[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » wt gru 09, 2008 21:25

- DEZENT model C /CUP/ 17" (na sezon zimowy 13' stalówki z rantami i dekielkami vw)
tyle o kolach,czytalem 1 post ze 3 razy jak nei wiecej:D


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt gru 09, 2008 21:26

hehe widocznie przy okazji jakiś poprawek to wyleciało... felgi 17'x8' ET35H2 :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Virus177
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt lut 17, 2006 17:38
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Virus177 » wt gru 09, 2008 23:48

super autko,ladnie utrzymane i zrobione z dobrym smakiem
jedynie srodek grilla bym zostawil na czarno :grin: ale to rzecz gustu
a i mam pytanie jak sie jezdzi w nowych fotelach?? Myslalem tez nad takimi bo niebieskie GTI Edition ciezko wychaczyc :grin:
Ostatnio zmieniony wt gru 09, 2008 23:51 przez Virus177, łącznie zmieniany 1 raz.


Vr6 24v http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=328873

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr gru 10, 2008 07:23

Virus177 pisze:jedynie srodek grilla bym zostawil na czarno
hehe nie możemy wszyscy mieć tak samo ;) a powaznie to się zbieram od hohoho żeby to zrobic, wszystko niezbędne do pomalowania juz z poł roku czeka na półce :P
Virus177 pisze:a i mam pytanie jak sie jezdzi w nowych fotelach?? Myslalem tez nad takimi bo niebieskie GTI Edition ciezko wychaczyc
te gti edition to szukałem z pół roku dzieńw dzień na allegro i się nie trafiło - więc odpuściłem... na tych jeździ się jak dla mnie o wiele lepiej bo już jakoś trzymają na boki, oraz siedzi się w nich "niżej i głębiej" niż na taboretach :)


Obrazek

Awatar użytkownika
kacper87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: kacper87 » śr gru 10, 2008 16:25

To Twojego Golfika widuje prawie codziennie na parkingu jednej z krakowskich uczelni (nie podaje nazwy w razie gdyby było tajemnicą gdzie go stawiasz :helm: ) ? :chytry: :grin:


http://www.chronlakier.pl - folie ochronne do ochrony lakieru samochodowego ChronLakier.pl

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » śr gru 10, 2008 19:38

kacper87 pisze:To Twojego Golfika widuje prawie codziennie na parkingu jednej z krakowskich uczelni (nie podaje nazwy w razie gdyby było tajemnicą gdzie go stawiasz :helm: ) ? :chytry: :grin:
tak, stoi dzień w dzień przy agh (nie wstydze się tego gdzie studiuję ;) )


Obrazek

Awatar użytkownika
kacper87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:16
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: kacper87 » śr gru 10, 2008 21:33

Nie chodzi o wstyd bo nie ma sie czego wstydzić, a wręcz przeciwnie :) chodzi o bezpieczeństwo Twojego samochodu. :helm: a mógłbyś mi mniej więcej napisać jak to zrobiłeś że tam parkujesz? bo z tego co czytałem regulamin i cennik parkingu na terenie AGH to studenci mogą tam stawać po 16 i to za dość duże pieniądze, chyba że coś źle zrozumiałem.

Poza tym muszę dodać, że Golfik pięknie wygląda nawet na zimówkach :bigok:


http://www.chronlakier.pl - folie ochronne do ochrony lakieru samochodowego ChronLakier.pl

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz gru 14, 2008 23:36

dzisiaj na ostatnim spocie gr. małopolskiej w 2008 roku :partyman:

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » pn sty 12, 2009 13:27

Dawno nie zagladalem ale czaeem trzeba:)
Podaoba mi sie pomysl na umieszczenie wzmacniacza, jednak ja wole miec zawsz regulacje pod reka :) i widze ze bra zakupiles:) bardzo przydatna rzecz :)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn sty 12, 2009 18:22

herbiasty, hehe a no trzeba odwiedzać, trzeba ;) co do wzmacniacza to ja wolę minimalizm - dlatego nie ma wzmacniacza na wierzchu, kabli na wierzchu, tweeterów w słupkach itd ;) ma wyglądać jak najbardziej seryjnie ;) a regulacje zrobiłem zanim wzmaka tam zamknąłem...

bra faktycznie bardzo się przydaje, nawet do oceny odległości ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pn sty 12, 2009 21:58

..:VoyteQ:.., zrób no jakie zdjęcie auto świeży śnieg spadnie temat audio mnie nie rusza :grin: to chociaż świeże zdjęcia pooglądam czyściocha coś się będzie zmieniać jeszcze :chytry:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn sty 12, 2009 22:08

vwosiu pisze:..:VoyteQ:.., zrób no jakie zdjęcie auto świeży śnieg spadnie temat audio mnie nie rusza :grin: to chociaż świeże zdjęcia pooglądam czyściocha coś się będzie zmieniać jeszcze :chytry:
hehe coś tam pstryknę jak znajdę chwilę :) a zmieniać się będzie jeszcze trochę na wiosnę :) najbliższy plan, to progi od gti,grill orginalny od gti ze znaczkiem vw, pomalowanie góry zderzaków i listw bocznych pod kolor auta... no i cały czas mam plan na polerkę felg :), do tego może coś z klapą wymyślę, prawdopodobnie wywalę zamek i zaspawam plastikiem dziurę po przycisku, wywalę wycieraczkę, ale znaczek vw zostanie... no chyba że uda mi się znaleść inny który mi w głowie siedzi :) a oprócz tego może coś jeszcze na nowy sezon wskoczy, w zależności od finansów

[ Dodano: 12 Sty 2009 21:31 ]
2 vt jak to mniej wiecej miało by wygladac...
Obrazek Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » wt sty 13, 2009 00:42

..:VoyteQ:.. pisze:hehe coś tam pstryknę jak znajdę chwilę :)
oj znajdziesz znajdziesz musisz :grin:
wszystko pasuje co wypisałeś ale mieszane uczucia mam do lakierowania plastików wkoło auta pasuje mi u ciebie to tak jak jest teraz jednakże polakierujesz to przyjade tam do was to na żywo zobaczyć i jak się kółka będą świecić :grin: a do vt jeszcze znaczek w grila :green_fuck:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt sty 13, 2009 08:19

vt jest stare, więc nie uwzględnia znaczka w grillu :) te plastiki to jeszcze nie na 100%, co napewno ma być, to progi, lotka, grill, klapę po zimie i tak pewnie będę musiał malować, to zrobię od razu z tą wycieraczką i zamkiem ;) no i felgi poler, tylko cały czas się waham, czy całe, czy ranty (przy takim stopniu użytkowania co ja mam, to musiałbym te koła codziennie czyścić :( )

przegrzebałem swoją kolekcję (ok. 10 000 fotek golfów) i znalazłem dosłownie jedną fotkę z golfem w tym kolorze i z lakierowanym zderzakiem:

Obrazek


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości