[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

Re: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: emii1807 » sob lip 13, 2013 23:23

tirsone pisze:Kurcze, przejrzałem ten temat ale chyba nie wyczaiłem gdzie jest haczyk :P

Domyślam się, że te wszystkie mody i obeznanie z tematem to chyba efekt jakiejś niewidzialnej ręki (np. Twojego faceta), bo inaczej nie uwierzę, że kobieta może się wkręcić do takiego stopnia w motoryzację, że sama zgłębi tę wiedzę jakże nieprzyswajalną przez płeć piękną :helm:

Niemniej nawet jeśli to sprawka faceta to i tak chylę czoła, przed kobietą dla której golf to coś więcej niż rodzaj ubrania :hmm:

A co do autka to jest piękne i tyle...moze staniemy kiedyś na kresce :hmm: ;)
Jesteś pierwszą osobą, która ma jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że pracuje nad tym projektem, nie spotkałam się wcześniej z taką opinią dlatego też z chęcią to wytłumaczę, a mianowicie
nad projektem pracuję ja fakt faktem pomagał mi mój wcześniejszy partner obecnie wszystko co robię robię sama. Podkreślę iż np swap był zasługą "Genowefa Garage" bo nie poradziła bym sobie sama... tak jak i odświeżenie lakieru było zasługą lakiernika, wnętrze wymiana boczków, oczyszczenie przed malowanie pokrywy wentylatora, przygotowanie wycieraczek do malowania, kręcenie gwintu w dół czy w góre naprawdę to potrafię ;) Pochwalę się, że np polerowanie fifki do nowego wydechu też było moją zasługą i wolnego czasu oczywiście. Dużo staram się robić sama, ale nie przeczę, że informacje jakie zdobywam by wiedza była jeszcze większa to zasługa osób które również ciężko pracują nad swoimi projektami.
...co do kwestii "kreski" jak tylko moje auto będzie wyhamowywać możemy stanąć :)


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Re: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: tirsone » sob lip 13, 2013 23:34

emii1807 pisze: Jesteś pierwszą osobą, która ma jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że pracuje nad tym projektem, nie spotkałam się wcześniej z taką opinią dlatego też z chęcią to wytłumaczę, a mianowicie
nad projektem pracuję ja fakt faktem pomagał mi mój wcześniejszy partner obecnie wszystko co robię robię sama. Podkreślę iż np swap był zasługą "Genowefa Garage" bo nie poradziła bym sobie sama... tak jak i odświeżenie lakieru było zasługą lakiernika, wnętrze wymiana boczków, oczyszczenie przed malowanie pokrywy wentylatora, przygotowanie wycieraczek do malowania, kręcenie gwintu w dół czy w góre naprawdę to potrafię ;) Pochwalę się, że np polerowanie fifki do nowego wydechu też było moją zasługą i wolnego czasu oczywiście. Dużo staram się robić sama, ale nie przeczę, że informacje jakie zdobywam by wiedza była jeszcze większa to zasługa osób które również ciężko pracują nad swoimi projektami.
...co do kwestii "kreski" jak tylko moje auto będzie wyhamowywać możemy stanąć :)

... wyszedłem na niewiernego Tomasza ^^, cóż... czasy są takie, że spotkanie kobiety która ma taką zajawkę jak Ty (szczególnie w temacie vw), to jak trafienie 6 w Lotto :smoke: (nie to żebym coś wygrał ;) )
Przyznaję, że przez te lata zgłębiania tematu chyba nie widziałem żadnej kobiety, która do tego stopnia "cisnęłaby" temat modzenia w swoim samochodzie, może się mylę... Tak czy inaczej rzecz to niespotykana. Btw. ciekawe co na to Twoje koleżanki jak im opowiadasz o tuningu auta :helm:

A co do kreski... zapewne to się nigdy nie uda ale pewnie byłoby emocjonująco ^^.. szczególnie przegrać :helm:


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: emii1807 » ndz lip 14, 2013 00:28

he koleżanki raczej nie wypytują o te kwestię, mam więcej kolegów którzy siedzą w tym temacie :) niedawno udzielałam wywiadu dla volXzone możesz po czytać co myślę i jak wypowiadam się w tematach VW. Wcześniej pisałam, że pojawię się na 2getAir, kolejno na Szanuj-się, cultstyle i style'd może będziemy mieli okazję do miłego spotkania i udowodnię, że jakieś pojęcie o modyfikacjach, pracy mam :)

...tak tak emocje byłby zdecydowanie nie do opisania, a wygrana wszystko zależało by od tego z jakim autem i motorem miała bym konkurować na kresce :D


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Re: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: tirsone » ndz lip 14, 2013 16:30

emii1807 pisze:he koleżanki raczej nie wypytują o te kwestię, mam więcej kolegów którzy siedzą w tym temacie :) niedawno udzielałam wywiadu dla volXzone możesz po czytać co myślę i jak wypowiadam się w tematach VW. Wcześniej pisałam, że pojawię się na 2getAir, kolejno na Szanuj-się, cultstyle i style'd może będziemy mieli okazję do miłego spotkania i udowodnię, że jakieś pojęcie o modyfikacjach, pracy mam :)

Cuda drodzy Państwo...cuda ^^ :) Mój mały szowinistyczny świat uległ właśnie przewrotowi ;)
emii1807 pisze:...tak tak emocje byłby zdecydowanie nie do opisania, a wygrana wszystko zależało by od tego z jakim autem i motorem miała bym konkurować na kresce :D

No ja bywalcem zlotów nie jestem....czemu... hmm chyba nie do końca mam auto do pokazywania ^^.

Mam u siebie ABFa także w miarę byłoby sprawiedliwie :helm:


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: Tomek » pn lip 15, 2013 00:54

ABF nie uprawnia do wywyższania się a tym bardziej do typowo szowinistycznych zachowań, nikt inny nie komentował twoich postów od dwóch dni!
Dlaczego?
bo każdy czytając ten temat wywala gały na orbity w tym moja i innych spoglądających osoba, TAK TO JEST LASKA! NO I CO?
Dajże dziewczynie spokój i raczej kibicuj, utrzymanie MK 1 w takim stanie kosztuje nie tylko pieniądze, sam podziwiam temat od długiego czasu, a auto IMO jest naprawdę do pokazania...
Dwa...to Mk1 jest lżejsze od twojego auta~, łyso było by mi zostać na kresce po takich wpisach na twoim miejscu
Koniec OFTOPA, każdy kolejy post jest związany z autem
emii1807, Kibicuję ci mocno :bajer:


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Re: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: tirsone » pn lip 15, 2013 10:53

Tomek pisze:ABF nie uprawnia do wywyższania się a tym bardziej do typowo szowinistycznych zachowań, nikt inny nie komentował twoich postów od dwóch dni!
Dlaczego?
bo każdy czytając ten temat wywala gały na orbity w tym moja i innych spoglądających osoba, TAK TO JEST LASKA! NO I CO?
Dajże dziewczynie spokój i raczej kibicuj, utrzymanie MK 1 w takim stanie kosztuje nie tylko pieniądze, sam podziwiam temat od długiego czasu, a auto IMO jest naprawdę do pokazania...
Dwa...to Mk1 jest lżejsze od twojego auta~, łyso było by mi zostać na kresce po takich wpisach na twoim miejscu
Koniec OFTOPA, każdy kolejy post jest związany z autem
emii1807, Kibicuję ci mocno :bajer:

Odpowiem ci koleżko bo chyba wypada. Faktycznie moje posty mogą wyglądać na offtopic ale tylko dlatego, że zżerała mnie ciekawość w temacie kobiety, która równorzędnie do nas (facetów) podziela naszą pasję. Dlatego pozwoliłem sobie na kilka pytań więcej. Mam ABFa i wcale się nie "wywyższam" więc nie wiem skąd taka opinia.... :smoke:

Co do zostania na kresce to mi akurat łyso by nie było tylko potwierdziłoby się to, że mk1 z ABFem zbiera się (przy ogarniętym kierowniku) lepiej od mk2. Chyba, że chodzi Ci o porażkę z kobietą... no ale ja akurat nie mam takich lęków, fobii czy przerośniętych ambicji :helm:

Także wrzuć na luz bo mam wrażenie, że gdybyś mnie znał w realu to inaczej byś wyobraził sobie ton i perspektywę z jakiej się wypowiadałem tutaj.
Niemniej bez urazy :bajer:

A co do właścicielki, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, i oczywiście również mocno kibicuję i gratuluję.


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: emii1807 » pn lip 15, 2013 12:56

Tak, więc pogadaliśmy ;) :satan:

Jak uszczęśliwić się w minutę ? :D
Kupić sobie nową kierownicę - NARDI TORINO - bo tak dla frajdy

z nowości prócz wyżej wymienionej kiery,
-słoneczniki kolor czarny- do tego szukam czarną podsufitkę ( więc, kto kolwiek widział kto kolwiek wie daj znać )
-spragnioną obudowę dolną kierownicy-

:okej: :okej: :okej: :okej:


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: Tomek » pn lip 15, 2013 23:46

tirsone, Szanuję ludzi z pasją niezależnie od płci, a Kobiet w tym światku niewiele, zwłaszcza z tak zadbanym autem i po takich modach - nic tylko wspierać !
Wypada odpowiedzieć, ale nie mi tylko autorce tematu...Nie mi się spinać!

Niestety nie znamy się osobiście i koleżkami nie jesteśmy...przyjdzie czas- możliwe że zapoznamy się na żywo i porozmawiamy.. tak samo masz wiedzę i pasję jak ta dziewczyna
Sam przyznałeś jak twoje posty wyglądać mogły, i tak też wyglądają dla innych, i nie chodzi o robienie oftopa, fora powstają dla ludzi i po to by dyskutować. Tym bardziej że projekty utożsamia się z ludźmi i ich pasją -dyskusja wokół zawsze będzie.
Forum z którego korzystasz udostępnia możliwość pisania Prywatnych wiadomości, gdzie jest miejsce na takie dyskusje, nie wiem jakim celem się kierowałeś pisząc publicznie takie posty, chęć wszczęcia typowo szowinistycznej dyskusji z dalszymi "epitetami" innych użytkowników była by bardzo nie na miejscu.
Każdy wpis to podpis, pamiętaj :bigok:


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Re: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: tirsone » wt lip 16, 2013 00:41

Tomek pisze: Każdy wpis to podpis, pamiętaj :bigok:

Ależ ja się nie wstydzę żadnego swojego słowa :) Sam żartowałem pisząc o swoim mały szowinistycznym światku bo szowinistą nie jestem w ogóle.

Dla mnie fora to przede wszystkim miejsce do rozmowy, jestem na tym forum od X lat i konwencja ochania i achania w tematach czyiś aut to trochę za mało... No ale myślę, że nie ma potrzeby ciągnąć tego tematu :)

A co do posta właścicielki to:
emii1807 pisze:Tak, więc pogadaliśmy ;) :satan:

Jak uszczęśliwić się w minutę ? :D
Kupić sobie nową kierownicę - NARDI TORINO - bo tak dla frajdy
Proszę o foto bo tych kierałek jak się nie mylę było kilka róznych :) Tak czy owak do kobiecych rączek będzie pasowała w sam raz :helm:


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: Tomek » wt lip 16, 2013 01:10

tirsone pisze:
Cuda drodzy Państwo...cuda ^^ :) Mój mały szowinistyczny świat uległ właśnie przewrotowi ;)
ech...
Wiesz co dajmy spokój;)


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

Awatar użytkownika
emii1807
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: wt wrz 07, 2010 13:07
Lokalizacja: Trzcianka

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: emii1807 » wt lip 16, 2013 09:33

A oto model mojej Nardi, dla mych kobiecych rączek ;)b

Obrazek

Tomek, dokładnie dajmy już spokój :okej:


Tak, jestem dziewczyną i kocham VW !!!
Obrazek

Awatar użytkownika
maj0nez
VR6 user
VR6 user
Posty: 3224
Rejestracja: pn lis 17, 2008 10:27
Lokalizacja: LOP
Auto: Skoda Octavia 1.8T + DSG
Silnik: AUQ
Kontakt:

Odp: [MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: maj0nez » wt lip 16, 2013 09:38

Obudowę stacyjki już masz wrócę z wakacji to wyślę :-D


Szkodnik Skoda Octavia 1 RS 1.8T + DSG
Audi S3 8L ABT
Volkswagen Golf 1980r 1.6D

Awatar użytkownika
GarageBoy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1867
Rejestracja: pt lis 04, 2005 19:45
Lokalizacja: ERW - NEB
Kontakt:

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: GarageBoy » wt lip 16, 2013 09:52

emii1807, też choruję na taką kierę :blush:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

[MK1] Lx ABF 2.0 16V by Emii

Post autor: Rydzu » wt lip 16, 2013 10:38

emii1807, bardzo ładna kierownica - stan rewelacja.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości