[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Re: [mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: MatthewG » czw wrz 08, 2011 15:45

Wojtek pisze:Myślę też, że po tylu latach "bycia" tutaj, tak szybko mnie nie wykreślicie ;)
Damy Ci tydzień, no może dwa :grin:
Wojtek pisze:bo nie liczy się auto, tylko ludzie :pub:
Pięknie napisane ;)


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Wojtek » ndz wrz 11, 2011 14:15

hehe dzisiaj trafił mi się najlepszy kupiec... amerykanin, jest na platformie morskiej, chce już zapłacić ale wyłącznie paypalem. Taaa.... a ja niby mam się zgodzić :banghead:
Volkswagen Golf cult, klima, rarytas, idealny 1992
8 wiadomości
Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com> 10 września 2011 18:57
Do: wwiecha@gmail.com
have read the advert condition you have for sale,How much is it and the last price and When last was it serviced, how long have you owned it??
Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com> 10 września 2011 22:18
Do: Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com>
10000 zł is my last price. I'm owner since 2007, in this year i changed spark plugs and cables (NGK), do body & paint workshop, mounted air condition, renewed wheels, got new tyres, set new exhaust, new brake pads, etc.

Wojciech Wiecha
[Ukryto cytowany tekst]
Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com> 11 września 2011 07:41
Do: Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com>
Thanks for mail, i will like to inform you that i agree with to the cost of it but presently am not in the country am on a sea working and taking a little time to check this advert and i will be paying you through PayPal because its fast and secure and the only method for me to make the payment to you and i will be arranging for the pick up of the auto at your house door step,hope you have a PayPal Account kindly send me your PayPal Email and Your Full Name or you can open one at http://www.PayPal.com" onclick="window.open(this.href);return false;
[Ukryto cytowany tekst]
Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com> 11 września 2011 12:51
Do: Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com>
Where are You from? I don't have paypal account, but I have US dollars bank account, or I ask my friends "who has pp account".

Wojciech Wiecha
[Ukryto cytowany tekst]
Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com> 11 września 2011 12:56
Do: Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com>

I insisted on paypal because i don't have access to my bank account online as i don't have internet banking and i can't go to the bank due to the nature of my job, but i can pay from my paypal account, as i have my bank a/c attached to it, i will need you to give me your paypal email address so i can make the payments asap for the item and pls if you don't have paypal account yet, it is very easy to set up, go to http://www.paypal.com" onclick="window.open(this.href);return false; and get it set up , after you have set it up i will only need the e-mail address you use for registration with paypal so as to put the money through
[Ukryto cytowany tekst]
Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com> 11 września 2011 13:51
Do: Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com>
Hi

If You buy my car - how You take them from me? In Poland we need to write a sales contract to de-register the car. Do you whant more pictures or something ? I dont want to paypal, If you want to buy my car you must pay cash or bank transfer, and when I have cash "in hand" i will give car. If you cant pay for a car "personaly" you can send money to your family or friend, and they resend cash to me, or person who will take car from me should pay cash.

Wojciech Wiecha


W dniu 11 września 2011 12:56 użytkownik Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com> napisał:
[Ukryto cytowany tekst]

Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com> 11 września 2011 13:55
Do: Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com>
Thanks for your response. I will be adding the 3.9% PayPal surcharge to the total amount i will be paying you. So i will be paying directly into your PayPal account without any delay, and i hope you have a paypal account.
If you have one already, just send me the address to send it to, which is the email address you use for it or you can send me a paypal money request, so once i receive the details i will go ahead with the payment through PayPal and then i will contact my shipping company after you get the payment. I will need your home address for the merchandise to be Picked Up by the Shipping Company..
Have a nice day.
[Ukryto cytowany tekst]
Wojciech Wiecha <wwiecha@gmail.com> 11 września 2011 14:08
Do: Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com>
I don't have paypal account, and I don't want has it. If you want to buy my car -only cash or bank transfer - if you don't want to pay cash - sorry, i'm not interested in

And this is my only offer.

Wojciech Wiecha


W dniu 11 września 2011 13:55 użytkownik Hudson taylor <hthtaylor52@gmail.com> napisał:
[Ukryto cytowany tekst]


Obrazek

Awatar użytkownika
inż. Mk2_marcin
Golfista
Golfista
Posty: 2034
Rejestracja: sob lis 07, 2009 18:05
Lokalizacja: Kraków

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: inż. Mk2_marcin » ndz wrz 11, 2011 14:21

heh :D to dobry klient pewnie płynie po samochód, ale jak mu zależy to pójdzie do bankomatu i weźmie pieniążki.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Wojtek » ndz wrz 11, 2011 14:26

Hehe ale jak patrzę teraz po internecie, to dużo ludzi się na coś takiego złapało :panna:


Obrazek

Dani90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: pt maja 15, 2009 21:13
Lokalizacja: WM
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Dani90 » ndz wrz 11, 2011 15:09

Wojtek, rzuć link do tych ludzi co się na to złapali :D



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Wojtek » ndz wrz 11, 2011 15:18

Dani90, wystarczy wpisać w google "sprzedaż auta za granicę" albo "sprzedaż auta paypal"


Obrazek

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Zybi236 » ndz wrz 11, 2011 18:44

Wojtek, hehe, to samo przerabiałem niecały miesiąc temu i wcześniej ok. pół roku temu. Pisał do mnie maile namiętnie niejaki Robert Marton, który rzekomo jest marynarzem i też bardzo ale to bardzo chciał kupić mojego Golfa poprzez paypala. Wysyłał mi kilkanaście maili, że jest akurat zna statku w okolicach Bermudów i bardzo mu zależy, żeby Golfik czekał na niego w Londynie gdy ten wróci z rejsu. Tyle, że chciał aby mu wpłacić najpierw kasę na kontener, bo on niby nie wziął na statek karty kredytowej a po powrocie chciał :bajer: mi wysłać całą kasę tzn za transport i za auto. Potem sobie wymyślił, żebym to ja pozałatwiał wszystko związane z transportem, nadaniem kontenera itp. Napisałem mu żeby się wypałował :satan:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: A r t u r » pn wrz 12, 2011 00:06

Wojtek,

Hmm w sumie po tym co tu wkleiłeś to ja tu nie widzę wałka, jak narazie, mam od dłuższego czasu Paypala i wiem jak to działa. Trzeba było sobie na szybko założyć konto (robi to się moment). Jak wpłacił by te 10 000 na tego paypala w co wątpie, miałbyś kase :bajer: Nic nie ryzykujesz . Po auto może by jakoś, kiedyś przyjechał :helm: .



Awatar użytkownika
denu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: wt lip 03, 2007 12:08
Lokalizacja: Wrocław

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: denu » pn wrz 12, 2011 18:53

znalazłem taki sposób na paypala na ebayu:
- oszust wpłaca kasę na paypal,
- otrzymuje paczkę, zgłasza na PayPal że towar jest niezgodny z opisem, odsyła przesyłkę z potwierdzeniem odbioru, ale do w paczce jest coś innego - gorszego lub tańszego niż otrzymał
- kasa z paypala wraca do oszusta, teraz ma oryginalny towar i kasę
- tobie pozostaje zgłosić to na policję, a policja nie przyjmie zgłoszenia ponieważ policjant nie stał przy tobie podczas otwierania paczki ze zwrotem
przynajmniej tak to opisano tutaj:
http://reviews.ebay.com/THE-EASIEST-WAY ... 0001634949
nie wiem jak to się ma do samochodu, ale tak czy inaczej widać że PP nie jest bezpiecznym sposobem dokonywania transakcji

Żeby nie było totalnego odejścia od tematu, to chciałem dodać że szkoda że takie fajne autko sprzedajesz i mogę się założyć że kilka nocy będziesz miał nieprzespanych po pozbyciu się oczka w głowie ;)


Obrazek
mk3: Obrazek a3: Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: A r t u r » pn wrz 12, 2011 19:01

denu pisze:znalazłem taki sposób na paypala na ebayu:
- oszust wpłaca kasę na paypal,
- otrzymuje paczkę, zgłasza na PayPal że towar jest niezgodny z opisem, odsyła przesyłkę z potwierdzeniem odbioru, ale do w paczce jest coś innego - gorszego lub tańszego niż otrzymał
- kasa z paypala wraca do oszusta, teraz ma oryginalny towar i kasę

Hmm, ale normalnie robi się to tak, ze klient wpłaca na moje konto paypal kasę, jak widzę że jest już wpłata, to ściągam ją na swoje prawdziwe konto, i dopiero wysyłam paczkę :bajer:
Dobra bo ja odchodzę od tematu :helm:



Awatar użytkownika
matwol2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: sob paź 02, 2010 00:04
Lokalizacja: CTU <kuj-pom>

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: matwol2 » pt wrz 16, 2011 14:33

Wojtek, i jak sytuacja? jest ktoś zdecydowany?


MK3 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8#p4712932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Wojtek » pt wrz 16, 2011 15:25

jest kilku "zdecydowanych", nawet 2 z forum, ale zaliczki nikt jeszcze nie dał... a u mnie nie ma "Panie za 2 tygodnie wezmę, to zarezerwuj Pan" ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Wojtek » wt wrz 20, 2011 21:17

co tu dużo mówić... strasznie mi żal było jak oddawałem dokumenty i kluczyki, jak widziałem jak auto odjeżdża już "nie moje"... tyle pracy co było włożone to mało jakie auto ma... Auto sprzedane "w okolicy", kupiec z forum, może się pochwali. Poszło na dezentach, więc za parę dni pojawi się ogłoszenie o sprzedaży rh z dystansami i opon z nich.


Obrazek

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[mk3][OEM+]z miłości do detali / do sprzedania

Post autor: Fredi88 » wt wrz 20, 2011 21:22

no to sie skonczyla przygoda :popcorn:

szkoda tylko ze furka za twojej kadencji nie doczekała się jakiegoś konkretnego serducha pod maską :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości