzap » wt kwie 07, 2009 23:09

Ladny golfik, froncik fajnie zrobiles. Przyjdzie glebka, kolo i bedzie furka niedopoznania :)
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 23:09 przez CzapCzap, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek <--------

Golf 3 GL 1.6 AFT - sprzedany :(
Golf 4 GTI 1.8T AGU - Jest :)
Jetta 2 CL 1.6D - Jest :)

luqasz84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: pn gru 08, 2008 19:08
Lokalizacja: okolice Lwowka
Kontakt:

Post autor: luqasz84 » wt kwie 07, 2009 23:10

Witam :)
Golferek widac bardzo zadbany, wypieszczony. wszystkie mody in plus. Ja takze uwzam iz 16tki beda w sam raz, sam posiadam 15 tki i wydaja sie jakies male :grin:
Heh golfik az sie prosi o te pare centow w dol. Pamietaj czarne sa szybsze :hmm:
Pozdro i powodzenia w modach :bigok:


MOJA KSIEZNICZKA AAM => 1Z
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=205849

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości