[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » wt sty 10, 2012 18:15

Trzeci ten boczek w skórze to masa roboty bo musisz drzwi rozdzielić z seryjnych złączeń, oderwać górę a później ją dobrze spasować i jakoś spowrotem to pospawać ze sobą i jak już to zrobisz to i tak jest o wiele trudniej niż seryjne później je dobrze osadzić na boku drzwi.

Zapraszam do lektury bloga :)
http://www.streetlegends.pl/2012/01/508 ... row-lansu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: PELE » wt sty 10, 2012 20:58

gigi6660, miło się czyta i patrzy :)

masz w planach jakieś imprezy prócz wojenek ?



gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » śr sty 11, 2012 01:51

zdecydowanie tak :)

wieść plemienna niesie że już w tym roku ma nie być czegoś co się wojnapp zwało. Jak zwykle pewnie chodziło o kasę. Ci sami ludzie mają zabrać się za jakiś nowy projekt więc trzymam mocno kciuki.

Pierwszym w 100% pewnym zlotem na który się wybieram jest Budapesz Tuning Show już 30.03. Rok temu byłem bez auta bo się robiło a w tym roku już nie odpuszczę hali. Jest mega fajnie. Kolejny to rozpoczęcie sezonu w Rottenburgu. Kawałeczek drogi a na zlocie pełno grubych projektów i na prawdę miło się ogląda. Roke temu byłem, mam nadzieję że w tym roku też będzie ten zlot. A reszta to nie wiem. Majówka może gdzieś w Czechach się trafi. Nie znam kalendarza na 2012. Sporo będę miał uzaleznione od weekendowej szkoły.

Wiem za to gdzie się nie pojawię na pewno. Na Vag evencie bo mnie z autem tam nie chcą bo jest za bardzo tuning za mało cult, oraz na vw manii w pruszczu, bo w ubiegłym już roku, byłem po raz pierwszy i mnie to nie przekonało. Ogromny zlot, ogromna masa buraków, ogromne nieogarnianie tego zlotu przez organizatorów, mała ilość ładnych aut a nawet jak są to są szczelnie pochowane żeby idioci upalający spróchniałe golfy 2jki i 3ki na trawie nie rozwalili im ich pracy oraz dzieli mnie od tego duża odległość co tym bardziej zniechęca.



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: PELE » śr sty 11, 2012 10:06

gigi6660, jest jeszcze kilka innych ciekawych imprez :) różniących się do VW Manii :bajer:
gigi6660 pisze:wieść plemienna niesie że już w tym roku ma nie być czegoś co się wojnapp zwało
coś tam słyszałem :) ale pewnie chłopaki coś wykombinują i wyjdzie to tylko na lepsze :)



Awatar użytkownika
Arcaj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: śr sty 20, 2010 18:04
Lokalizacja: DWR-Mietków
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: Arcaj » sob sty 21, 2012 09:32

gigi6660 pisze:Wiem za to gdzie się nie pojawię na pewno. Na Vag evencie bo mnie z autem tam nie chcą bo jest za bardzo tuning za mało cult,
to dziwne ze mój ciapek się dostaje a Twój nie :( Już widziałem auto we Wro i jest MEGA dobrze. Moje zdanie jest takowe, że koło dobrze się prezentuje, BBS klasa sama w sobie, ale nie za dużo już BBS'ów? Zrób jakąś odskocznie od BBS'a :bigok:

Co do zlotów to gigi6660 będę miał pewnA propozycje, ale o tym później pogadamy ;)

PZDR :pub:


... Nie ważne czym jeździsz, ważne kim jesteś..
Poznaj mój nowy styl :) viewtopic.php?f=88&t=398688

adam8tg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 23, 2013 17:24
Lokalizacja: Śląsk TG

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: adam8tg » pn lut 11, 2013 19:46

mam takie pytanie czy przednizderzak zamontowałeś bez problemu ??
I jak obrysówki robiłeś
też mam w planach w swoim golfie takie zderzak przedni stąd moje pytanie



Awatar użytkownika
trzeci5
Forum Master
Forum Master
Posty: 1098
Rejestracja: pn sty 22, 2007 21:08
Lokalizacja: Skrzyszów/Wodzisław.śl

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: trzeci5 » pn lut 11, 2013 21:49

Hej GiGi co tam ,jakoś cicho tu jest, pomysły na mody sie wyczerpały czy co?pozdrawiam


Obrazek
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=374315

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: miskieusz » pn lut 11, 2013 22:03

widziany parokrotnie w okolicy ND
pozdro :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości