[golf mk2] by garyvw

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

[golf mk2] by garyvw

Post autor: Garyvw » śr paź 03, 2007 19:57

Witam!

Chcialem zaprezentowac wam moje autko:

Jest to 3-y drzwiowy VW Golf mk2 wyprodukowany w 1990 roku
Autko opuscilo bramy fabryki jako wersja GL

Kolor nadwozia:
- Bialy

Silnik:
- jednostka o oznaczeniu RP i mocy 90 koni mechanicznych

Po zakupie,we wnetrzu golfika moznabylo odnalezc:
- welurowa tapicerke,
- miekka deske rozdzielcza,
- wspomaganie kierownicy,centralny zamek oraz el.regulacje wys. swiatel

Samochod zakupiony zostal przeze mnie w dniu 30.09.2007 roku, jako calkowita seria:

foto pogladowe (po zmianie tylnych lamp na dymione hella,oraz przednich kierunkowskazow):

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Jednak seria nie byla dla mnie wystarczajaca i postanowilem pozmieniac to i owo,
i dzis autko posiada:

= przednie lampy z krzyzem firmy wesem,
= szeroka dokladke przedeniego zderzaka,
= tylne czerwono -czarne lampy hella,
= sportowe zawieszenie obnizajace przod auta o 80 mm,a tyl o 60( firmy gt cupline),
= rozporke przednich kielichow,
= 15-to calowe alufelgi marki BBS, model RM 010,
= ori lotke na klapie bagaznika,
= koncowy tlumik sportowy,

Wnetrze:

= seryjne welurowe fotele i kanapa,zastapione zostaly recaro z golfa mk3 gti edition,

Jezeli chodzi o plany to jest ich dosc sporo(aczkolwiek czasem ciezko je odroznic od marzen :grin: ), w kazdym razie jak wszystko bedzie dobrze to postaram sie je wcielac w zycie i informowac was ,o tym na biezaco :bigok:

a oto kilka fotek pokazujacych jak golfik sie kolejno zmienial do dnia dzisiejszego:

/ i tak na pierwszy rzut poszlo zawieszenie,zawsze podobala mi sie syta "gleba" dlatego tez zdecydowalem sie na nowy zestaw marki gt cupline,obnizajacy przod o 80mm,a tyl o 60,efekt byl i jest satysfakcjonujacy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

// nastepnie wymienione zostaly:grill,lampy przednie, waski hokej zastapiony zostal szerokim,a takze stalowe fegi zmienily barwe ze srebrnej na czarna:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

///po jakims czasie okazyjnie trafily sie tylne czarno-czerwone ori lampki marki hella:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

//// gdy tylko odlozylem troche grosza,zaczalem rozgladac sie za kolkami,przez glowe przeszlo mi kilka firm i modeli, bbs(model rm,na ktory strasznie sie napalilem),steffan BCW,power-tech i kilka innych modeli felg, wybor strasznie ciezki,nie wiedzialem na co sie zdecydowac,az do momentu jak przegladajc allegro zauwazylem aukcje kolegi,ktory postanowil pozbyc sie felg,chwila namyslu,telefonik do kolegi i pod wieczor mialem juz w domku kolka marki schmidt model modern line o wymiarach:wys: 14",szer: 4x 7,5" , et przod25,tyl 15, na ktorych zalozone sa oponki o wymiarach:195/45/R14, po zalozeniu kolek,autko zblizylo sie jeszcze o jakies 2,5 cm do ziemi.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

///// grudzien 2007 - mikolaj nie zapomnial o golfiku i przyniosl tlumiczek oraz lotke na klape bagaznika:

Obrazek Obrazek Obrazek

////// styczen 2008 - zmieniony zostal kolor felg, a takze ranty zostaly poddane polerce:

Obrazek Obrazek Obrazek

kilka fotek kol na aucie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

/////// luty 2008,pozegnalem sie z lampami joma, na froncie zawitaly wesemy z krzyzem,oraz golfik dostal bre:

Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

//////// kwiecien 2008, zmiany we wnetrzu, pojawily sie tam fotele razem z kanapa, z golfika mk3 gti-edition:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

///////// maj 2008,zmiana kolek, schmidt-y zastapione zostaly kolkami firmy BBS model RM 010:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

//////////Czerwiec 2008, wiekszych zmian nie ma, powrocil jedynie grill ze znaczkiem:

Obrazek Obrazek

///////////Wrzesien 2008, wymiana 0,5" rantow w rm-ach na 1":

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

//////////// styczen 09, nowy rant 2 cale na tyl i grill rodem z gti :grin:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

i to chyba byloby na tyle,czekam na opinie i mam nadzieje,ze ciag dalszy nastapi :grin:

pozdraVWiam Marcin :pub:
Ostatnio zmieniony pn wrz 28, 2009 21:54 przez Garyvw, łącznie zmieniany 112 razy.



Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » śr paź 03, 2007 20:05

Garyvw, sądząć po mk3 szykuje sie kolejna kosiareczka... powodzenia... i czekamy na prace



Awatar użytkownika
bla.zej
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 168
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 17:33
Lokalizacja: z Polski

Post autor: bla.zej » śr paź 03, 2007 20:13

Mój kumpel twierdzi że białe Golfy są do dup* xD
Ale chyba jeszcze nie widział tego :grin:
Widać że wnętrze zadbane...
Bardzo fajnie zgrywają się ciemne lampy z białym lakierem,
Jeszcze tylko przydałyby sie jakieś fajne alu + grill bez znaczka,
wtedy bedzie :bigok:

pozdro
Ostatnio zmieniony śr paź 03, 2007 20:15 przez bla.zej, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » śr paź 03, 2007 20:13

Merffik, dzieki,ja mam rowniez nadzieje,ze uda sie z tej dwojeczki zrobic fajna maszynke,ale to czas pokaze,a jezeli chodzi o jakiekolwiek zmiany w autku to bede staral sie na biezaco przedstawiac fotorelacje,heh

[ Dodano: 03 Paź 2007 20:16 ]
bla.zej pisze:Jeszcze tylko przydałyby sie jakieś fajne alu + grill bez znaczka
to ,ze autko jest biale mi w sumie nie przeszkadza,przy kupnie mk2 kolor odgrywal dla mnie mniejsze znaczenie,szukalem jak najlepiej zachowanego egzemplarza i trafilem na niego,nie jest moze to ideal(ma juz 17 lat i cos zawsze sie znajdzie)ale mam nadzieje,ze z czasem go dopracuje :grin:
co do grilla tak jak pisalem,jest juz zamowiony,mam nadzieje,ze na dniach bedzie,tak samo jak gleba 80/60,
a jezeli chodzi o alu to juz w tym roku raczej nie bedzie,postaram sie po zimie cos kupic,w gre wchodza bbs-y rm,lub steffan bcw, ale to dopiero po zimie :bigok:

pozdraVWiam
Ostatnio zmieniony śr paź 03, 2007 20:19 przez Garyvw, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Bavwtek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1764
Rejestracja: sob sie 05, 2006 13:42
Lokalizacja: Czaplinek - Przystań na dłużej :)
Kontakt:

Post autor: Bavwtek » śr paź 03, 2007 20:18

Ale fajniusi bo biały hehe, ja bym clarów nie dawał tylko przednie dymy z krzyzem te z wesem :grin: , tylne lampy takie jak masz czyli ciemne HELLA boczne kierunki dymione , chyba ze wolisz zaślepki GL to zostaw te GL, hokej szeroki popieram , kierownica luks tak asmo jak fotele i powiem ze sam bym chciał tekiego GL-a tylko że diesel , zapraszam do tematu o moim białasie :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
bilu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:21
Lokalizacja: TSK / KR
Kontakt:

Post autor: bilu » śr paź 03, 2007 20:19

Lampki naprawde pasuja do bialego a srodek rewelka moze tylko sie troche brudzic ;)
ciekawy jestem jak by wygladal na feldze z czarnym srodkiem i polerowanym srebrnym szerokim rantem :helm:


[img]http://img390.imageshack.us/img390/2553/f788a2dc47a035eamd7.gif[/img]

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » śr paź 03, 2007 20:20

Ale superos w srodku wyglada :) Z zewnatrz tez ladnie chociaz bialy ;) :P Mody widze konkretne beda wiec powodzenia :)



Awatar użytkownika
Maciu$
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 15:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Maciu$ » śr paź 03, 2007 20:23

Dla mnie bialy to wypasny :D ladna furka, jak na swoj wiek juz lepiej byc chyba nie moze, ale wierze ze jednak bedzie :bigok:



Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » śr paź 03, 2007 20:24

bilu, bilu tez o tym myslalem,i rowniez wydaje mi sie,ze byloby fajnie :grin: zobaczymy po zimie

Yuri, dzieki wielkie :bigok:

[ Dodano: 03 Paź 2007 20:25 ]
Maciu$, ja rowniez w to wierze :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
Bavwtek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1764
Rejestracja: sob sie 05, 2006 13:42
Lokalizacja: Czaplinek - Przystań na dłużej :)
Kontakt:

Post autor: Bavwtek » śr paź 03, 2007 20:31

Fele z czarnym środkiem i rantem w polerce będą gites sam o takim połączeniu myślałem żeby w swoim białasie tak zrobić :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
tomaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 22:17
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: tomaz » śr paź 03, 2007 20:47

hmmmmmmm Garyvw ja zdania nie zmienie mk3 to mk3. Takiej bryczki jaką miałes wczeniej nigdy bym nie oddał w inne ręce, za dużo pracy włożonej. później taki młodas bedzie jeżdził i się szczycił, że sam go stworzył, jak większość BMW sprowadzanych. A co najlepsze to było auto jedno z których mi się najlepiej podobało. Żebym wiedział,że go opychasz sam bym się zastanowił. Ale miejmy nadzieje, że i z tego cos bedzie wiadomo robimy to co lubimy :bigok: POWODZENIA :grin:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=15


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103113&postdays=0&postorder=asc&start=0
Angel Ayes Chrom str.9

Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » śr paź 03, 2007 20:55

dobry bedzie... gleba godna, ale ja bym pomyslal tez cos nad fotelami bo na nalesniki patrzec nie moge :P


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 728
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » śr paź 03, 2007 21:05

Pozostaje życzyć dużo $ wolnego czasu, no i powodzenia w wprowadzaniu dalszych zmian bo serca i chęci na pewno nie zabraknie :) a o tym co można zrobić a co nie to i tak sam najlepiej wiesz :bigok: pozdrowienia :bajer:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Awatar użytkownika
Garyvw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1789
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:06
Lokalizacja: Bonin/Koszalin
Kontakt:

Post autor: Garyvw » śr paź 03, 2007 21:05

tomaz, mi rowniez mk3 sie podobalo,ale zawsze chcialem miec ladnie zrobione mk2,obecna dwojeczka nie jest moja pierwsza, rok temu sprzedalem(rowniez 1.8 rp) z powodu wyjazdu za granice,po powrocie bylo mk3 ale ciagle po glowie chodzila mi "dwojeczka" az nie wytrzymalem,sprzedalem i kupilem :grin:

grzaneczka997, narazie musza zostac te foteliki,ktore sa,najpierw z zewnatrz trza nad autkiem popracowac a pozniej dopiero w srodeczku :bigok:

[ Dodano: 03 Paź 2007 21:06 ]
PGrzemek, dzieki :pub:


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości