MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: SZOPENN » pt lis 23, 2012 00:27

Uważam, że auto zasługuje na bycie w projektach....

jednak... bycie w projektach do czegoś zobowiązuje i jest na to regulamin....
barteKKK03 pisze:zakres prac nie jest zbyt duży, ale przecież wiadomo że nie o to tutaj chodzi. :)
nie proś mnie o tłumaczenia, bo przeczysz sobie/przeczycie sobie sam/sami......



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: barteKKK03 » pt lis 23, 2012 00:30

Napisz wprost że boli Cię blokada Twojego tematu, a nie pitolisz pierdoły po kątach :)
Czym jest dla nas projekt?
- autem, które posiada nietuzinkowe przeróbki
- autem, które jest w posiadaniu jednego właściciela od dłuższego czasu i stale, oraz systematycznie realizuje on plany związane z przeróbką auta w danym stylu (german, cult, itp..).
- autem, po nietuzinkowym swapie (MK2 na VR6, TDI, itp..)
- autem zabytkowym/youngtimerem doprowadzanym do stanu oryginalnego



Awatar użytkownika
szparak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw lut 03, 2005 14:27
Lokalizacja: SIERPC
Kontakt:

Re: MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: szparak » pt lis 23, 2012 00:52

borek81 pisze:No dobra koła miały sie malowac i regenerowac ale wyszło tak ze z naszej ekipy VWLIFESTYLE zostalismy zaproszeni na reprezenowanie czterech pierwszych edycji Golfa z okazji premiery Golfa 7!Wystawe mozna ogladac w Płockiej galerii Wisła do końca miesiaca.Mk2 reprezentowane jest przez moje auto :smoke:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Byłem, widziałem, jest GIT. Kolejnym razem daj znać to Rallye też postawię :jezor:


Obecnie:
MK1 GTI '79
MK3 VR6 Syncro


Było:
MK3 GTI 2E,
MK3 VR6 Syncro, VR6 Syncro by szparak
MK4 ARL+,
MK5 GTI DSG
MK3 ABF 20 Jahre
MK5 GTI DSG
MK3 20 Jahre
MK4 GTI
MK1 Cabrio '89
MK2 Rallye Golf '89 Rallye Golf G60 by szparak

Awatar użytkownika
JohnyWWL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1020
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 22:51
Lokalizacja: WWL
Kontakt:

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: JohnyWWL » pt lis 23, 2012 01:12

widzialem TO auto w poprzednich rekach, w jakim "tuningu" bylo zrobione i stan obecny to dzien a noc.... wg mnie uzytkownik zasluguje na ten awans :pub:



Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: SZOPENN » pt lis 23, 2012 09:39

barteKKK03 pisze:Napisz wprost że boli Cię blokada Twojego tematu, a nie pitolisz pierdoły po kątach :)

Nie boli mnie blokada mojego tematu bo sam poprosiłem o jego usunięcie więc nie naginaj prawdy... Zaś to co wy zrobiliście z moim wątkiem to świadczy o was...bo to was powinno boleć że tego tematu już nie ma, dlaczego was nie boli - z prostego powodu, bo jesteście wielkimi modami z guziczkami, bo piszę wam prawdę i to się wam nie podoba, przy okazji jesteście zazdrośni, czy jakieś inne powody.... nie wnikam.. taki poziom i polityka tego forum. Skupmy się jednak na tym projekcie.....

To co nadal mnie boli jako tako to, że takie auta jak to tu.. sterczą przez 2 lata w pralni obok szachownic i całego gównianego niemoderowanego działu przygłaskiwaczy niszczenia mk2... a tylko dobry humor moda pozwala na przeniesienie je wyżej... nie bedę się już wypowiadał że działa to w odwrotny sposób, bo i w dziale projekty są buble których być tam nie powinno...

Zaś co do słowności regulaminu... to jeżeli auto można przenieść z pobudek jednego pkt w regulaminie.. to również może poprzesuwać inne "projekty" z pralni mk2 na podstawie innego
autem, które jest w posiadaniu jednego właściciela od dłuższego czasu i stale, oraz systematycznie realizuje on plany związane z przeróbką auta w danym stylu (german, cult, itp..).
znajdzie się tam wiele auto gorszych i lepszych, w posiadaniu jednego właściciela, gdzie są realizowane jakieś dążenia.... a i jest taki projekt np UNTON i MARCINEK.. to ten chyba jeszcze nie jest w projektach bo właścicieli jest dwóch - rozumiem.. znowu ta hypokryzja.....

Jakimś dziwnym trafem miałem zbookmarkowany ten oto temat więc jeszcze wracam oglądam i komentuje, bo nigdzie więcej nie zaglądam.. wy i tak porządku nie zrobicie czy to w ideologii czy projektach... bo na tym forum
barteKKK03 pisze:przecież wiadomo że nie o to tutaj chodzi. :)
JohnyWWL pisze:widzialem TO auto w poprzednich rekach, w jakim "tuningu" bylo zrobione i stan obecny to dzien a noc.... wg mnie uzytkownik zasluguje na ten awans :pub:
i właśnie... tu zaczynają się wątpliwości... bo te auto zasługuje na bycie wyrwanym ze śmietnika, ale projektem to nie jest... każdy może kupić w dobrym stanie mk2... w zasadzie nic nie robić.. dwa zdjęcia z galerii i już wskakuje wyżej.... taka sama dyskusja potoczyła się onegdaj w wątku PELE, nie zmienia to faktu, i jeszcze raz to powtórzę, że auto zasługiwało i zasługuje na wyróżnienie prawie od momentu pojawienia się wątku...


PS. i żeby nie bylo.. mam to wszystko już gdzieś... coś jeszcze tam parskam bo akurat temat miałem w ulubionych...



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: rysiektr » pt lis 23, 2012 12:59

SZOPENN, nie wiem czy widziałeś to auto na żywo.... ale uwierz ono zasługuje na "bycie w projektach", nie widziałem jeszcze G60 w takim stanie, wygląda jakby wczoraj opuściło fabrykę a nawet lepiej :-) a to dzięki właścicielowi i to się chwali. Nie wiem dlaczego boli Cię to, że ktoś awansował... nie wiem... może zżera Cie zazdrość, że odbudowujesz golfa od podstaw i nikt nie klepie Cię po ramieniu a kolega borek81 nie musiał tego robić ?
Mam wrażenie, że robisz auto pod publikę i robiąc go oczekujesz ochów i achów od wszystkich a tutaj kolega ma jak to napisałeś :
SZOPENN pisze: każdy może kupić w dobrym stanie mk2... w zasadzie nic nie robić.. dwa zdjęcia z galerii i już wskakuje wyżej.
i już jest zły bo ma OEM+ i jest w projektach ?
Nie rozumiem Cię na prawdę...nie wiem też po co te wywody
SZOPENN pisze:PS. i żeby nie bylo.. mam to wszystko już gdzieś... coś jeszcze tam parskam bo akurat temat miałem w ulubionych...
Nie chcesz, nie pisz... nie musisz robić nikomu łaski i zaszczycać nas swoimi postami.
Tyle ode mnie. Sorry za OT.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: SZOPENN » pt lis 23, 2012 13:42

rysiektr pisze:ale uwierz ono zasługuje na "bycie w projektach",
przecież napisałem tyle razy że zasługuje... no zasługuje...
rysiektr pisze:i już jest zły bo ma OEM+ i jest w projektach ?
nie nie jest zły, tylko złe jest to że w jednym przypadku takie coś daje wejście, a w drugim przypadku nie bo np "projekt jeszcze auta nie przypomina" -> to jest ZŁE, albo traktujemy wszystkich po równo według regulaminu (więc wtedy i wiele aut w posiadaniu jednego właściciela powinno dawno być w projetkach), albo stawiamy sprawę jasno... to nasze forum, nie ma regulaminu... promujemy tak jak nam się podoba - wtedy też jest OK ale trzeba być w porządku wobec siebie, a później czepiać się ludzi...
rysiektr pisze: może zżera Cie zazdrość, że odbudowujesz golfa od podstaw i nikt nie klepie Cię po ramieniu a kolega borek81 nie musiał tego robić ?
ja już napisałem dlaczego mnie złość zżera ale widać, że trudno Ci/Wam to zrozumieć.. nic personalnego, ja robie auto dla siebie nie potrzebuje pochwał... zaś.... może Ci od szachownic potrzebują działu MK2... bo moje auto żadnego nie potrzebuje... a jeśli tak się czepiasz szczegółów i jesteś tak elokwentny, to może napisz dlaczego moje auto nie trafiło do projektów skoro mu nic brakowało??? -> zacznij myśleć... tu nie chodzi o mnie... postępowanie jest podobne w przypadku innych osób...



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14090
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: Michał_1977 » pt lis 23, 2012 14:31

Miarka się przebrała SZOPENN.
Zapamiętaj sobie jedno,raz na jutro-nie jesteś wyrocznią i nie Tobie decydować,czy ktoś może zaprezentować auto na forum bez względu na to w jakim jest stanie i co ma w planach do zrobienia.Może sobie nawet siekiere w maskę wbić i tak jeździć.
Pkt.9 regulaminu forum! Warn!


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: rysiektr » pt lis 23, 2012 18:10

SZOPENN, chyba właśnie robisz auto pod publikę skoro piszesz
SZOPENN pisze:jeśli tak się czepiasz szczegółów i jesteś tak elokwentny, to może napisz dlaczego moje auto nie trafiło do projektów skoro mu nic brakowało??? -> zacznij myśleć..
a nie trafiło do projektów i jesteś zły na cały świat... kompleksy masz z tego powodu? wyluzuj trochę człowieku :pub:
Koniec OT
Borek jakie plany co do golfa ?? Będzie się coś działo w ciągu zimy ??


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
borek81
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: sob lut 21, 2009 19:14
Lokalizacja: Płock Liverpool

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: borek81 » pt lis 23, 2012 18:15

Noo wreszcie jakies pytanie do mnie :pub: .Auto jak zjedzie z Galerii wskakuje do garazu i wyjezdza na wiosne mam nadzieje z nowymi rantami 2 cale lub 2,5 i troche wiekszym hamulcem bo 288mm.Myśle tez nad złotym środkiem rotorów ale czas okaze co z tego wyjdzie.Dzieki za nominacje,miło miło...



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: rysiektr » pt lis 23, 2012 18:53

borek81 pisze: 288mm
będzie nawiert tarczy z 5x100 na 4x100 ?? Czy tarcze na zamówienie ??


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
borek81
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: sob lut 21, 2009 19:14
Lokalizacja: Płock Liverpool

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: borek81 » pt lis 23, 2012 19:41

Beda tarcze na 5x100 bo moje koła maja taki rozstaw a obecnie jezdziłem na dystansie zmieniającym rozstaw z 4x100 na 5x100.Wpadną nowe tarcze to i koło sie schowa ok 30mm do srodka wiec bede sie "ratował"szerszymi rantami zeby koła wystawały przynajmniej tak jak teraz.



Awatar użytkownika
lukas640
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: wt cze 01, 2010 21:23
Lokalizacja: SkoczóVW

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: lukas640 » pt lis 23, 2012 19:45

Noo i to sie nazywa profi podejscie do tematu... Tak trzymac :pub:


"Lamborghini to esencja wszystkiego, co sprawia, że samochody są interesujące, ekscytujące i cudowne. A my musimy je za to kochać" Jeremy Clarkson

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=458308 Mk2 WOB Edition by lukas640

Awatar użytkownika
daniell89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: wt wrz 02, 2008 21:44
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt:

MK2 G60 by borek81 "ORYGINAL PROJEKT"

Post autor: daniell89 » wt lis 27, 2012 22:36

kolego zazdroszcze ci golfiny, taki okaz to moje marzenie i przypuszczam że wszystkich maniaków VW... wszystko jak z fabryki, i to w jakiej wersjii, moim zdaniem nawet nie wiadomo jakie projekty z tego działu powinny chulić czoła Twojemu jurnemu dziadzi. Kłaniam się nisko :pub:


one style, german style!!
ObrazekObrazek

mój Dziad viewtopic.php?f=87&t=473113
Nasza grupa facebook.com/vwaddictbk?ref=hl zapraszam do oglądania i lajkowania!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości