[Bora] 2.8 V6 AQP USA style, 19 zoll fotki strona 13 !!!

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » sob maja 30, 2009 14:36

bartol_variant pisze:Kilka kierajek do wyboru, prawdopodobnie zostanie oryginalna nówka skórzano-"drewniana" bo idealnie mi się komponuje z wnętrzem
Chętnie przygarnąłbym tą małą raida z poduchą :helm:
Czy to aby napewno auto dla emeryta? :chytry: nie jeden ścigant by się zdziwił :grin: świetna bora.. Niepozorna, wnętrze mega eleganckie. Wszystko co mogła dać fabryka jest na miejscu. Teraz pozostaje dopieszczanie.. Tak jak rozmawialiśmy w Świdnicy: powoli do celu. Obserwowałem temat poprzedniego auta, którego projekt wyszedł super. I myślę, że tu będzie jeszcze lepiej :bajer: pozdrawiam i do zobaczenia na nasepnych zlotach lub spotach w DW :pub:

BTW klapę usa dorwałeś gdzieś u nas, czy ebay.de lub ebay.com? Bo powoli rozglądam się za taką do a4 :bigok:
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 14:37 przez BLIND, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Arielll
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: śr paź 29, 2008 22:10
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: Arielll » sob maja 30, 2009 20:05

Temat ma zaledwie 3 strony a mimo to tempo i postęp modyfikacji robią imponujące wrażenie. :bigok: Czekam na fotki auta na gwincie. I opis wytrzymałości plyty pod silnik. :helm:



Awatar użytkownika
KanedA
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 687
Rejestracja: śr lip 09, 2008 12:13
Lokalizacja: RadzionkóVW
Kontakt:

Post autor: KanedA » sob maja 30, 2009 20:22

ładny :D nawet bardzo ładny... ale co z felgami ? :-k

Pozdro,


Obrazek
Audi A4 B9 CMYC - Daily drive
MK3 Variant ARL++ Daily Drive 23XKM4XXNm - był...
MK3 VR6 ABV Syncro US - był... ale już nie ma...

Stowarzyszenie Volkswagen Klub Polska #411

bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » sob maja 30, 2009 22:44

BLIND pisze:
bartol_variant pisze:Kilka kierajek do wyboru, prawdopodobnie zostanie oryginalna nówka skórzano-"drewniana" bo idealnie mi się komponuje z wnętrzem
Chętnie przygarnąłbym tą małą raida z poduchą :helm:
Czy to aby napewno auto dla emeryta? :chytry: nie jeden ścigant by się zdziwił :grin: świetna bora.. Niepozorna, wnętrze mega eleganckie. Wszystko co mogła dać fabryka jest na miejscu. Teraz pozostaje dopieszczanie.. Tak jak rozmawialiśmy w Świdnicy: powoli do celu. Obserwowałem temat poprzedniego auta, którego projekt wyszedł super. I myślę, że tu będzie jeszcze lepiej :bajer: pozdrawiam i do zobaczenia na nasepnych zlotach lub spotach w DW :pub:

BTW klapę usa dorwałeś gdzieś u nas, czy ebay.de lub ebay.com? Bo powoli rozglądam się za taką do a4 :bigok:
Hej Raida z poducha juz sprzedałem, ale mam je czesto gesto w sprzedaży więc jak będe coś miał to dam znać :) Co do klapy to powiem Ci szczerze że obserwując allegro wszystko można kupić (zresztą sam najlepiej wiesz jakie frytki można czasem wyrwać za jakie pieniążki) jakiś czas temu widziałem taką klape z US do Twojego Audi w dobrej cenie. Taki tam sedanik z SDi pod maską, chciałem dać emblemat na klape SDi ale szkoda mi klapy niszczyć.
Wszystko powoli do celu, niestety z brak czasu nie mam kiedy pozakładać wszystkich fantów, ba nawet nie mam kiedy kół wrzucić, ale mam nadzieje że na przestrzeni tygodnia wszystko się zmieni i auto będzie należycie się prezentowało, już ja o wszystko zadbam, nie robie auta na szybko bo nie lubie druciarstwa, więc staram się jak moge aby wszystko prezentowało się godnie. Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
Broker89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 15:06
Lokalizacja: Wwa/Lwo

Post autor: Broker89 » wt cze 02, 2009 15:21

fajna Borówa, a gdzie taką ładną osłonę pod silnik kupiłeś ? To na plastik ją się zakłada czy plastiki trzeba zrucać? I ile taka osłonka, bo ja chyba od Octavii za 300zł sobie chapne jak nie znajdę innej alternatywy


[url=http://img694.imageshack.us/i/37923698.jpg/][img]http://img694.imageshack.us/img694/1319/37923698.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
ozz
Adwokat Diabła
Adwokat Diabła
Posty: 489
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 20:01

Post autor: ozz » wt cze 02, 2009 23:16

bartol_variant pisze:przy napędzie na 4 koła i takiej mocy, ciężko go utrzymać w czystości
lol, tdi 110 km jest w związku z tym łatwiej utrzmać w czystości? a 1.6 to już się nie brudzi?
:crazy:

ozz


moje mk4: viewtopic.php?f=89&t=171598&hilit=ozz" onclick="window.open(this.href);return false;

bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » śr cze 03, 2009 00:31

ozz pisze:
bartol_variant pisze:przy napędzie na 4 koła i takiej mocy, ciężko go utrzymać w czystości
lol, tdi 110 km jest w związku z tym łatwiej utrzmać w czystości? a 1.6 to już się nie brudzi?
:crazy:

ozz
:panna:



bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » śr cze 03, 2009 00:33

Broker89 pisze:fajna Borówa, a gdzie taką ładną osłonę pod silnik kupiłeś ? To na plastik ją się zakłada czy plastiki trzeba zrucać? I ile taka osłonka, bo ja chyba od Octavii za 300zł sobie chapne jak nie znajdę innej alternatywy
Alu płyta to koszta około 400 pln w sumie robiona pod wymiar, pasuje praktycznie idealnie, w przypadku mojego silnika trzeba było ją delikatnie dogiąć, wkrotce dam kilka fotek jak to wygląda od spodu, przydatna rzecz, ostatnio kilka razy zdarzyło mi się przytrzec spodem z racji obniżenia auta, i jestem z tego fantu mega zadowolony. Plastik oczywiście do wywalenia bo jedynie do tego się nadaja oryginalna osłona. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
imp
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:31
Lokalizacja: mysłovwice/glivwice
Kontakt:

Post autor: imp » wt cze 09, 2009 21:26

Kolego , orientujesz się może jaki nr ma listwa US ?


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53310&postdays=0&postorder=asc&start=0]my ex mk3 GTI 20 jahre by ABF[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2269482#2269482]actual mk4 GTI Exlusive by AGU[/url]

6N 1.4 8V/MK4 1.6 8V/MK3GTI 2.016v/DERBY 1.1 8V/MK4GTI 1.8T 20V/6N 1.3 8V/A4 B6 1.9TDI/A4 B7 2.0TDI

bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » pn lip 06, 2009 22:20

Koniec tajemnic i chowania auta, już po Evencie więc i tutaj moge wrzucić fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na chłodno po odetchnięciu po Evencie moge powiedzieć mniej więcej co i jak, ale wszystko widać już na foto od norbiego Bora przeszła lekką metamorfoze, co nieco zostało zmienione ale bez przesady więc po krótce: grill bez znaczka JOM, znaczek w atrape GLi (rarytas praktycznie niedostępny, dzień przed Eventem wkońcu dotarł i dumnie się pręży teraz na grillu), listwa od wersji USA, ciemno białe obrysówki, nowa dokładka V6, zaślepki w błotniki WOB Edition, prawe duże lusterko ze zmienionym wkładem, tylna klapa USA bez znaczków i logo VW, mała tylna rejestracja. Zawieszenie gwintowane TA Technix 4motion, koła oryginalne Audi S8 W12 wypolerowane na lustro 8x18" z oponami 215/35 18 (przód Semperit tył Nankang) jeszcze w tym tygodniu wskakują świeże Toyo w rozmiarze 205/35 bo z 215 nie jestem zadowolony. Dystanse redykcyjne przód 20 mm tył 27 mm, idealnie spasowane w nadkola pod air ride, bo już teraz wiem że kwestią czasu jest że musi się pojawić, bo podczas jazdy na Event z norbim przytarliśmy płytą chyba z 20 razy Kierownica oraz gałka z wersji Highline, najczęściej występowały w Passacie W12. Filtr powietrza dedykowany do V6 K&N + rozwiert puszki do tego delikatnie zmieniony soft dzięki czemu przybyło troche PS-ów i NM.
W krótkim czasie bo w ciągu 4-5 miesięcy udało mi się ogarnąć samochód, nie był idealny, nie jest idealny i nigdy nie będzie, bo jak ja to mówie z gówna auta nie zrobisz Ale bardzo się ciesze i nie wiem jakim cudem udało się uzyskać tyle wyróżnień na Vag Evencie m.in Top 3 Bora (razem z Kokos-em i qling-iem).
Plany to air-ride, zmiana środków na Recaro w kremowej skórze z elektryką, docelowe koła Mercedes Segin 18" (taki sam wzór jak u mojego brata z tym że o cal większe, cały układ wydechowy, napewno MG Motorsport, bo jak mi kazali dać mu, to nie było efektu
Ostatnio zmieniony pn lip 06, 2009 22:21 przez bartol_variant, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
mariosol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 326
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:18
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: mariosol » wt lip 07, 2009 12:22

KOZAK BORKA :grin: :grin: :grin: Ja bym nie odpuscił i zamontowł spryski jak rowniez wiekszy zbiornik na płyn. Tak jak kolego pisał nie kazdemu drewno sie podoba ale ta skórka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: Co tu duzo pisac poprostu SUPER WYPAS :grin:


[url=http://imageshack.us][img]http://img3.imageshack.us/img3/6210/boradr3.jpg[/img][/url]
[url=http://g.imageshack.us/img3/boradr3.jpg/1/][img]http://img3.imageshack.us/img3/boradr3.jpg/1/w280.png[/img][/url]
MOJA BYŁA BORKA: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=250987

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » wt lip 07, 2009 16:11

elegancko :) to jak sie plasowalo podium ?? kto jakie miejsce ?? :) i ogolnie ile Bor bylo ??


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » wt lip 07, 2009 16:41

jest świetnie jedynie co mi się nie podoba to te zagłówki które występują w borze... ale tak jest naprawdę dobrze, a będzie lepiej :)



bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » śr lip 08, 2009 01:14

Drewno napewno zostaje, mi się np podoba i nie widze u siebie przy tych skórach np. carbonu czy innych wynalazków, komponuje się mega idealnie,a że się starzeje to tak zostanie. Jedyna zmiana w środku to krem recaro, kwestia czasu i napewno się pojawią, może jeszcze w tym miesiącu. Koła docelowe, powinny byc dwa komplety ale to napewno pod koniec tego roku lub początek przyszłego, no i air-ride, bo na gwincie męczy już mnie troche jazda, w drodze na Evnet ciągle czymś darłem, a nisko jeszcze nie jest... Co do Eventu i Bor, to było 5 sztuk z czego 3 zostały nagrodzone jako TOP 3 moja qlinga i kokosa.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości