MK II GTI (VR6 T ) by Krisvr6-78 Aktual Test& Track 11.1 ET

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Post autor: slonik98 » wt lip 28, 2009 13:45

już myślałem, że to butla z nitro



Awatar użytkownika
krzysiek08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob maja 10, 2008 13:53
Lokalizacja: kutno

Post autor: krzysiek08 » czw sie 13, 2009 11:23

zacne mkII :grin: i te mercedesy hmmm... miodzio :bigok: :rolleyes:



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » czw sie 13, 2009 12:13

I jak ten filtr się sprawuje?


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Krisvr6-78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: wt cze 12, 2007 23:16
Lokalizacja: Gubin Racing Team
Kontakt:

Post autor: Krisvr6-78 » czw sie 13, 2009 21:30

Filtr zalozony ! Zawsze bylem negatywnie nastawiony do stozkow wiszacych kolo goracego silnika dlatego wolalem seryjna puszke, Ale jesli chodzi o BMC CDA to powiem szczerze ze efekt wiecej niz zadawalajacy! Golf naprawde lepiej sie zwija i i o wiele chetniej i latwiej reaguje na gaz w porownaniu do starej nawierconej puszki z seryjnym filtronem, I na bank nie jest to iluzja po zalozeniu czegos nowego! Co najlepsze obudowa filtra po ostrej szybkiej jezdzie jest delikatnie ciepla dopiero mocniej nagrzewa sie na postoju.
Smialo moge polecic kazdemu kto sie jeszcze zastanawia! Moj byl zakupiony w UK i przywieziony przez znajomych..
W porownaniu do tamtej starej nawierocnej puszki na nowym filtrze silnik pracuje ciszej nie ma juz efektu buczacego ryku jest bardziej oryginalny VR owski zalezy kto co lubi ale mi np. podoba sie tak jak jest teraz.
Jedyny minus w tym roku brak czasu na jazde golfem...

ObrazekObrazekObrazek

sorry za jakosc fotek niestety robione telefonem..
Ostatnio zmieniony ndz lut 12, 2012 15:30 przez Krisvr6-78, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » sob wrz 19, 2009 00:16

Witam! Przeczytalem twoj temat. Jest naprawde nie zle widze ze lubisz to! Mam do Ciebie takie pytanko: Jak z rejestracja i przegladami?? \wczesniej miales 1.8 a teraz 2.8 wprowadzales zmiany w dowodzie rej. i ubezpieczeniu?? Pozdrawiam.


czwarty golf ;)

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » sob wrz 19, 2009 10:34

krzysiek08 pisze:te mercedesy hmmm... miodzio
to z Vw phantona czy jak to sie tam pisze chyba :bigok:


never ending story

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » sob wrz 19, 2009 11:29

to z Vw phantona czy jak to sie tam pisze chyba :bigok:
_________________
Phaetona :bigok:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
Krisvr6-78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: wt cze 12, 2007 23:16
Lokalizacja: Gubin Racing Team
Kontakt:

Post autor: Krisvr6-78 » sob wrz 19, 2009 21:34

CZARNY_SKC pisze:Witam! Przeczytalem twoj temat. Jest naprawde nie zle widze ze lubisz to! Mam do Ciebie takie pytanko: Jak z rejestracja i przegladami?? \wczesniej miales 1.8 a teraz 2.8 wprowadzales zmiany w dowodzie rej. i ubezpieczeniu?? Pozdrawiam.
Wszystko mam wpisane (zmienione) w dowodzie i ubezpieczeniu tak jak powinno byc czyli 2.8 przy moich max znizkach w OC roznica jest naprawde minimalna z poprzednia pojemnoscia 1.8 Golfem naprawde malo jezdze wiec ubezpieczam sie zawsze w najtanszej firmie. Przed wprowadzeniem zmian w dowod bylem na okregowej stacji ( bo w takiej tylko robia badania) w moim miescie i bez problemow wszystko zalatwilem bez znajomosci, przeglady golf przechodzi tez bez problemow, wszystko jest sprawne wiec nie mam sie czego obawiac.



Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » ndz wrz 20, 2009 12:48

No wlasnie i to mnie dziwi bo jak znajomy mail zamiar robic swapa i juz byl calokowicie na to przygotowany to przed tym pojechalismy sie upewnic na stacje czy nie bedzie problemu i co?: rozczarowanie na trzech stacjach gdzie robia przeglady powiedzieli nam ze nie ma mozliwosci bo model golfa II generacji nie wypuszczal fabrycznie takiego silnika w tej budzie . Musze podjechac teraz sie dowiedziec czy cos sie zmienilo. Dzieki za info.
Pozdrawiam


czwarty golf ;)

fOniK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 18:35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: fOniK » czw gru 10, 2009 00:59

Krisvr6-78, ooo kupiles to co kiedys mi pokazywales ;-)
fajnie by bylo jak bys pojechal sprawdzic teraz na hamownie czy jest jakas roznica, zeby to bylo potwierdzone :bigok: jestem strasznie ciekawy jaka jest roznica i czy warto polozyc taka sume pieniedzy ;-)


http://WWW.MLRD.PL" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » czw gru 10, 2009 00:59

CZARNY_SKC pisze:Musze podjechac teraz sie dowiedziec czy cos sie zmienilo.
Nic sie nie zmieniło. To niewiedza diagnostów jest problemem a nie przepisy. Kiedys pisałem o tym w dziale prawnym jak chcesz to poszukaj


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Krisvr6-78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: wt cze 12, 2007 23:16
Lokalizacja: Gubin Racing Team
Kontakt:

Post autor: Krisvr6-78 » czw gru 10, 2009 19:47

fOniK pisze:Krisvr6-78, ooo kupiles to co kiedys mi pokazywales ;-)
fajnie by bylo jak bys pojechal sprawdzic teraz na hamownie czy jest jakas roznica, zeby to bylo potwierdzone :bigok: jestem strasznie ciekawy jaka jest roznica i czy warto polozyc taka sume pieniedzy ;-)
Hej!
Nie bylem na hamowni przed zalozeniem BMC to jak bym pojechal teraz to nie bedzie odniesienia ale efekt psychologiczny jest dobry bo wydaje mi sie ze lepiej przyspiesza :grin:

Tak wogole to od swapa mialem jakas nawiercona podpasowana puszke ze zwyklym filtrem ogolnie ryczal pieknie ale wygladalo to nie za ciekawie pod maska i wogole nie bylem pewny czy jakos spelnia swoja funkcje wiec musialem zmienic na cos ciekawszego a ze znajomi zakupili i przywiezli z UK w dobrej cenie tak wybor padl na BMC CDA, Na tym filtrze jednak zmienia sie troche dzwiek juz nie slychac tak glebokiego ryku jak wczesniej ale za to bardziej slychac dzwiek samego silnika :bigok:



fOniK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 18:35
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: fOniK » pt gru 11, 2009 01:25

Krisvr6-78, tez bede musial cos wymyślec ale nie mam pomyslu bo na razie mam zwykly storzek z allegro tak zeby cos po prostu było. Na pewno nie dofinansuje silnika taki sprzetem o ktorym teraz mowa bo koszt mnie troszke przerasta jednak, szukam ogrinalnej puszki z corrado vr6 moze sie jakas trafi :bigok:
I shamuj wreście swojego bo jestem ciekaw co zdrowy VR pokaze na wykresie ;)


http://WWW.MLRD.PL" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » pt gru 11, 2009 12:41

fOniK pisze:tez bede musial cos wymyślec ale nie mam pomyslu
Można jeszcze puszke z corrado vr6, ona się mieści ponoć w mk2.


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości