[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
New_Man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: pt paź 24, 2008 15:27
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: New_Man » ndz wrz 05, 2010 16:56

..:VoyteQ:.., Z bagażniczkiem wygląda miodzio :food:
Niby to tylko gadżet do przewożenia Twojego drugiego pojazdu ale naprawdę wygląda konkret :D


Let's Tune it UP !!

Awatar użytkownika
ociu
...
...
Posty: 2047
Rejestracja: sob maja 02, 2009 11:00
Lokalizacja: DOL\SBL
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: ociu » ndz wrz 05, 2010 22:04

..:VoyteQ:.., Piękny samochód nic dodać nic ując, jest konkret :bigok: , może kiedyś jak się wybiore na jakiś większy zlocik to podmienimy się frontami :hmm:


VENTO RIP :-(
CABRIO zaczynamy od nowa :-)

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Zybi236 » ndz wrz 05, 2010 22:11

..:VoyteQ:.., piszesz, że bagażnik nie jest elementem wizualnych modyfikacji ale sam przyznasz, że z belkami wygląda kozacko :bigok: Mi ciągle taki pomysł chodzi po głowie ale ja do belek dorzuciłbym małą, 400 litrową trumienkę o obniżonym montażu (bliżej dachu) Thul'a :chytry:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: vwosiu » ndz wrz 05, 2010 22:17

..:VoyteQ:.., czegoś się nie chwalił wczoraj że planujesz takie coś, pogadali by my o bagach a nie tylko o moim wozie :bajer: :kac: , co do belek są klimatyczne i wizualnie najlepszy model z oferowanych na rynku nie pisze tylko o thule ;), w przypadku tego co piszesz że będzie wożony rower na belkach to własnie tobie przydała by się owiewka taka jak miałem , która jest dedykowana do tych celów przez thule, producent przewidywał ją jako dodatek do rowerowych bagażników w celu zmniejszenia oporów powietrza i zmiany prowadzenia tego powietrza :hmm: to tak w ramach bagów których wysrało jak grzybów po deszczu w sezonie :bajer:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » ndz wrz 05, 2010 23:11

vwosiu pisze:..:VoyteQ:.., czegoś się nie chwalił wczoraj że planujesz takie coś, pogadali by my o bagach a nie tylko o moim wozie :bajer: :kac:
nie chwalę się nie pytany ;)
vwosiu pisze:w przypadku tego co piszesz że będzie wożony rower na belkach to własnie tobie przydała by się owiewka taka jak miałem , która jest dedykowana do tych celów przez thule, producent przewidywał ją jako dodatek do rowerowych bagażników w celu zmniejszenia oporów powietrza i zmiany prowadzenia tego powietrza :hmm:
jak mi sprzedasz swoją owiewkę to chętnie przygarnę ;) jadę jakoś w tygodniu do przedstawiciela thule, może uda się jakoś nową załatwić :)

ronar, dzięki :) właśnie się waham czy kupić thule 530 czy 591, bo niby 91 lepsza, ale srebrna i nie będzie kolorem pasowała ;)

New_Man, dzięki :)

OCIU, chętnie spróbuję :)

Zybi236, U Ciebie w "karawanie" to by super wyglądało :)


Obrazek

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: vwosiu » ndz wrz 05, 2010 23:30

..:VoyteQ:.. pisze:jak mi sprzedasz swoją owiewkę to chętnie przygarnę ;)
hmmm wiesz co nie :hmm: :jezor:
co do przedstawicieli ja miałem już ich dość po pierwszym telefonie za czasów jak ja tego szukałem, wydaje mi się że w twoim jak i wielu szukających przypadków nie powiedzie się to u przedstawicieli :grin:
Zybi236, ja na dniach będę wrzucał boxa na moje 5d modelu boxa nie znam bo ze znajomym dzis sie o tym zgadałem, tylko niemam tematu by zdjecia wrzucać sorry ..:VoyteQ:.., :pub:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » ndz wrz 05, 2010 23:37

vwosiu pisze:tylko niemam tematu by zdjecia wrzucać sorry ..:VoyteQ:.., :pub:
spoko , możesz u mnie wrzucić po znajomości :)
vwosiu pisze:wydaje mi się że w twoim jak i wielu szukających przypadków nie powiedzie się to u przedstawicieli :grin:
To sobie najwyżej zamówię w "U S & A, the greatest country in the world"


Obrazek

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Zybi236 » pn wrz 06, 2010 09:15

vwosiu, fajnie jak byś zapodał fotę jak to będzie wyglądało, myślę, że ..:VoyteQ:.., się nie pogniewa, że mu temat zaśmiecamy, bo to dobry, grzeczny chłopak przecież :helm: :bigok: :pub:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: A r t u r » pt wrz 10, 2010 14:09

..:VoyteQ:.., a jak się sprawuje gwint, bo ja jakoś czytając niepochlebne opinie użytkowników o ta i mts coraz bardziej zastanawiam się nad sensem zakupu , a co do zawodów easca to lepiej zapisywać się online niż na miejscu,



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » pt wrz 10, 2010 18:10

arturek320, no teraz już wiem, rok temu pamiętam że listy były w większości puste, ale auto nie było gotowe ;) ale też później przyjechaliśmy teraz na miejsce, więc może dlatego też tak wyszło...

Co do gwintu MTS to nie mam co do niego zastrzeżeń - wydaje mi się, że całkiem dobrze pracuje, nie jest jakimś strasznym betonem co mi też odpowiada (aczkolwiek napewno jest dużo twardszy niż ten H&R co miałem wcześniej)


Obrazek

Awatar użytkownika
michael3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pt wrz 12, 2008 11:22
Lokalizacja: L-wa Małopolska
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: michael3 » pt wrz 10, 2010 21:03

Zajebiscie z bagażnikiem jest VoYTEQ !


Byłe MK2 -->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=188110&postdays=0&postorder=asc&start=0
Vento AAZ+
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4195074#4195074/][img]http://img688.imageshack.us/img688/7876/podpisp.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Mack.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: (prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ

Post autor: Mack. » sob wrz 11, 2010 16:54

przede wszystkim belki ladne i dobrze ze chociaz raz ktos ich bedzie uzywal zgodnie z przeznaczeniem a nie do lansu :)
ale teraz OT poleci :P
vwosiu pisze:
..:VoyteQ:.. pisze:jak mi sprzedasz swoją owiewkę to chętnie przygarnę ;)
hmmm wiesz co nie :hmm: :jezor:
co do przedstawicieli ja miałem już ich dość po pierwszym telefonie za czasów jak ja tego szukałem, wydaje mi się że w twoim jak i wielu szukających przypadków nie powiedzie się to u przedstawicieli :grin:
Zybi236, ja na dniach będę wrzucał boxa na moje 5d modelu boxa nie znam bo ze znajomym dzis sie o tym zgadałem, tylko niemam tematu by zdjecia wrzucać sorry ..:VoyteQ:.., :pub:
pokaż mi na gg a nie sie przypadkowo dowiaduje ze bedziesz mial "wodogłowie" na dachu :foch:



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: stolniczkow » sob wrz 11, 2010 17:43

..:VoyteQ:.. pisze:To sobie najwyżej zamówię w "U S & A, the greatest country in the world"
Kolega Kacper kminił samoróby takiej owiewki i kosztowała go grosze w porównaniu do oryginału, chyba że Cię nie urządza takie rozwiązanie :)
Obrazek


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » sob wrz 11, 2010 18:08

michael3 pisze:Zajebiscie z bagażnikiem jest VoYTEQ !
dzięki :)
Mack III pisze:przede wszystkim belki ladne i dobrze ze chociaz raz ktos ich bedzie uzywal zgodnie z przeznaczeniem a nie do lansu :)
hehe dzisiaj się pownerwiałem trochę, bo byłem ustawiony w pewnym sklepie w krakowie na kupno 2x thule 530 - przyjeżdżam a tutaj karteczka "9-13.09" nieczynne" :axe: :axe: Później podjechałem do drugiego, gdzie na pytanie telefoniczne "macie?" odpowiedź była "mamy" - przyjeżdżam, wszystko spoko i tak dalej, przymierzyłem sobie do "wystawowego" baga rower, no to poproszę 2 sztuki, pani patrzy w komputer "akurat tyle mamy" i co się okazuje - że oba powystawowe i oba niekompletne, ale pani może mi taniej sprzedać :panna:

stolniczkow, pomysł dobry, ale... nie wygląda to jak oryginał, który przede wszystkim jest półprzezroczysty i ma inny kształt. Na ebay.com pełno takich owiewek, tak że pewnie będę importował. Ale dzięki za chęć pomocy :pub:


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości