[mk IV] Smoła by Pele

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » śr wrz 14, 2011 21:55

truckman,
idziemy do przodu a nie z mkIV HB do mkIV VARIANT :pub:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: truckman » śr wrz 14, 2011 21:59

pelton, zarcik byl, czworka to na auto rodzinne sie nie nadaje. :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
hugo00
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 14:04
Lokalizacja: Wrocław / Radomsko / Lubin

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: hugo00 » czw wrz 15, 2011 00:16

pele ja przyprowadzilem dzis tą impreze wrx sti i powiem ci olej v6 :P jak to piknie jedzie...


Pomiary G-tech
Obrazek
Mój czarnuch na gtb2260, ostrym wałku i dużych pompkach http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=403529" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » pt wrz 16, 2011 08:50

Gejsza nie dla mnie :jezor: za spartańsko w środku i w Subaru i w Mitsu :)

Będzie jeszcze jedna pamiątka po aucie w listopadowym VW Trends. Artykulik wraz z Metanem i Jegorem :pub:



Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: WhyMe? » pt wrz 16, 2011 09:00

pelton, jaka cena za gofera? :kac:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » pt wrz 16, 2011 09:02

http://otomoto.pl/show?id=C20666982" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » wt wrz 27, 2011 12:16

Jeśli auto nie sprzeda się z felgami do 30 października będą do sprzedaży felgi z oponami i śrubami kulami z MERCEDESA, te z aktualnego setupu. Można się już po nie ustawiać w kolejce jeśli jest ktoś zainteresowany. Teraz jeszcze nie chce ich sprzedawać bo jeszcze coś tam sezonu zostało i auto wygląda atrakcyjnie :P
Dla zainteresowanych szczegóły na PW, mogę porobić zdjęcia itp.


Co do zainteresowania jakieś jest, jestem umówiony z 3 osobami na oglądanie (mówię tu o rozsądnych osobach które poważnie podchodzą do tematu).
Jest dosyć sporo telefonów w stylu:

-za tyle i tyle biorę auto, dziś będę
-targowanie się bez oglądania auta - cena jest sztywna
-za ile sprzedasz dekory :rotfl: które tak naprawdę są oklejone STICKERBOMBSEM wycinanym z płachty 1 m x 1 m
-prośby o papier wraz z gwarancją na mody :goof:
-za ile sprzedasz gwint bo potrzebuję

Jedna osoba przyjechała. Chciała się bardzo przejechać... Pan wsiadł, odpalił i ruszył, zaczął gnieść auto niedogrzane, dostał OPR. Jak już się rozgrzało mówię do klienta, że ma już dogrzane i może przycisnąć i tak uczynił kręcąc auto do 2500 obrotów i zmieniając bieg na wyższy, skwitował, że auto nie ma na pewno tyle mocy i coś jest z nim nie tak... Rozłożyłem ręce, załamałem się brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat tego jak jeździ auto z BIG T ale jako właściciel auta zaproponowałem mu, ze zamienimy się miejscami i go przewiozę. ESP off i przegoniłem auto do piątego biegu kręcąc pod 4000 obrotów co równało się z uzyskaniem w miarę wysokiej prędkości. Wyhamowałem tocząc się z powrotem na parking i w trakcie spokojnej drogi powrotnej usłyszałem od Pana "nie dbasz o auto, tak piłować samochód to tragedia, silnik pewnie jest już zajechany". SZOK autentycznie szok, gość chyba chciał się przejechać a nie był poważnie zainteresowany samochodem... Świadomość w wiedza typowego Kowalskiego jest w tragicznym stanie :crazy:

POZDRO :pub:
Ostatnio zmieniony czw wrz 29, 2011 09:29 przez PELE, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
Progresywny
Lubie to!
Lubie to!
Posty: 832
Rejestracja: wt sty 12, 2010 19:30
Lokalizacja: Stargard

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: Progresywny » wt wrz 27, 2011 12:22

:panna: :rotfl: Normalnie, głupota ludzka nie zna granic :rotfl:



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: Kamel » wt wrz 27, 2011 12:48

pelton pisze:-za ile sprzedasz dekory :rotfl: które tak naprawdę są oklejone STICKERBOMBSEM wycinanym z płachty 1 m x 1 m
-prośby o papier wraz z gwarancją na mody :goof:
-za ile sprzedasz gwint bo potrzebuję
Hehe :-)
Typowe podejście wieśmaków oderwanych od pługa szukających samochodu do przewożenia gnoju, paszy i innych dóbr :bigok:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Vieri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: śr mar 04, 2009 18:55
Lokalizacja: Otwock

Re: [mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: Vieri » wt wrz 27, 2011 13:09

pelton pisze: Jedna osoba przyjechała. Chciała się bardzo przejechać... Pan wsiadł, odpalił i ruszył, zaczął gnieść auto niedogrzane, dostał OPR. Jak już się rozgrzało mówię do klienta, że ma już dogrzane i może przycisnąć i tak uczynił kręcąc auto do 2500 obrotów i zmieniając bieg na wyższy, skwitował, że auto nie ma na pewno tyle mocy i coś jest z nim nie tak... Rozłożyłem ręce, załamałem się brakiem jakiejkolwiek wiedzy na temat tego jak jeździ auto z BIG T ale jako właściciel auta zaproponowałem mu, ze zamienimy się miejscami i go przewiozę. ESP off i przegoniłem auto do piątego biegu kręcąc pod 4000 obrotów co równało się z uzyskaniem w miarę wysokiej prędkości. Wyhamowałem tocząc się z powrotem na parking i w trakcie spokojnej drogi powrotnej usłyszałem od Pana "nie dbasz o auto, tak piłować samochód to tragedia, silnik pewnie jest już zajechany". SZOK autentycznie szok, gość chyba chciał się przejechać a nie był poważnie zainteresowany samochodem... Świadomość w wiedza typowego Kowalskiego jest w tragicznym stanie :crazy:
:smiech2: :smiech3: LEŻĘ :panna:

I tak to niestety jest, sprzedawać auto dopieszczone po modach, a 3/4 ludzi i tak wie lepiej :]


Moja Perła :bajer:
Obrazek

Mam Vaga, Vag-Tacho 2.5, miernik lakieru ||| Piszę poprawnie po POLSKU

Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: Ponior » wt wrz 27, 2011 13:26

U mnie było to samo wszyscy oglądali niby wszystko wiedzieli a nie mieli pojęcia co jest zrobione w aucie.

ps. i kupa ludzi mówiła, że oni golfa 4 to moga za 13k kupić a nie za tyle kasy i też w dieslu :bigok: :panna:


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
luki07
_
_
Posty: 2664
Rejestracja: czw maja 15, 2008 11:42
Lokalizacja: Żmigród k. Wrocławia
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: luki07 » wt wrz 27, 2011 13:27

pelton, zalamales mnie, piszac ze trafiles na takiego konesera TDi ... :panna: nikt nie mowil ze bedzie latwo sprzedac, ale myslac o Twoich planach ktore chcesz zrealizowac, sadze ze 30go pozegnasz sie z autem :satan: musisz poprostu trafic na takiego samego wariata jak Ty, wtedy nawet slowa nie sa potrzebne bo gosc bedzie wiedzal czym jedzie i zadecyduje "biore albo nie" :pub: trzymam kciuki, daj znac jak sie sprzeda :popcorn:



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: lolo_golf » wt wrz 27, 2011 13:28

Miałem dokładnie to samo jak sprzedawałem samochód. Na prawdę *#cenzura#*... to jest, a ty i tak musisz być miły bo chcesz sprzedać :ass:
pelton pisze:-za ile sprzedasz dekory :rotfl: które tak naprawdę są oklejone STICKERBOMBSEM wycinanym z płachty 1 m x 1 m
-prośby o papier wraz z gwarancją na mody :goof:
-za ile sprzedasz gwint bo potrzebuję
Do mnie jeszcze teraz(2 miechy po sprzedaży) ludzie piszą:

Hej. Słyszałem że masz lampy USA na handel. Ile za nie chcesz? :panna: :panna: :panna: :panna:

A w moim temacie napisane chyba 18x że juz nic nie ma, ani fantów, ani auta.

Także trzeba być zajebiście cierpliwym!!! :rozpacz:



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » wt wrz 27, 2011 13:42

Widzę, że rozumiecie mnie Panowie, niech się sytuacja rozwija, zobaczymy co czas przyniesie :) Nie będzie na pewno sprzedaży auta na graty, nie mam na to czasu ani chęci...
lolo_golf pisze:Także trzeba być zajebiście cierpliwym!!!
powinno popłacić :)
luki07 pisze:trzymam kciuki, daj znac jak sie sprzeda
okej, dzięki :pub:
Ponior pisze:kupa ludzi mówiła, że oni golfa 4 to moga za 13k kupić a nie za tyle kasy i też w dieslu
zapomniałem dodać, że też to już słyszałem od jednego "kupującego" :satan:


Aha zapomniałbym dodać, w aucie w tamtym tygodniu wymieniłem dwumasę. Serce mi się kroiło słysząc jak stara daje o sobie znać i jakoś nie potrafiłem jeździć autem z takim babolem więc jest też jakiś kolejny plusik dla kupującego :popcorn:

Dwa shoty z niedzielnego spota na KFC


Obrazek
Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości