[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV - powrót do serii

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
Dawca_Nerek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1887
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:08
Lokalizacja: F1 DAWCA

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: Dawca_Nerek » śr sty 26, 2011 14:48

KonradzikIV pisze: :shock: :shock: :shock: :shock:
aż Cię zatwardzenie widzę wzięło :los2:
Dobrze idzie :popcorn:


Obrazek
Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Awatar użytkownika
ozz
Adwokat Diabła
Adwokat Diabła
Posty: 489
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 20:01

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: ozz » śr sty 26, 2011 18:49

alpha pisze:Ta klamka na dole tak zostaje?
:hihi: bedzie zaspawana bo otwieranie klapy będzie tak jak w mk5 czyli w znaczku VW :)


moje mk4: viewtopic.php?f=89&t=171598&hilit=ozz" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: czajaa22 » śr sty 26, 2011 19:26

no coś się ruszyło bo znowu nudno się robiło :okej: Z klapa dobry mod powodzenia.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: Radas » śr sty 26, 2011 19:49

alpha pisze:Ta klamka na dole tak zostaje?
no tylko że będzie przecież ładnie obrobiona i w środku wyłożona gumą taką jak ta pod podłokietnikiem co by kierownik mógł sobie tak wtykać drobne na myjnie :panna:
Będzie kozak w tym sezonie :satan:



Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: trzeci5 » śr sty 26, 2011 19:58

Kamel pisze:To w razie jak padnie akumulator

to co... akum jest przecież w komoże silnika więc wymienia się na nowy i otwieraczka działa jak się należy,a ile razy w roku pada akumlator
KonradzikIV pisze:Ta klamka na dole tak zostaje?
tak zostanie bo jak padnie akum to będzie rezerwowe otwieranie :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Awatar użytkownika
Fojt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 13:58
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: Fojt » czw sty 27, 2011 01:11

Jutro skontroluje prace trzeci5. Zobacze czy ta klapa jest dobrze pospawana !! :grin:


Obrazek
Mk6 GTI DSG 2.0 TSI Stage 4

Awatar użytkownika
alpha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: śr gru 27, 2006 19:13
Lokalizacja: z tąd!

Re: [GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: alpha » czw sty 27, 2011 03:10

ozz pisze:
alpha pisze:Ta klamka na dole tak zostaje?
:hihi: bedzie zaspawana bo otwieranie klapy będzie tak jak w mk5 czyli w znaczku VW :)
Co ty nie powiesz, naprawde nie wiedziałem jak działa mechanizm w mk5, konrad ma rozne pomysły więc bałem się faktycznie że ją zostawi :rozpacz: co więcej poziom intelektualny co poniektórych miażdży panowie, tak trzeba to przyznać, jeden śmieszny post = jedna strona szydery, jest na to jakieś matematyczne równanie? debilizm wzrasta wprost proporcjonalnie do zaistniałej prowokacji, rozpacz, ok znawcy (czyt. onaniści) zastanawia mnie tyko skoro się tak nad nią spuszczacie czemu jeszcze nikt takiej nie ma, co za droga? czy spawać nikt nie umie? a może lakiernik rozkłada ręce, za dużo szpachli, co wpłynie na osiągi oczywiście na minus, ale za to dociąży tył, auto będzie się lepiej kleić do asfaltu. Jak chłopak zrobi to już nie będzie taki efekt bo miał pierwszy to już nie to samo... Bijecie piane a sami nic ciekawego nie zrobicie, ciekawe kto wniósł do tematu jakąś praktyczną wiedzę techniczną? przypomina mi się reklama media mark't - nie dla ..... Pisać każdy może, a powinno to być zabronione poniżej danego poziomu inteligencji.
Powodzenia znawcy, nie zaśmiecajcie chłopakowi jakże cudengo tematu.
P.s jak ktoś chce mnie nauczyć czegoś nowego to na pw prosze



Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: KoVal » czw sty 27, 2011 09:33

alpha pisze: Co ty nie powiesz, naprawde nie wiedziałem jak działa mechanizm w mk5, konrad ma rozne pomysły więc bałem się faktycznie że ją zostawi :rozpacz: co więcej poziom intelektualny co poniektórych miażdży panowie, tak trzeba to przyznać, jeden śmieszny post = jedna strona szydery, jest na to jakieś matematyczne równanie? debilizm wzrasta wprost proporcjonalnie do zaistniałej prowokacji, rozpacz, ok znawcy (czyt. onaniści) zastanawia mnie tyko skoro się tak nad nią spuszczacie czemu jeszcze nikt takiej nie ma, co za droga? czy spawać nikt nie umie? a może lakiernik rozkłada ręce, za dużo szpachli, co wpłynie na osiągi oczywiście na minus, ale za to dociąży tył, auto będzie się lepiej kleić do asfaltu. Jak chłopak zrobi to już nie będzie taki efekt bo miał pierwszy to już nie to samo... Bijecie piane a sami nic ciekawego nie zrobicie, ciekawe kto wniósł do tematu jakąś praktyczną wiedzę techniczną? przypomina mi się reklama media mark't - nie dla ..... Pisać każdy może, a powinno to być zabronione poniżej danego poziomu inteligencji.
Powodzenia znawcy, nie zaśmiecajcie chłopakowi jakże cudengo tematu.
P.s jak ktoś chce mnie nauczyć czegoś nowego to na pw prosze
ło matko ale ty smędzisz, wszędzie te pretensje, tutaj, w temacie Sebka, weź człowieku stoperan i idź się wyżalić gdzieś indziej ;]


Konradzik klapa będzie miodzio, trzeci5 u Ciebie chyba nie było tego przetłoczenia koło znaczka mk5 co nie ?



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: stolniczkow » czw sty 27, 2011 09:41

KoVal, daj chłopakowi spokój - może ma "te dni" w miesiącu i nic na to nie poradzimy - hormony.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
ozz
Adwokat Diabła
Adwokat Diabła
Posty: 489
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 20:01

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: ozz » czw sty 27, 2011 10:37

alpha pisze:Co ty nie powiesz, naprawde nie wiedziałem jak działa mechanizm w mk5, konrad ma rozne pomysły więc bałem się faktycznie że ją zostawi :rozpacz: co więcej poziom intelektualny co poniektórych miażdży panowie, tak trzeba to przyznać, jeden śmieszny post = jedna strona szydery, jest na to jakieś matematyczne równanie? debilizm wzrasta wprost proporcjonalnie do zaistniałej prowokacji, rozpacz, ok znawcy (czyt. onaniści) zastanawia mnie tyko skoro się tak nad nią spuszczacie czemu jeszcze nikt takiej nie ma, co za droga? czy spawać nikt nie umie? a może lakiernik rozkłada ręce, za dużo szpachli, co wpłynie na osiągi oczywiście na minus, ale za to dociąży tył, auto będzie się lepiej kleić do asfaltu. Jak chłopak zrobi to już nie będzie taki efekt bo miał pierwszy to już nie to samo... Bijecie piane a sami nic ciekawego nie zrobicie, ciekawe kto wniósł do tematu jakąś praktyczną wiedzę techniczną? przypomina mi się reklama media mark't - nie dla ..... Pisać każdy może, a powinno to być zabronione poniżej danego poziomu inteligencji.
Powodzenia znawcy, nie zaśmiecajcie chłopakowi jakże cudengo tematu.
P.s jak ktoś chce mnie nauczyć czegoś nowego to na pw prosze
Chłopie, o co kaman? napisałem Ci co i jak na serio co byś wiedział z czego chłopaki się śmieją i jak jest rzeczywiście z tą klapą a Ty masz jeszcze jakieś pretensje.

wyluzuj :zaklopotanie:


moje mk4: viewtopic.php?f=89&t=171598&hilit=ozz" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: KonradzikIV » czw sty 27, 2011 12:58

Obrazek

:food: :food: :food: :food:


Obrazek

Awatar użytkownika
GORAJ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: wt sty 12, 2010 21:15
Lokalizacja: Bukowno
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: GORAJ » czw sty 27, 2011 13:07

Oo Światelka Doszly :hmm: :bigok:

Teraz Trzeba Czekac Az Trafia Na Golfikaa :food:



Awatar użytkownika
strzalasp
TDI
TDI
Posty: 63
Rejestracja: pt gru 11, 2009 11:42
Lokalizacja: WL
Kontakt:

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: strzalasp » czw sty 27, 2011 14:52

Konrad założyłeś już ten tunel środkowy z wersji USA ??
Możesz pokazać jak to wygląda ??


Obrazek

Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

[GOLF MKIV] 1,9 TDI by KonradzikIV swap na ARL !

Post autor: trzeci5 » czw sty 27, 2011 15:36

alpha pisze:zastanawia mnie tyko skoro się tak nad nią spuszczacie czemu jeszcze nikt takiej nie ma, co za droga? czy spawać nikt nie umie? a może lakiernik rozkłada ręce, za dużo szpachli,
kolego jesteś w błędzie i na nic te matematyczne rozwiązania bo ja już taką klape mam prawie od roku i nie trzeba być lakiernikiem ani blachażem żeby coś takiego wymodzić wystarczą chęci :helm:
KoVal pisze:Konradzik klapa będzie miodzio, trzeci5 u Ciebie chyba nie było tego przetłoczenia koło znaczka mk5 co nie ?
tak dokładnieale ja chciałem bez przetłoczenia i taką sobie zrobiłem a konrad sobie zażyczył z przetłoczeniem i taką się mu zrobi :bigok:

A klamki nie będzie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Obrazek

fajne lampki :hmm:


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości