[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

Post autor: M4N14K » śr kwie 07, 2010 22:43

szacun za mody, podziwiam i podziwiam, ale nadejdzie czas że będę modził u siebie to będę sie wzorował :prayer: :prayer: :prayer:


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt kwie 09, 2010 22:35

Dzisiaj walczyłem z drzwiami... rozwaliłem połowę wygłuszenia ;) przeciągnąłem kable do tweeterów (był problem upchnąć w przelotce dwa podwójne kable 2,5 mm2 ale udało się jakoś), poprawiłem wszystkie rzeczy typu mocowanie dystansów, delikatnie odchodząca mata itd, wszystko poskręcałem, posklejałem, pozabezpieczałem :)

trójkąty dzisiaj ogarnąłem do końca, ale nie montowałem jeszcze, bo chcę żeby lakier był napewno utwardzony :)

głośniki w drzwiach założone, wygrzewają się narazie... jak się wszystko ładnie "dotrze" to wezmę się za kolejną rzecz, czyli dodanie im więcej pary :) tajemnicza paczka już czeka w cieniu w rogu garażu ;)

a trójkąciki wyszły tak:

Obrazek



cookies, denu, jutro będą fotki efektu montażu trójkątów :)
M4N14K, miło mi, że Ci się moje auto podoba :pub: :)


Obrazek

Awatar użytkownika
ronar
VAG MAZOWSZE
VAG MAZOWSZE
Posty: 230
Rejestracja: pt lis 21, 2008 17:42
Lokalizacja: WOT

Post autor: ronar » ndz kwie 11, 2010 09:26

Ja dla mnie bomba, auto dopieszczone w każdym calu :prayer: . Daj zdjęcia trójkątów zamontowanych jestem ciekawy jak to wyszło. :okej:


Golf mk3 gt US, nowe foto str. 12, HCC str. 13

viewtopic.php?t=217821

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz kwie 11, 2010 09:45

zrobiłem wczoraj parę fotek, ale nie wyszły było już ciemno i z lampą błyskową bardzo dziwne fotki wyszły) zrobię dzisiaj jakieś foto na rozpoczęciu sezonu i wkleję późnym wieczorem...

powiem tylko, że CI co widzieli wczoraj na żywo mówią że bardzo ładnie wyszło :) ja wiem, że mogło być lepiej, ale zrobiłem najlepiej jak (nie)potrafiłem :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz kwie 11, 2010 22:03

nie miałem weny do robienia fotek dzisiaj, tak że zdjęcia z rozpoczęcia sezonu wkleję jeżeli ktoś "ustrzelił" moje auto... Pozdrawiam wszystkich, którzy przyszli się przywitać, pogadać chwilę, zarówno tych, z którymi się znamy z różnych zlotów czy imprez, jak i tych znanych tylko z forum - było to naprawdę sympatyczne :pub: szkoda, że zamieszanie z pogodą nie pozwoliło pogadać na lotnisku dłużej, a pod ziemią to już Ciężko było się zlokalizować...

a tutaj obiecane fotki trójkątów... wszystkie do :ass: ale z lampą błyskową ciężko pokazać jak to wygląda naprawdę


Obrazek Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
barylaaa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 17:44
Lokalizacja: Jadowniki/Brzesko
Kontakt:

Post autor: barylaaa » ndz kwie 11, 2010 22:12

Ladnie Ci to wyszlo. :bigok:
Widzialem dzisiaj autko na rozpoczeciu i zapomnialem sobie oblukac jak to wyglada w realu ale jeszcze bedzie nei jedna okazja na jakims spocie :grin:


Moje MK3:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=266557
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/169/88b2eaa08e9f2f2c.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn kwie 12, 2010 21:13

Wiem, że cały czas tym samym tematem Was męczę, ale w końcu udało mi się zrobić normalne zdjęcia :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ps. uaktualniłem pierwszy post... chyba wszystko tam jest ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
denu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: wt lip 03, 2007 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: denu » pn kwie 12, 2010 22:13

zaje**ste! wyglądają tak, jakby były na miejscu już od wyjazdu auta z fabryki! :bigok:
Gratuluję wykonania, zwłaszcza jak na pierwszy raz - super :grin:


Obrazek
mk3: Obrazek a3: Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » sob kwie 17, 2010 14:43

korzystając z pierwszego słonecznego dnia od dawna umyłem silnik :) uważam że to że jest słaby nie oznacza, że ma być brzydki :)

Obrazek Obrazek Obrazek

do tego jako że zakładając nowe głośniki założyłem zaślepki w deskę "nowego typu" (plastikowe zamiast stalowych) dzisiaj doszły nowe plastikowe zaślepki "plaster miodu" w boczki :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

hehe takie tam fotki wnętrza... fotel kierowcy troszkę zaczyna się "wysiadywać" trzeba zacząć myśleć o małej zmianie :bajer:

Obrazek Obrazek


i na koniec fotka auta... a ot tak ;)
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » sob kwie 17, 2010 15:22

autko bardzo ładne, widać ze doinwestowane, zadbane, tylko szkoda ze od dlugiego juz czasu nic konkretniejszego się nie dzieje wizualnie, z tego co pamietam miał być gwint, pakiet USA :crazy:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » sob kwie 17, 2010 15:35

wiesz co, dla mnie priorytetem od zawsze był perfekcyjny stan techniczny - a to kosztuje nie mało $, pozatym idąc w audio na dobrym, nowym i markowym sprzęcie koszty są niemałe (pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ale nawet głupie kable sygnałowe kosztowały 250 zł - jedna para chinch! , a co dopiero takie rzeczy jak radio, wzmacniacz, głośniki) - uwierz mi, że z samego audio by był pakiet usa, gwint i trochę wolnej gotówki... a "niewidoczna" kasa która tylko w tym roku weszła w auto wystarczała by na kupno drugiej mk3...

ale cóż poradzić, niektórzy wolą mieć auto w idealnym stanie (w pełnym znaczeniu słowa idealny), inni ładną ulepę...

zmiany wizualne w tym roku będą jakieś (w pierwszej kolejności gwint - chociaż cały czas żal mi tego zawiasu co mam teraz) ale pierwszeństwo zawsze będzie miał stan techniczny...


Obrazek

Awatar użytkownika
Arczix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: śr gru 26, 2007 12:58
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne/Kraków

Post autor: Arczix » sob kwie 17, 2010 16:47

I tak trzymac ;p wypowiadam sie jako posiadacz ulepa i teraz beede musial doinwestowac samochod zeby to sie poruszalo bez zadnych stukow i innych dziwnych rzeczy, a o blacharce nie wspomne :partyman: :partyman:


..::ReddeviL::..
Jeżdże nisko, leże na glebie....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=182481
[url=http://img17.imageshack.us/my.php?image=6kg9rg8.gif][img]http://img17.imageshack.us/img17/5804/6kg9rg8.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » sob kwie 17, 2010 17:00

nie no masz zupełną racje, tylko gdybyś ten gwint chociaż założył to już by była kosa :) szczególnie na tych 17", no a z drugiej strony w sumie szkoda dobrego kitu ktory masz :crazy:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » sob kwie 17, 2010 17:36

..:VoyteQ:.. pisze:kable sygnałowe kosztowały 250 zł - jedna para chinch!
a jaki to kabelek kupiłeś DLSa?
..:VoyteQ:.. pisze:żal mi tego zawiasu co mam teraz
jakbym miał tak jak ty to ja już bym nie zmieniał, jak dla mnie ta gleba jest wystarczająca, auto ładnie wygląda, no i zadbane , tak trzymać :)



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości