[Bora] 2.8 V6 AQP USA style, 19 zoll fotki strona 13 !!!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

[Bora] 2.8 V6 AQP USA style, 19 zoll fotki strona 13 !!!

Post autor: bartol_variant » pt mar 06, 2009 22:12

- Marka: Volkswagen
- Model: Bora
- Rok produkcji: 2000
- Kolor: LB5N
- Pojemność: 2792,00
- Moc: 204PS +
- Silnik: v6
- Wyposażenie: max wypas w sumie jaki można sobie zażyczyć: 4xel.szyby, podgrzewane elektryczne lusterka, 4xair bag, podgrzewana tylna szyba, climatronic, jasne plastiki, kremowa skóra z kubełkowymi fotelami (przednie podgrzewane), podłokietnik, kierownica trójramienna, elementy pseudo drewna, xenon, pakiet USA



Car Audio: Morel Tempo 6 wzmacniacz Vibe monoblock + Lanzar Vibe 2 kanałowy, woofer Vibe Black Air II radio Alpine CDA-9812RB
Felgi BBS RS 865 9x19" ET41w lakierze typu chrom + polerka rantów + dystanse redukcyjne z 5x100 na 5x112
Opony 215/35/19 Pirelli P-zero Nero nówki sztuki
Zawieszenie: gwintowane TA Technix, tył bez regulacji
Opis zewnętrzny: sedanik, samochód jest w 100% oryginalny i bezwypadkowy, oryginalny lakier ciemno niebieski, jak dla mnie granatowy. Grill bez znaczka usunięte zagłębienie z maski po znaczku, przednia listwa USA bez wycięcia na tablice rejestracyjną + ciemno białe obrysówki, prawe duże lusterko, tylna klapa z wersji USA, usunięte wszystkie oznaczenia + tablica na wymiar. Zaślepki kierunków WOB Edition, chrom antenka. Xenonowe reflektory zmienione z ori seryjnych, oryginalne tylne lampy na rynek amerykański.
Wnętrze:max wypas w sumie jaki można sobie zażyczyć: 4xel.szyby, podgrzewane elektryczne lusterka, 4xair bag, podgrzewana tylna szyba, climatronic, jasne plastiki, kremowa skóra z kubełkowymi fotelami (przednie podgrzewane, podłokietnik, kierownica trójramienna, elementy pseudo drewna, odłączane ESP, MFA, tempomat, 1/2 FIS, kierownica z VW Passata W12, nowa gałka zmiany biegów 4motion, ogólnie jak na swój przebieg wnętrze super utrzymane, za co otrzymałem nagrodę w Vag Event 2009r. :)



Zmiany przeprowadzone: Bede systematycznie uaktualniał co i jak, bo jak dotąd to go konkretnie umyłem i nic więcej, bo został zakupiony wczoraj tj. 18.01.09r.
Plany: Plany jak u każdego są bogate i obfite, dla mnie jest to wymarzone auto więc powoli bede dązył do celu, a więc do rzeczy: nowy znaczek w grill V6, navi MFD, gwintowane zawieszenie do 4motion, przednia listwa w zderzak od US, tylna klapa US, lampy tylne US, oryginalna trójramienna kierownica drewniana lub Raid Silberpfeil 32cm, nowa dokładka przedniego zderzaka, zaślepki w miejsce kierunków w błotniki WOB, zegary z pełnym fisem lub od R32, nakładki na pedały od audi TT, koła MAM Nuvo z oponami 205/35 18" lub ASA AR-1 z oponami 215/35 oba zestawy 18"

Po pewnym czasie przestoju powróciłem z nowym autkiem jakim jest VW Bora seryjne 2.8 V6 bardzo dobrze utrzymane, do Naszego kraju trafiło z importu ze Szwajcarii, wrażenia z jazdy nie do opisania dla kogoś kto dotychczas jeździł TDi a czasem brat go przewiózł Vr6, masakra po prostu. Droga powrotna do DSW, mój brat za sterem rozpędził się do 220 pojechałby pewnie do końca ale było mokro i trochę ślisko. Spalanie jak dojechaliśmy do domu zadziwiło mnie bardzo pozytywnie jedyne 10,5L, zalana V-power Racing 99+ Mam nadzieje że auto w moich rękach się nie zmarnuje i będzie wyglądało tak jak chce, wszystkie planowane części gadżety już praktycznie mam, jak tylko skończy się zima, auto odwiedzi na pewno lakiernika, mechanika, tłumikarza i może GTO co by kilka km dodał. Nie jestem jakimś tam rejserem, ale naprawdę nie wiele jeżdżę swoim autem, więc nie opłacało mi się kupować 1.9 TDi czy 1.6 bo to byłaby głupota, a tak połączyłem przyjemne z pożytecznym :)

Oto kilka fotek auta, po dzisiejszym myciu, przy napędzie na 4 koła i takiej mocy, ciężko go utrzymać w czystości, ale Meguiars mi troche pomógł i oto efekty:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Niestety dywanik troche brudny, ale sami widzicie jaka pogoda...

Obrazek

Kilka fotek fantów:

Obrazek
Klapa US prosto od Macieja ze Style (wielkie dzięki za klape i za całą transakcje, pełna perfekcja pod każdym calem)

Obrazek
Długo oczekiwane fanty, listwa US ori nówka sztuka do Bory z DE, oraz zaślepki kierunków WOB Edition :)

Obrazek
Kilka kierajek do wyboru, prawdopodobnie zostanie oryginalna nówka skórzano-"drewniana" bo idealnie mi się komponuje z wnętrzem

+ kilkanaście gadżetów których nie widać na foto a są.
Pozdrawiam :)

Kilka fotek z Eventu od Lońka (strona 10):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Top 3 Boraty Vag Event 2009
Obrazek
Obrazek

Sierpień 2009 Foto z Variantem (obecnie Vartiant in progress) (strona 10):
Obrazek
Nowy frykas od zawsze tego mi brakowało :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Listopad 2009 W zasadzie dla tego auta sezon się zakończył i odpoczywa sobie spokojnie w garażu a właściciel dłubie sobie czasem przy nim i stara się kolekcjonować nowe elementy układanki, co z tego wyjdzie, comming soon.

Kwiecień 2010 Some photos: (strona 14)
Obudowa od ARL'a:
Obrazek
Plastic, maskownica zbiorniczków (wyrównawczego i spryskiwaczy) pochodzaca z Audi S3:
Obrazek
Końcówka podwójna, delikatnie ścięta, całość z kwasiaka, tak jak i cały układ 3":
Obrazek
Obrazek
Tłumik, już tak nie wygląda, wyczyszczony, wygląda jak nówka, końcówki odcięte, całość wkrótce:
Obrazek
Komora silnika, ogarnięta na obecną chwile na tip top, fotki przed końcowym czyszczeniem:
Obrazek
Maska, już bez wygłuszenie, śladu na dole po naklejce już nie ma ;):
Obrazek
Biedna Borunia, całą zime stała w garażu, cała zakurzona, tak wygląda obecnie:
Obrazek
Oponki 205/35 18 Toyo Proxes x4, felgi Mam Nuvo na sprzedaż:
Obrazek
Obrazek

Powoli coś tam się dzieje, za jakiś czas felgi jadą na odnowe polerki, wskoczą na nie oponki, później regulacja i zabawa gwintem, montaż wszystkich fantów na auto, polerka lakieru + wyciągnięcie bezinwazyjnie 2 wgniotek na drzwiach i to będzie pewnie na tyle

Obrazek Obrazek

Kilka fotek z dziś, wydech definitywnie zakończony i tak już będzie to wyglądało:
Obrazek Obrazek

Negatyw na zimówce:
Obrazek

3cm kurzu, auto brudne nie wypolerowane jeszcze po zimie :) w tym tygodniu powinno się to zmienić ;)
Obrazek

Strona 15
Tył bez regulacji, tulejka wywalona, przód pójdzie jeszcze nieco w dół, kwestia wrzucenia kilku odboi i będzie chyba ok:
Obrazek


Obrazek

Komora gazowa, sekwens schowany:
Obrazek

Maj 2010 Strona 16, 17, 18 Trochę nowości, lampy usa etc.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz kwie 01, 2012 08:04 przez bartol_variant, łącznie zmieniany 8 razy.



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » pt mar 06, 2009 22:44

piękna borówka !! super wypas niczego chyba nie brakuje plany tez zacne i widac ze powoli je realizujesz :)


Obrazek

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pt mar 06, 2009 23:21

Niezła bora i widze ze od razu jedziesz z grubego kalibru z fantami :bigok:



Daniel87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 09, 2008 13:41
Lokalizacja: Wałcz,zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Daniel87 » sob mar 07, 2009 09:34

Nie no Bora na grubym wypasie...silniczek tez mocny...pozdrawiam


Daniel
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=210566

Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Post autor: Forest89 » sob mar 07, 2009 16:38

Nie no poprostu piekna Boraaaaaaaa. O silniku się nawet nie ma co wypowiadać.... niebo!!!!

Jedynie czego mi brakuje to spryskiwaczy reflektorów :P
Ostatnio zmieniony sob mar 07, 2009 16:39 przez Forest89, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
mr_exclusive
GTI POWER
GTI POWER
Posty: 413
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 15:10
Lokalizacja: Białogard
Kontakt:

Post autor: mr_exclusive » sob mar 07, 2009 16:40

niezła ta bora, jak zobaczyłem 1.4 to z niechęcią wchodziłem w ten temat a tu proszę jaka niespodzianka :bigok:


Pozdr,
Arek

Moje EX GTI Turbo:
viewtopic.php?t=169032

Polo 9N 1.9TDI Highline

Tani Hosting www zapraszam!

miqs

Post autor: miqs » sob mar 07, 2009 17:30

Całkiem ładnie prezentująca się Bora. Nawet niezłe wyposażenie. Życzę udanych modów :)



Awatar użytkownika
Kokos22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn mar 24, 2008 22:39
Lokalizacja: wlkp.
Kontakt:

VW Bora by KoKoS....

Post autor: Kokos22 » sob mar 07, 2009 19:33

Ladna bora,bardzo dobre wyposarzenie i bardzo fajne fanty...idziemy w tym samym stylu,do zobaczenia na jakims zlocie,pozdro....


*.*KoKoS*.* [url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=209742[/url]

chmuraIV
Forum Master
Forum Master
Posty: 1173
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:37
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk
Kontakt:

Post autor: chmuraIV » sob mar 07, 2009 23:52

emerycki Volkswagen... hehe dobre... zwlaszcza z takim silnikiem i wyposazeniem !!! Piekna borowka !!! I widze ze zmiany ida w dobra strone :) 3mac tak dalej !!
pozdro


SPRZEDAM NOWE SPREZYNY EIBACH PRO KIT DO GOLFA MK4 (SILNIK 1,4 i 1.6) ---> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959499498

Sprzedam dywniki welurowe czarne ORI VW ze stoperami -> info PW

Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

Post autor: italiano_83 » ndz mar 08, 2009 21:21

fajna BORÓWKA :grin: Środeczek lux :bajer: Silniczek V6 - się pewnie zajefajnie kręci :satan: Widzę, że z modami ostro jedziesz :chytry: Pozdro :bigok:


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

Awatar użytkownika
Scientist
Forum Master
Forum Master
Posty: 1245
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 20:41

Post autor: Scientist » ndz mar 08, 2009 21:27

uuu dobroć czystej postaci ... 1.4 LPG..heh dobre :D widze ze planujesz 18" ASA... znakomity wybór, sam na takie polowałem w chromie...ale nie było w rozstawie 5x100 :(

ogólnie plany zacne, czekam na dalszy rozwój sytuacji :bigok:



Awatar użytkownika
Scientist
Forum Master
Forum Master
Posty: 1245
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 20:41

Post autor: Scientist » ndz mar 08, 2009 21:30

a swoją drogą może to Cie zainteresuje :dol:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=223252



bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » ndz mar 08, 2009 21:54

Scientist pisze:a swoją drogą może to Cie zainteresuje :dol:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=223252
hehe to temat z moimi felgami, niestety albo stety koncepcja nieco się zmieniła, mam 4motion i chciałbym takie same koła czyli wszystkie 4 tej samej szerokości i takie same opony, trafiły się ciekawe do kupienia więc postanowiłem ASA wystawić na sprzedaż. :)



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr mar 11, 2009 15:23

no niezly egzemplarz :) ja tak samo niechetnie w 1400 lpg wchodzilem :) pozytywna niespodzianka :P :P


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości