Blue R32 on White BBS Jetta A2 coupe by rejden-

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
daro81
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 861
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:50
Lokalizacja: Gdańsk/Przodkowo
Auto: Golf 3 GTI, Karmann Ghia
Silnik: AQN
Kontakt:

Re: Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: daro81 » ndz sty 23, 2011 19:45

widac gruuubą robote od pierwszych fot do teraz.
jetta robi robote,gleba,kolo,kolor jak dla mnie bomba :food:


nisko,szeroko,szybko
https://www.facebook.com/pg/VWolfGarage/posts/?ref=page_internal

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: rejden » pt lut 18, 2011 21:06

No i zaczęło sie modzenie na poważnie...Jetta pojechała do lakiernika i blacharza i powoli zostaje przygotowana do malowania .Kilka poprawek blacharskich i zostanie narzucony lakier ,na początek zamiast akrylu kilka warst samej bazy LO41 ,a na nią 4 warstwy klaru ,aby uzyskać efekt pianina czyli mega ciemnej błyszczącej czerni.Przy okazji antena z błotnika zostanie przerzucona na dach, pojawią się pomarańczowe obrysówki w błotnikach i żółte Halogeny w zderzaku.



fOniK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 18:35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: fOniK » sob lut 19, 2011 02:22

brawo, czekam na pierwsze fotki z malowania ? jakiej firmy uzywasz podkladow i lakierow ?


http://WWW.MLRD.PL" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Miszon201
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 626
Rejestracja: wt sty 20, 2009 14:14
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: Miszon201 » ndz lut 20, 2011 01:57

Ogólnie nie podoba mi się jak jest mieszane MK2 z MK3 czy MK4 jezeli chodzi o środek!! MK2 to MK 2 ale tu to pasuje. Wypas wygląda na BBS'ach i taj glebie.


:D :) ;) StickerBomb zbombardował dach ;) :P :D

viewtopic.php?f=87&t=251883" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: rejden » ndz lut 20, 2011 12:53

fOniK pisze:brawo, czekam na pierwsze fotki z malowania ? jakiej firmy uzywasz podkladow i lakierow ?
no to jeszcze trochę do fotek ,auto jest robione na spokojnie bez niepotrzebnej werwy.
Miszon201 pisze:Ogólnie nie podoba mi się jak jest mieszane MK2 z MK3 czy MK4 jezeli chodzi o środek!! MK2 to MK 2 ale tu to pasuje. Wypas wygląda na BBS'ach i taj glebie.
Środek i tak będzie obszywany wiec nie ma to jakiegoś większego znaczenia ,jakie Recaro trafiły do środka ważne ,że są dobrze wyprofilowane i przyjemnie się w nich siedzi,dodam tylko ze tylna kanapa dostanie góre od mk IV i to tez tylko z jednego powodu ,ze pasażerowie maja do dyspozycji podłokietnik.Całość będzie stylizowana na Golfa GTI i uwierz mi ,że gdybym nie opisał co i jak to nie byłbyś w stanie odróżnić skąd to były Recaro mk III czy mk II.Pzdr :pub:



Awatar użytkownika
vwcustommk2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 13:35
Lokalizacja: PruszkóVW

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: vwcustommk2 » ndz lut 20, 2011 13:05

Najważniejsze są detale.Dla mnie super Jetta. Moje MKII mógłbym zamienić tylko na taką Jette lub Caddy.


Trzyj szmato !!!

Awatar użytkownika
krzysiek08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob maja 10, 2008 13:53
Lokalizacja: kutno

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: krzysiek08 » ndz lut 20, 2011 13:26

ciekawie sie tu robi... bede systematycznie przegladal temat...
cos w strone osiagow bedzie??? czy ma byc poprostu bezawaryjnie?



Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: rejden » pn lut 21, 2011 19:54

Miala wyladowac VR-ka pod maska ,ale postanowilem ogarnac blachy i obszyc srodek ,poza tym im wiecej czytam o VR-ce tym bardziej odechciewa mi sie tego silnika pod maska dlatego narazie pozostanie poczciwy RP-k moze w jakiejs innej opcji kolorystycznej .



Awatar użytkownika
krzysiek08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob maja 10, 2008 13:53
Lokalizacja: kutno

Re: Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: krzysiek08 » pn lut 21, 2011 21:44

rejden pisze:Miala wyladowac VR-ka pod maska ,ale postanowilem ogarnac blachy i obszyc srodek ,poza tym im wiecej czytam o VR-ce tym bardziej odechciewa mi sie tego silnika pod maska dlatego narazie pozostanie poczciwy RP-k moze w jakiejs innej opcji kolorystycznej .
co Cie tak odpycha od tej vrki??? to ze trzeba troche kasy aby miec ta serie??? no fakt ale to juz tak musi byc...
ale ten dzwiek... hmm cos piknego :food:



Awatar użytkownika
Maygo99
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: ndz lut 20, 2011 20:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: Maygo99 » pn lut 21, 2011 23:53

rejden Dobrze nie ładuj bo muszę być jedyny w szcz-n :satan:


Forum golf>>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=386162" onclick="window.open(this.href);return false;
Jetta Club>>> http://www.jettaclub.pl/viewtopic.php?f=5&t=2236" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: rejden » wt lut 22, 2011 08:45

krzysiek08 pisze:
rejden pisze:Miala wyladowac VR-ka pod maska ,ale postanowilem ogarnac blachy i obszyc srodek ,poza tym im wiecej czytam o VR-ce tym bardziej odechciewa mi sie tego silnika pod maska dlatego narazie pozostanie poczciwy RP-k moze w jakiejs innej opcji kolorystycznej .
co Cie tak odpycha od tej vrki??? to ze trzeba troche kasy aby miec ta serie??? no fakt ale to juz tak musi byc...
ale ten dzwiek... hmm cos piknego :food:
po 1 ten temat:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p4376074" onclick="window.open(this.href);return false;
po 2 artykuł w jednym z Vw trends-ow ,gdzie tresciwie i rzeczowo opisali wady i zalety tego silnika
po 3 koszt generalki , dostepnosc czesci zamiennych i tysiace innych rzeczy
a co przemawia za? to co napisales magiczny dzwiek i to jak wyglada pod maska :pub:
Maygo99 pisze:rejden Dobrze nie ładuj bo muszę być jedyny w szcz-n :satan:
hehe spokojnie jak tylko bedzie gotowka wykombinuje sie cos pod maska :kac: a tak swoja droga trzeba cie w koncu odwiedzic i zobaczyc jak to jezdzi.Pzdr

pierwsze foty z placu boju:
ObrazekObrazek
chce zrobic to auto raz i porzadnie dlatego bedzie troche zabawy blacharka , do wymiany ida progi i tylne lewe nadkole.
Ostatnio zmieniony wt lut 22, 2011 20:09 przez rejden, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzysiek08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob maja 10, 2008 13:53
Lokalizacja: kutno

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: krzysiek08 » wt lut 22, 2011 20:01

wiem wiem rozumiem... to nie jest tani wydatek
a zastanawiales sie moze nad vrixem z mkIV??? co prawda jeszcze wiekszy wydatek ale wydaje mi sie ze wiekszy spokuj psychiczny... chociazby dlatego ze to mlodsza jednostka i sie tak szybko nie rozleci jak AAA czy ABV....



Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: rejden » wt lut 22, 2011 20:21

Narazie doprowadzenie auta blacharsko i lakierniczo do stanu ,ktory mnie zadowoli pochlonelo mnie w 100 % ,jak zakoncze ten etap srodek idzie do obszycia ,a pozniej trzeba wykombinowac cos z kolem. W tym sezonie watpie ,zeby zawitalo cos nowego pod maska.



Awatar użytkownika
krzysiek08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob maja 10, 2008 13:53
Lokalizacja: kutno

Re: Black on White Jetta A2 coupe by rejden

Post autor: krzysiek08 » wt lut 22, 2011 20:43

rejden pisze:Narazie doprowadzenie auta blacharsko i lakierniczo do stanu ,ktory mnie zadowoli pochlonelo mnie w 100 % ,jak zakoncze ten etap srodek idzie do obszycia ,a pozniej trzeba wykombinowac cos z kolem. W tym sezonie watpie ,zeby zawitalo cos nowego pod maska.
i tak i tak jest juz dobrze... a engine to zawsze mozna cos ciekawego wsadzic... i tego zycze :hmm:
a co do kola sa juz jakies plany??? czy to top secret??? :kac:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości